Nové bydlení (TV pořad)

Nové bývanie DIZAJN

Reality-TV

Slovensko, 2007

• MM_Ramone

"Nové bývanie" je nudná life-stylová relácia o hľadaní vhodného príbytku. Niekedy je to byt, inokedy rodinný dom, občas niečo fakt luxusné, niekedy dokonca rezidencia v zahraničí... podľa požiadaviek a finančných možností potenciálneho záujemcu. Tento druh relácie sa objavuje na obrazovkách rôzných televíznych staníc už zopár rokov. TV JOJ neprišla s ničím novým. To by ma však nijak výnimočne neiritovalo. Najväčšou škvrnou tejto reality show je moderátor Vlado Voštinár. Je to neohrabaný, neprofesionálny snaživec s nechutným výzorom umasteného pätolízala. Protivný človek. Určite by tomuto projektu prospela zmena moderátora. S Voštinárom je to jasný odpad!(28.7.2011)

Voštinár je príjemný moderátor, nič extra, ale fajn chlapík, ja ho môžem. Čapo je dosť bizarná postava, ale časom sa vyprofiloval tiež na fajn chlapíka, aspoň v televízii obaja tak pôsobia. Túto reláciu si často rád pozriem aj keď z tých bytov a domov mám mierny guláš, kedže to nesnímajú z pevného bodu, ale dynamicky za pohybu rýchlo všetko prejdú, mávam z toho miž maž. Tie ponuky bývajú vždy dosť priemerné, ale páči sa mi, že preskúmavajú rôzne aj často neobvyklé trhy s bývaním a opisujú sa jednotlivé zvyklosti, ale chcelo by toho viac a menej srandičiek, viac faktov, rád, informácií o lokalitách, o domoch a bytoch, skrátka je to dosť jednoduché. Tiež ma mrzí, že ľudia, ktorým tie reality hľadajú vypúšťajú zo seba trápne reči a často nevedia, čo chcú, len čakaújú, že ich niečo ohúri a to si vyberú. Podľa mňa ako program ohľadom realít je to dosť normálne a fajn.(28.7.2012)

Kde jste bratia naši vyhrabali toho "moderátora"? To je panečku živel :-D EDIT 2015: Téměř po 4letech dávám hvězdu navíc. Pořad stále sledujeme. Dokonce jsem změnil i názor na Vlada. Nevím jestli byl v prvních dílech tak hrozný a vyzrál nebo já zesenilněl. Každopádně v pohodě pořad, pokud si odmyslíte PP a rady hypotekárných poradcov.(24.6.2011)

Relácia Nové bývanie je určená hlavne pre tých čo sa zaujímajú o realitný trh či hľadajú pre seba "nové bývanie" teda strechu nad hlavou a nevedia ako a čo robiť. Je to dobrý štart či návod kde začať! Samozrejme, že sa jedná o reality šou, ktorá musí aj niečím zaujímavým pritiahnuť diváka a tak zaručiť sledovanosť vždy s novým nápadom. Formát tohto druhu je obľúbený a vysiela sa nie len na slovenskej TV JoJ.(21.3.2010)

• danco123

Reláciu som si občas pozrel, ale len z donútenia môjho okolia (sestra, mama). Vždy mi to prišlo ako keby tým, ktorí hľadajú byt, našli makléri buď niečo čo im nevyhovovalo, bolo to drahé alebo sa im to vôbec nepáčilo. Podľa mňa absolútne oničom relácia. Hviezdu by som dal len zato, že reláciu uvádza "hviezda" z môjho mesta.(24.3.2013)