Nové bydlení (TV pořad)

Nové bývanie

Nové bývanie DIZAJN

Reality-TV

Slovensko, 2007

Kde jste bratia naši vyhrabali toho "moderátora"? To je panečku živel :-D EDIT 2015: Téměř po 4letech dávám hvězdu navíc. Pořad stále sledujeme. Dokonce jsem změnil i názor na Vlada. Nevím jestli byl v prvních dílech tak hrozný a vyzrál nebo já zesenilněl. Každopádně v pohodě pořad, pokud si odmyslíte PP a rady hypotekárných poradcov.(24.6.2011)

Voštinár je príjemný moderátor, nič extra, ale fajn chlapík, ja ho môžem. Čapo je dosť bizarná postava, ale časom sa vyprofiloval tiež na fajn chlapíka, aspoň v televízii obaja tak pôsobia. Túto reláciu si často rád pozriem aj keď z tých bytov a domov mám mierny guláš, kedže to nesnímajú z pevného bodu, ale dynamicky za pohybu rýchlo všetko prejdú, mávam z toho miž maž. Tie ponuky bývajú vždy dosť priemerné, ale páči sa mi, že preskúmavajú rôzne aj často neobvyklé trhy s bývaním a opisujú sa jednotlivé zvyklosti, ale chcelo by toho viac a menej srandičiek, viac faktov, rád, informácií o lokalitách, o domoch a bytoch, skrátka je to dosť jednoduché. Tiež ma mrzí, že ľudia, ktorým tie reality hľadajú vypúšťajú zo seba trápne reči a často nevedia, čo chcú, len čakaújú, že ich niečo ohúri a to si vyberú. Podľa mňa ako program ohľadom realít je to dosť normálne a fajn.(28.7.2012)

• danco123

Reláciu som si občas pozrel, ale len z donútenia môjho okolia (sestra, mama). Vždy mi to prišlo ako keby tým, ktorí hľadajú byt, našli makléri buď niečo čo im nevyhovovalo, bolo to drahé alebo sa im to vôbec nepáčilo. Podľa mňa absolútne oničom relácia. Hviezdu by som dal len zato, že reláciu uvádza "hviezda" z môjho mesta.(24.3.2013)

Vlado Voštinár sa zrejme v živote riadi heslom moderovania nie je nikdy dosť. Výsledkom toho je však okúkaná tvár. V Novom bývaní je tomu zákonite tak - väčšinou manželia hľadajú nejakú usadlosť a Vlado s jeho pohodárskym štýlom vypichuje výhody tej ktorej ponuky. Uznávam, že sa skôr jedná o záležitosť pre ľudí, ktorých baví bývanie a veci s ním spojené - rekonštrukcie, novostavby, členenie pozemkov - ale program sa dá pekne krásne prepozerať z gauča bez väčšej ujmy - možno len toho voľného času... Forma nepríliš záživná, pekne pasívne sledovanie - aspoň za tú nevtieravosť si relácia zaslúži nemastný neslaný priemer.(25.8.2014)

Relácia Nové bývanie je určená hlavne pre tých čo sa zaujímajú o realitný trh či hľadajú pre seba "nové bývanie" teda strechu nad hlavou a nevedia ako a čo robiť. Je to dobrý štart či návod kde začať! Samozrejme, že sa jedná o reality šou, ktorá musí aj niečím zaujímavým pritiahnuť diváka a tak zaručiť sledovanosť vždy s novým nápadom. Formát tohto druhu je obľúbený a vysiela sa nie len na slovenskej TV JoJ.(21.3.2010)