Páli vám to?

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2004

Hra so slovami, v ktorej nerozhodujú znalosti, ale dôvtip.  Zábavno-súťažná kvíz šou pre troch hráčov, v ktorej dvaja menej úspešní súperi umožnia jedinému súťažiacemu hrať vo finále o zaujímavú finančnú výhru. Pomôckou pre súťažiaceho je nepriama indícia. Hráč má za úlohu, čo najrýchlejšie uhádnuť dané slovo, každé neodkryté písmeno má svoju hodnotu (30 €). Písmená sa odkrývajú vo vopred určenom poradí, nie zľava doprava, ale striedavo, náhodne. Každý hráč má k dispozícii 14 slov, ktoré musí odhaliť v časovom limite 4 minúty. (oficiální text distributora)

Melies

? / 10 Hodnotiť nebudem, lebo som to ešte nevidel celé (vtip), no ako súťažná relácia, kde ide o pomerne slušné prachy, to má pomerne, hm, oje*ávačský koncept. Niekoľkoslabikové banality striedajú štvorpísmenkové überkixy, ktoré si vyžadujú doslova božské vnuknutie, a náročnosť, alebo skôr nezmyselnosť otázok je hráč od hráča veľmi premenlivá. Ostatne, čo tak osobný test? :-) "Pekným spevom sa dá získať-" _ _ á_ i _ ... Mňa napadla ovácia, súťažiaceho Slávik, pričom správna odpoveď je vtáčik, načo Kočiš (asi jediný svetlý bod programu) zanôti niečo medzi útržkom z ľudovky a dramaturgovým "Prepáč". Na druhej strane, verím tomu, že pre bežného diváka ide o nenáročný a vítaný myšlienkový jogging, pri ktorom sa so skutočným súťažiacim neustále 'preteká', nie ako v reláciách typu Riskuj!, kde sa jeho cval skončí v momente, ako má odpovedať, kto vynašiel čiarový kód. Samotný herný koncept je teda rovnako rozporuplný ako nepôvodný a podobný neduh zdieľa vôbec celá štruktúra relácie ako aj architektúra štúdia, ktorá sa spokojne nesie v pre mňa odpudivom pseudofuturistickom JOJkárskom štýle, plnom ostrých hrán, trblietok a chladných farieb, teda pozostatku po prapratelevízií Nova. A čo je najhoršie - nedá sa pri tom umývať riad. ()

MM_Ramone odpad!

"Páli vám to?", páni admini, že sem zaradíte aj toto? No, ale budiž. Tak sa na to pozrime. Podvečerná televízna súťaž, kde hoci jaký trhan príde a jediné čo sa po ňom chce je, aby doplnil chýbajúce písmenká v slove. Ďaľšia partia buranov tvorí obecenstvo a celej tejto trapnej spoločnosti kraľuje maličký moderátor Peter Kočiš. Pri tomto ja veru svoj drahocenný čas nemienim strácať. Odpad! ()

Smok

Z priblblej detskej hry urobiť tv show do popoludňajších hodín? Ešteže už je to za nami. Podľa mňa bol Dočolomanský o kúsok lepší, ale Kočiš vraj priniesol sledovanosť. Moju nie. ()

Marek1991

Program, ktorý stojí dosť na moderátorovi, to je pravda. Čo ma mrzí je, že to nie je tak celkom o vedomostiach, skôr o intuícii, slovnej zásobe a tiež ma mrzí, že vyhrať môže len jeden a aj ten nemusí a suma, ktorú môže získať nie je v porovnaní s inými programami veľká, ale sú to také normálne výhry. Hádanie slov s neustálym pýtaním si písmena s písmenko, písmenko, písmenko, však po čase začne liezť na nervy. Dočolomanský bol sympatický chlapík, Kočiš bol tiež rozumný a vtipný, ale obaja sa mi na toto nehodili, možno Kočiš trochu aj áno, ale taký dobrý pocit mi tu chýbal. Nové časti so zahraničným Slovákom sú rozpačitejšie, nehodí sa do toho, ale ako program je to stále rovnaké. ()

FFilipCZ

Naprosto dementní soutěžící odpovídají na naprosto dementní otázky neskutečně dementního moderátora, ale to ještě není ta soutěž. Při té je vaším úkolem uhodnout pár slov, na která přijdu i já a to nemluvím plynně slovensky. ()

IllIlIlIIl

I když na mne P.Kočiš nepůsobí úplně sympaticky, tak slovenské Pálí vám to má stejnou průměrnou úroveň jako jeho bývalý bratříček v ČR. ()

Martin741 odpad!

Relacia, v ktorej akysi dement hada chybajuce pismena, k tomu pozvu ako obecenstvo miestnych buranov z nejakeho vidlakova a divak : pozeraj sa! Nasrat. 0 % ()

peiton

Jedna hviezdička za ozaj veľkého,srdečného a charizmatického rakúsko-slovenského moderátora Thomasa.Ako nechápem tie negatívne rozhnevané komentáre na jeho adresu.Vychádza mi z toho len jedno >>závisť je sviňa< ()

st.verka

U tohoto pořadu se vždycky pobavíme a od srdce zasmějeme, když vypneme zvuk a sledujeme komentátora jak mu ta pusa jede a ruce se rozhazují, no koncert. Jinak by mi z toho, jak mele, asi za chvíli hráblo. ()

tommy187

Keď chodilo "Páli vám to?" v roku 2004 a potom o pár rokov neskôr som sa na tento pekný program každý deň veľmi tešil. Dopĺňal som písmená spolu so súťažiacimi a prežíval som to s nimi. Tento rok prišiel na obrazovky come-back tejto relácie a musím uznať, že som sklamaný. Kočiš a Voštinár boli dobrý, nasadili akú-takú latku a prišiel rakúsky moderátor a trochu "skazil" celú reláciu. Človek nemá chuť pozerať sa na to ako sa niekto ešte len učí slovenčinu. Ale on už moderuje program. Toto JOJ-ke trošku nevyšlo, a aj kvôli Kamenárovi strhávam dve hviezdičky. ()

samuele odpad!

Ako môže takýto absolútne nesympatický moderátor moderovať ... Jeho potreba aspoň 5 ročného dôkladného a aktívneho kurzu slovenčiny je tak počuteľná až to trhá uši. Pokiaľ nezmenia moderátora tak to budú sledovať iba hluchý diváci ktorí si ešte nevuvedomili akú stupídnu televíziu vlastne pozerajú . Odpad najhrubšieho zrna ...aj s televíziou JOJ ktorej riaditeľ by si zaslúžil dostať zaslúžený trest za dovolenie vysielať tento program. - Trest by bol 24 h. nepretržité počúvanie krásneho prízvuku a skloňovania ruského týpka na stoličke v štúdiu. ()