Nové bydlení

(pořad)
  • Slovensko Nové bývanie (více)
Reality-TV
Slovensko, 2007

Spolu s realitními makléři nabízí moderátor Vlado Voštinár účastníkům nové life-stylové relace tři možnosti v rámci jejich finanční situace. Zájemci si postupně prohlédnou vytipované byty či domy, zhodnotí všechny klady a zápory a následně si vyberou tu možnost, která jim nejvíce vyhovuje. "Nové bývanie" bude hledáno pro všechny sociální vrstvy, protože každé hledání přináší zajímavé situace, které stojí za to vidět. (hippyman)

rationibus

Zaujímavé zameranie, celkom dobrý moderátor. Zaujímavý, niekedy prekvapujúci pohľad z druhej strany, nielen od kupujúcich, ale aj od odborníka. Rady, ktoré sa oplatí vypočuť si, ak kupujete / predávate nehnuteľnosť. Raz za čas - prečo nie ? ()

Isuzu

Pridala som hviezdu, pretože celkové hodnotenie tejto relácie sa mi zdá pomerne nespravodlivé. Nie je to nič svetoborné, ale pre prehľad situácie s bývaním pomerne dostatočné, Vlado Voštinár až na stereotypné poznámky (ženy do kuchyne a pod.) znesiteľný, baví nás to a to je hlavné :). Nič v podobnom duchu a lepšie zatiaľ nevzniklo, takže komu sa nepáči, pozerať nemusí. ()

djsaly

Relácia Nové bývanie je určená hlavne pre tých čo sa zaujímajú o realitný trh či hľadajú pre seba "nové bývanie" teda strechu nad hlavou a nevedia ako a čo robiť. Je to dobrý štart či návod kde začať! Samozrejme, že sa jedná o reality šou, ktorá musí aj niečím zaujímavým pritiahnuť diváka a tak zaručiť sledovanosť vždy s novým nápadom. Formát tohto druhu je obľúbený a vysiela sa nie len na slovenskej TV JoJ. ()

insky

Nezatracoval by som to ako ostatní. Náhodou celkom v pohode, isto lepšie ako napr. ine, niekedy prihluple relacie typu Bez Servitky a pod... človek sa aspoň dozvie čo to o realitách v iných mestách. ()

dragon'88

Ponuky casto byvaju mimo misu, ale s tym hadam kazdy pocita, je to jedna velka reklama pre realitky. Najzaujimavejsie to byva ked sa do hry dostavaju aj domy, v kazdom pripade je zaujimave pozriet sa ake rozne byty a domy existuju. ()

iggy_pop

Fajn oddychovka, pri ktorej sa môže človek, ktorý sa zaujíma o reality a architektúru aj trochu inšpirovať. Dobrý pocit z programu dotvára aj príjemné vystupovanie moderátora Vlada Voštinára. ()

Monicina

Baví ma to aj po rokoch. Voštinár je skvelý moderátor a na túto úlohu sa hodí. Menej ma však baví Nové bývanie -dizajn. ()

xtraffic

Nabídky bytů a domů dosti rozporuplné. Vlado je borec. Že někdo nic nekoupi? Je to show. Jenom PR pořad pro pobavení. Jde vidět ale, že realitní trh SK mnohem zdravější, než CZ realitní trh. Slováci! Gratuluji. Myslím to upřímně. ()