Nové bydlení (TV pořad)

Nové bývanie

Nové bývanie DIZAJN

Reality-TV

Slovensko, 2007

Relácia Nové bývanie je určená hlavne pre tých čo sa zaujímajú o realitný trh či hľadajú pre seba "nové bývanie" teda strechu nad hlavou a nevedia ako a čo robiť. Je to dobrý štart či návod kde začať! Samozrejme, že sa jedná o reality šou, ktorá musí aj niečím zaujímavým pritiahnuť diváka a tak zaručiť sledovanosť vždy s novým nápadom. Formát tohto druhu je obľúbený a vysiela sa nie len na slovenskej TV JoJ.(21.3.2010)

• danco123

Reláciu som si občas pozrel, ale len z donútenia môjho okolia (sestra, mama). Vždy mi to prišlo ako keby tým, ktorí hľadajú byt, našli makléri buď niečo čo im nevyhovovalo, bolo to drahé alebo sa im to vôbec nepáčilo. Podľa mňa absolútne oničom relácia. Hviezdu by som dal len zato, že reláciu uvádza "hviezda" z môjho mesta.(24.3.2013)

• Maslord

Prakticka ukazaka ako TV JOJ robi marketing, koniec koncov, platena reklama tvori 90% jej vlastnej produkcie. Ako to ale funguje? Pozvem si vhodne ovce, ktore sa urcite budu drzat scenara a nebudu priebeh komplikovat ci spochybnovat. Vypocujem si ich poziadavky a potom vybrane realitky dopytujem, ci nieco take maju. No mozno aj maju, ale to sa predava samo, preto radsej zaplatim nie 3 ale 5 tisic eur a zavediem nic netusiace ovce do odporne predrazeneho nepredajneho bytu absolutne mimo ich moznosti a v hlavnom vysielacom case si spravim super reklamu. Byt o ktorom sa hovorilo v teline a kazdy vie kolko stoji, je predsa nieco, cim sa moze priemerny blavacik povysovat nad chudobny mainstream. Predrazeny byt s 10 percentnou marzou je predany a to ze rekama stala 5 litrov na konci uz nemusi trapit. Tak do toho ovecky!(7.9.2014)

Kde jste bratia naši vyhrabali toho "moderátora"? To je panečku živel :-D EDIT 2015: Téměř po 4letech dávám hvězdu navíc. Pořad stále sledujeme. Dokonce jsem změnil i názor na Vlada. Nevím jestli byl v prvních dílech tak hrozný a vyzrál nebo já zesenilněl. Každopádně v pohodě pořad, pokud si odmyslíte PP a rady hypotekárných poradcov.(24.6.2011)

Vlado Voštinár sa zrejme v živote riadi heslom moderovania nie je nikdy dosť. Výsledkom toho je však okúkaná tvár. V Novom bývaní je tomu zákonite tak - väčšinou manželia hľadajú nejakú usadlosť a Vlado s jeho pohodárskym štýlom vypichuje výhody tej ktorej ponuky. Uznávam, že sa skôr jedná o záležitosť pre ľudí, ktorých baví bývanie a veci s ním spojené - rekonštrukcie, novostavby, členenie pozemkov - ale program sa dá pekne krásne prepozerať z gauča bez väčšej ujmy - možno len toho voľného času... Forma nepríliš záživná, pekne pasívne sledovanie - aspoň za tú nevtieravosť si relácia zaslúži nemastný neslaný priemer.(25.8.2014)