Je to možné?

(pořad)

Hádam ani nie...   Je to možné?! Minimálne raz v živote si toto každý z nás povedal. V živote sú isté chvíle, ktoré sa jednoducho nemôžu stať - ale aj tak sa stanú! Neuveriteľné veci sa skrátka stávajú. Nuž a presne o tom bola na skvelej fabulácii a čare skrytej kamery postavená vtipná relácia na prelome tisícročí mimoriadne vychyteného zabávača Joža Pročka!
V relácii Je to možné?! sa nič netušiaci ľudia dostávali do šialených situácií, ktoré na nich spolu s televíznym štábom nastražili ich zlomyselní kamaráti či rodinní príslušníci... Každý, kto chcel niekoho nachytať, napísal do tejto relácie - a najlepšie nápady boli zrealizované. Vžite sa do kože obetí - a skúste sa zamyslieť, ako by ste asi na ich mieste zareagovali vy...? (oficiální text distributora)

TeeAge

Je prinajmenšiom rozporuplné, či sú televízne programy dopredu odsúdené podľa mena ich moderátora. Tu sa stretávajú dvaja egom nasiaknutý, no nesmierne talentovaný páni, robiaci si srandu z kohokoľvek. Otázkou mi dodnes zostáva, či si Pročko zapracoval o vyhadzov, alebo ho zničila manufaktúra médii? (ako np. Jacksona alebo Britney...) ()

JohnnyD

Kde bolo tam bolo na dvíhajúcej sa vlne komerčných televízii sa na obrazovku dostáva akýsi Jožo Pročko. Zjav dovtedy nevídaný, extrovertný šašo, rád sa prezliekajúci do kostýmov, s povestným piskotom, bol niečo, čo v danú dobu a na danom mieste uchvátilo ľud. Také boli aj jeho relácie, v danú dobu bavili (Slávici na ulici), ale teraz by to už nikto nepozeral. Až na jednu výnimku. Je to možné? Brutálny výsmech, skvelé príbehy, originálne gagy skoncipované do skrytej kamery. Na jednotlivé diely sa dá pozerať dodnes (bankový prepad). Dokonca i Pročko tam bol znesiteľný. Lenže nič netrvá večne, Jozef zaspal na vavrínoch a zmyslel si, že je najväčšia star. Navyše do svojho tímu ako poskoka zobral Ďura Mokrého, ktorý ho raz dva predbehol o niekoľko kilometrov (interviews), čo Pročko nezvládol. Definitívou bol diel, keď Mokrý nachytal Pročka. Na ten trpký úsmev na Pročkovej tvári dodnes nezabudnem. Ani Pročko nezabudol, to by musel mať zmysel pre humor. A tak začala upadať jedna pseudolegenda slovenskej televíznej tvorby ... o tom ale až nabudúce. ()

Marek1991

TV Orava bolo silné "kafíčko". Jozef Pročko tiež strúhal nezabudnuteľné kúsky. Ale akosi to vždy buď nejako prepískol alebo nedotiahol. Bolo to diskutabilné, šokujúce a dosť komerčné. Bol to svojský humor vo svojskom programe. ()

corona odpad!

Ešte tu chýba Nebo, peklo, Pročko a budem mať zbierku odpadov kompletnú a som rada že Pročkova šesťročná spanilá jazda slovenskými televíziami už skončila. ()

tom88

Ďalšia zábavka, v ktorej som mal radšej Mokrého, ale aj Pročko slušne bavil a pozeral som to veľmi rád. ()

SeanLSD

Tu Pán Pročko Pokúšal Príliš a napokon si pod sebou odpílil konár. Ani ja nikdy nezabudnem, ako ho Mokrý, ďaleko väčší magor, nachytal v jeho vlastnom programe. Taká rana egu sa len tak nevidí. Bol to moment ako vystrihnutý z nejakého filmu ( kde by som mu neuveril ). ()

danco123

Tak s Jožom Pročkom bolo možné všetko. Túto reláciu som mal veľmi rád a vždy som sa zasmial. Veľmi rád si ju pozriem aj v repríze na TV Dajto, kde ju sem tam opakujú. ()

-soch-

Jožo Pročko v polohe bláznivého moderátora, ktoré mu pristala najviac zo všetkých. Jedna z epizód, na ktorých som sa zabával bola napríklad vtedy, keď naľakali Patrika Hermana z Lampárne alebo jedna z posledných, keď sa do problémov dostal samotný Pročko. Nezabudnuteľné zostávajú však najmä tie, v ktorých účinkoval Ďuro Mokrý ako otravný redaktor Oravskej televízie. A ten, nas*al mnohé známe osobnosti. Ak si niekto myslí, že vlna reality-show prišla na Slovensko iba s príchodom Veľkého brata a Vyvolených je na omyle + http://www.youtube.com/watch?v=km4cF_dGAZg + Je milé, že v tejto databáze sú aj televízne relácie, ale keď už sú tu tak nech poriadne. Kde je Čo dokáže ulica, hm? ()

BLADER

Ešte kým to Jožko Pročko nezačal veľmi preháňať, bola jeho relácia veľmi zábavná, priniesla niečo nového do televízneho sveta. Veru, spomínam si na niekoľko okamihov, pri ktorých som sa skutočne pobavil a byť na mieste nachytaných ľudí, zrejme by som sa zložil k zemi. Možno trochu kruté, ale sranda. ()

Patrik200s

Jedna z mojich najobľúbenejších relácii z detských čias keď sa skrytá kamera vďaka JP posunula na úplne inú úroveň. ()

Mire

Niektoré rané časti sa dali, neskôr to bolo už trápne. To bolo vtedy keď už bol Pročko zjavne za zenitom. ()

teltri

V prvých častiach som sa toľko nasmial. To bola bomba keď to vlietlo na obrazovku. Zároveň štart pre Ďura Mokrého. ()

Brano

Áno, je to možné! Nachytávky celebrít Ďurom Mokrým, akým boli Jaromír Jágr, Žigmund Pálffy, David Beckham, popové duo Tatu, alebo dokonca nemecká skupina Scooter a veľa ďalších nemali chybu! ()