5 proti 5 (TV pořad)

Laco Halama

Účinkují:

Andrej Bičan (mod.)
  • Trevor

Už je to opozerané a moderátor občas robí hanbu celej Levoči, občas sa mu darí podstatne viac a preto sa to ťažko hodnotí, ale je to stereotypné a je to v podstate iba tipovanie bez toho, aby sa človek dozvedel niečo zaujímavé a tak pozriem iba sporadicky, ak sa na to pozerajú rodičia a zastavím sa pri nich.(23.9.2019)

Andrej Bičan z téhle soutěže udělal něco, co se Petrovi Novotnému nepodařilo - soutěž s přídavným jménem zábavná. Hlavně díky němu jsem se začal na slovenskou verzi dívat raději než na tu českou, přeci jenom, jeho hlášky byly občas zabijácký... :D Můžeme vám páni sousedé závidět, vlastně mohli. Škoda, že ji zrušili.(4.11.2010)

Andrej Bičan je nielen skúsený moderátor.ale aj zabávač,ktorý má stále plné vrecká bláznivých nápadov a stereotyp tu rozhodne nehrozí.Nikdy totiž nie je dopredu jasné,ako sa súťaž vyvinie a akými scénkami prekvapí vtipný moderátor.Asi aj preto sa relácia drží na televíznej obrazovke dlhých 5 rokov a v STV prežila aj výmenu riaditeľov.(19.6.2013)

• ac1976

To snáď nemyslíte vážne! Tak sme si u nás v našej krásnej krajine vychovali ďalšieho mediálneho parazita, ktorému sa u nás nadáva CELEBRITA! Súťaž, ktorá obohatí a poučí rovnako ako superseriál Panelák, navyše to uvádza uvrešťaný psychoš Bičan, ktorý je rovnaký blb ako bol Pročko, akurát nehvízda. Hnus!(30.3.2015)

Neviem ako vy, ale mne to ani doteraz neprerástlo cez hlavu a vždy sa teším na ďalšie nové časti. Rozhodne sa raz chcem zúčastniť tejto show, pretože patrí medzi moje obľúbené. Mnohí tu takisto kritizujú Andreja Bičana, ale rozhodne lepšie takýto trocha bláznivý moderátor, ako nejaký "suchý" nezaujímavý. Takže dúfam že sa raz tejto show súčastnim, budem môcť hádať najčastejšie odpovede a rád vám potom sprostredkujem moje pocity ;)(30.10.2011)