Chodili sme spolu

(pořad)
Talk-show
Slovensko, 2008, 45 min

Účinkují:

Peter Marcin, Zuzana Fialová, Marcel Ochránek, Zdena Studenková, Jozef Vajda, Andrej Bičan, Matej Landl, Marián Geišberg, Marián Slovák, Ibrahim Maiga (více)

Talkshow Petra Marcina. Ako a kam spolu chodili a čo všetko pritom zažili známe osobnosti, bude odhaľovať populárny zabávač... Peter Marcin sa vracia na obrazovky Slovenskej televízie s talkshow Chodili sme spolu. Hviezdami nového projektu sú známi ľudia, ktorí majú za sebou významnú etapu spoločného života: chodili spolu. To, či spolu chodili naozaj, alebo spolu "len" chodili do školy, do práce, do divadla - a najmä čo vtedy spolu zažili, už odhalí Peter Marcin. Hosťami prvej časti budú Zuzana Fialová, Marcel Ochráneck a Peter Modrovský. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

S Petrom Marcinom, odkedy sa osamostanil od Andyho Krausa, to ide rýchlo z kopca. Najskôr sa pustil do tvorby vlastného sitcomu "Normálna rodinka", ktorý bol po pár častiach stiahnutý z vysielania. Totálny prepadák! Momentálne sa snaží zviditeľňovať na obrazovke STV ako moderátor nudnej talk-show "Chodili sme spolu". Počúvať priblblé historky prehnitej slovenskej hereckej komunity, kde si navzájom mastia bruchá a priateľsky sa potľapkávajú po ramene, ma teda ani trocha nebaví. * ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 13.1.2009 - Podľa mňa sa PETER MARCIN v úlohe moderátora tejto talk - show našiel. A zvláda ju nepomerne lepšie ako kedysi svoju markízácku show-ku jeho kolega ANDY KRAUS. Síce si neodpustí záverečný song vo vlastnom svojráznom podaní a často sa snaží svojím skákaním do reči zatieniť hostí. Ale - zatiaľ som nezaznamenal vydanie, ktoré by ma nepobavilo. A oceňujem aj dobrý výber pozvaných. Veď ja osobne som vôbec netipoval, že ma pobaví aj diel s BEZDEDOM. (21.5.2009) ()

-soch-

Niekedy mi vydania tejto relácie prídu naozaj veľmi trápne. MARCIN sa natriasa vo svojom veľkom koženom kresle a smeje sa na každej sprostosti. Mrzí ma aj to, že okrem tohto chodí moderovať predvolebné programy strane SMER, s ktorými sa kamaráti. Keď do CHODILI SME SPOLU príde šéf SMERU - Róbert Fico, mohol by tam s Marcinom kecať sám - aspoň tak chodí do politických show. ()

horacko

Čo sa vám nepáči?! Veľmi príjemná talk-show, pri ktorej som si teda toho smiechu užil naozaj dosť. Konečne relácia, v ktorej pozadí nie je žiadne súťaženie, ale len rozprávanie vtipných príhod slovenských celebrít a známych ľudí. Vlastne jedna z málo relácii v TV, ktorú si kuknem, ak nie aj jediná. ()

Marek1991

Peter Marcin a jeho zábavní hostia. Nedá sa zabudnúť na tie diely, kde bola Dominika Cibulková, či Fredy Aisy a Ibi Maiga. Veľa humoru, keďže každý má iný humor dáva to tomu istý šmrnc. Skrátka je to príjemný večerný program. Aj keď to nebolo až príliš skvelé, lebo sa tam objavilo zopár trápností, je to jeden z tých vysoko kvalitných programov verejnoprávnej televízie. ()