Jožo Pročko pokúša

Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2000

Účinkují:

Jožo Pročko

Bláznivá naháňačka za peniazmi s enfant terrible slovenského televízneho humoru!  Hoci sa zdá, že v poslednom čase akoby sa vrece roztrhlo s ľuďmi, ktorí si za pár drobných pokojne nechajú hoc aj koleno vŕtať, (ne)utešená pravda je však taká, že o podobných odvážlivcov - a obzvlášť na Slovensku - rozhodne nikdy núdza nebola. Nepochybne aj preto vznikla na prelome tisícročí v televízii Markíza skvelá televízna šou J.P.P. - Jožo Pročko pokúša, ktorej moderátor, nekorunovaný kráľ slovenského televízneho humoru vtedajších dní Jožo Pročko, poriadne potrápil ľudí z rôznych miest Slovenska.
Ako? Nuž, pre každého si vymyslel špeciálnu úlohu, ktorú musel splniť, ak chcel vyhrať slušnú kôpku peňazí. A asi nikoho neprekvapí, že tieto úlohy nikdy neboli práve jednoduché. Práve naopak, jedny boli horšie ako druhé - či už fyzicky náročnejšie alebo skrátka skrz-naskrz bláznivé! (oficiální text distributora)

tron

Čo by ste urobili za peniaze? Páni z Freevidea ma vo svojej odpovedi bavia podstatne viac, ako Jozef Pročko. ()

genetique

Pokiaľ to beriem očami vtedajšieho stupňa zábavnosti tuzemských relácií, tak isšlo o naozajstný nadpriemer. Pročka nenahradí nikto a vlastne som rád, pretože aj toto je jedna z relácií, na ktorú rád spomínam. 65%. ()

MM_Ramone

Jožo Pročko už našťastie dopokúšal. Dnes si už na neho nikto ani nespomenie. No na prelome tisícročia to býval vychýrený televízny zabávač. Jednou z jeho relácií bola i reality show "Jožo Pročko pokúša", ktorá sa odohrávala priamo v uliciach a na námestiach slovenských miest. Jožo so svojím tímom chodil z mesta do mesta a ponúkal ľuďom peniaze za to, že splnia niektorú z jeho bláznivých úloh. V podstate išlo o to urobiť zo seba čo najväčšieho blbca. To Pročkovi išlo vždy najlepšie - robiť si z ľudí bláznov. * ()

JohnnyD

Projekty "čo ľudia urobia za peniaze" majú úspech, len keď "to" zaváňa extrémom. Problém je v tom, že sa to môže ľahko vymknúť do nechutnosti alebo amorálnosti. Ale to je úplne jedno, lebo JPP nikdy nemalo túto ambíciu. Bola to len vykalkulovaná výplň medzi reklamami. ()

Smok

Na svoju dobu čosi nové a u nás nevídané. Prachy predsa vždy prídu vhod, je len na ľuďoch, čo všetko sú pre ne ochotní urobiť. A veruže častokrát aj blbcov zo seba. ()

BoPo odpad!

Na Slovensku sa veľa pije, takže divákov si to našlo. Boli to Rychlý prachy na slovenský spôsob. Keď si pozriem, že je to z roku 2000, tak je to dosť smutné zistenie. ()

Marek1991

Legendárne JPP a Jožo Pročko ako čert. Čo neurobíte pre peniaze? Tu sa ešte charakter človeka tak neukáže, skôr ide o zábavu, ale veľmi primitívnu. ()

esopesokeso

Všetko by to bolo skvelé, ale prečo to ten blbec celé.. všetko by to bolo skvelé, ale prečo to ten Jožo Pročko moderoval? uap-šu-vari-vari, uuú ♪♫... ()

corona odpad!

Jediné, čo Pročko dokázal, bolo strielať si z iných ľudí /ale nik si nesmel vystreliť z neho/ a prezliekať sa do rôznych kostýmov. Akonáhle mal niečo trošku vtipné povedať tak len trápne mlčal a zmohol sa na : "Nemám na to čo povedať." Tak takýto bol kedysi najlepší slovenský humorista. ()

Kwaichi

Ako sa to vezme... niektoré úlohy boli skutočne geniálne a ľudia sa ozaj zabávali, no niektoré boli natoľko bizarné, že sa to nedalo ani pozerať. ()

tom88

Keď to chodievalo v TV, nenechal som si uchodiť časti. Bola to celkom dobrá zábava a Pročko je dosť veľký šialenec aby túto a podobné relácie moderoval. ()

maxxxim odpad!

Ono to možno chcelo inak uchopiť. Po zhliadnutí tejto noštek spotvorujúcej sériie by sa dalo polemizovať nad myšlienkou, čo Joža Pročka pokúsalo do riti. Ja si myslím, že štenica, ktorú si každým jedným dielom nosil v tom prepotenom bavlnenom Pelzmantli od zaniknutej slovenskej módnej špičky 90. rokov, a síce to je v prdeli s tými kožuchmi. A keď tam vyletel v niektorých častiach v tej baretke, čo fasoval počas pôsobenia u jednotiek KFOR v Bosne, tak by sa jeden rozpučil od úžasu. Ale kto si počká, ten sa dočká, dovolím si predvídať, že tento fások sa raz objaví v Najväčších kriminálnych prípadoch Slovenska ako zlobivý stompanato nevkusu v kričiacom negližé. Tak budeme držať palce tomuto ruletárovi televízneho kabaretu. ()

chuckboris odpad!

Jožo Pročko je čůrák a zasloužil by kopačku. Ani rychlý prachy z freevidea nejsou tak trapný jako tahle píčovina. ()

Mire odpad!

Toto som nikdy nemal rád a to sa mi Jožo Pročko vtedy vcelku pozdával, vďaka jeho albumu Máme sa fajn ktorý si dodnes občas rád pustím :) ()

Der Jaaasne odpad!

Ked som tu pucku videl naposledy v nadrozmernej zimnej bunde moderujuc za sychrava, neostavalo mi prepnut s vedomim, ze sa mi prave dostalo televizneho barbartva a to se vsim vsudy ! ()