Chodili sme spolu

(pořad)
Talk-show
Slovensko, 2008, 45 min

Účinkují:

Peter Marcin, Zuzana Fialová, Marcel Ochránek, Zdena Studenková, Jozef Vajda, Andrej Bičan, Matej Landl, Marián Geišberg, Marián Slovák, Ibrahim Maiga (více)

Talkshow Petra Marcina. Ako a kam spolu chodili a čo všetko pritom zažili známe osobnosti, bude odhaľovať populárny zabávač... Peter Marcin sa vracia na obrazovky Slovenskej televízie s talkshow Chodili sme spolu. Hviezdami nového projektu sú známi ľudia, ktorí majú za sebou významnú etapu spoločného života: chodili spolu. To, či spolu chodili naozaj, alebo spolu "len" chodili do školy, do práce, do divadla - a najmä čo vtedy spolu zažili, už odhalí Peter Marcin. Hosťami prvej časti budú Zuzana Fialová, Marcel Ochráneck a Peter Modrovský. (oficiální text distributora)

T2

Konečne sa Peter Marcin vrátil k normálnejším veciam a opäť mu to pekne ide, aj keď to nie je humoristická relácia. /55%/ ()

genetique

Zaujímavý formát, ktorý však nemôže mať dlhé trvanie a tak dúfam, že si to tvorcovia uvedomia a stopnú to na bode začínajúceho zostupu. 60%. ()

MM_Ramone

S Petrom Marcinom, odkedy sa osamostanil od Andyho Krausa, to ide rýchlo z kopca. Najskôr sa pustil do tvorby vlastného sitcomu "Normálna rodinka", ktorý bol po pár častiach stiahnutý z vysielania. Totálny prepadák! Momentálne sa snaží zviditeľňovať na obrazovke STV ako moderátor nudnej talk-show "Chodili sme spolu". Počúvať priblblé historky prehnitej slovenskej hereckej komunity, kde si navzájom mastia bruchá a priateľsky sa potľapkávajú po ramene, ma teda ani trocha nebaví. * ()

LiVentura

Humorný pořad STV 1. Milí hosté, místy nudné, ale pěkný humor v podání slovenských "star" i českých hostí... :-) ()

WANDRWALL

Očekával jsem, že to bude zábavný pořad. Ale jak většině herců či zvláštních protagonistů nikdo nenapíše scénář, tak sami ze sebe nevypotí nic kloudného. Smutný pořad, kde se baví jen oni sami a diváci v sále. Pryč z veřejnoprávní televize. I když na Slovensku neplatím koncesionářské pořady, tak je tam mlatí můj strýc, bratranec, sestřenice a někteří kamarádi, kterým tenhle pořad taky nevoněl. Už ale naštěstí skončil. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 13.1.2009 - Podľa mňa sa PETER MARCIN v úlohe moderátora tejto talk - show našiel. A zvláda ju nepomerne lepšie ako kedysi svoju markízácku show-ku jeho kolega ANDY KRAUS. Síce si neodpustí záverečný song vo vlastnom svojráznom podaní a často sa snaží svojím skákaním do reči zatieniť hostí. Ale - zatiaľ som nezaznamenal vydanie, ktoré by ma nepobavilo. A oceňujem aj dobrý výber pozvaných. Veď ja osobne som vôbec netipoval, že ma pobaví aj diel s BEZDEDOM. (21.5.2009) ()

BigDeal

Keď sa vyskytne tá pravá dvojica, sú to neskutočne vtipné historky (ako v prípade Dangl- Bičan), inokedy je to zasa trochu slabšie, ale celkovo je to skôr plus ako mínus. Len Marcin by mohol byť menej aktívny, pretože sa snaží až príliš zapájať a mnohokrát tak preruší rozprávanie hosťa. ()

Marek1991

Peter Marcin a jeho zábavní hostia. Nedá sa zabudnúť na tie diely, kde bola Dominika Cibulková, či Fredy Aisy a Ibi Maiga. Veľa humoru, keďže každý má iný humor dáva to tomu istý šmrnc. Skrátka je to príjemný večerný program. Aj keď to nebolo až príliš skvelé, lebo sa tam objavilo zopár trápností, je to jeden z tých vysoko kvalitných programov verejnoprávnej televízie. ()

dyfur odpad!

bol to dobrý nápad -ale to o čom to bolo v konečnom dôsledku - trápne kecy,nezaujímave ,o ničom "okorenene" vtipnými príhodami -................ ()

SeanLSD

Nuž čo, ako v každej talk-show všetko závisí od výberu hostí. Ten sa tuším celkom darí, ale ľúto mi je moderátora, lebo jak sa snaží, tak sa snaží - im do toho skákať - ešte aj ja, divák, sa pritom zaňho ošívam od trápnosti. ()

horacko

Čo sa vám nepáči?! Veľmi príjemná talk-show, pri ktorej som si teda toho smiechu užil naozaj dosť. Konečne relácia, v ktorej pozadí nie je žiadne súťaženie, ale len rozprávanie vtipných príhod slovenských celebrít a známych ľudí. Vlastne jedna z málo relácii v TV, ktorú si kuknem, ak nie aj jediná. ()

Beaumont07

Zopár vymyslených príhod od známych muzikantov či hercov, pár pesničiek, pár fórikov, ale to je tak všetko. Časť s Čekovským si však z času na čas púšťam doteraz! ()

klokyn

Úroveň jednotlivých častí závisí len od pozvaných hostí, preto je táto talk-show na veľmi kolísavej úrovni. Pôvodne som dal len dve hviezdičky, ale proti Marcinovi nič nemám a pri pár dieloch som sa dobre zasmial, tak si to tú tretiu hviezdičku zaslúži. ()

chalp

Marcin nieje len príšerný herec, ale aj moderátor, stále každému skáče do reči, každý príbeh, ktorý niekto začne on ho musí dokončiť, ku každej téme má vtip(vydávaný za svoju vlastnú skúsenosť)...a ešte keď začne spievať tie svoje playbackové otrhovačky...neodporúčam. ()

NikuSSka

Za diel s Mariánom Čekovským dávam namiesto plánovaných dvoch, rozvno tri :) Čo však nemení nič na tom, že sa tam Marcin nehodí a svoju úlohu často nezvláda. ()

-soch-

Niekedy mi vydania tejto relácie prídu naozaj veľmi trápne. MARCIN sa natriasa vo svojom veľkom koženom kresle a smeje sa na každej sprostosti. Mrzí ma aj to, že okrem tohto chodí moderovať predvolebné programy strane SMER, s ktorými sa kamaráti. Keď do CHODILI SME SPOLU príde šéf SMERU - Róbert Fico, mohol by tam s Marcinom kecať sám - aspoň tak chodí do politických show. ()

tančísvlky odpad!

neskutočne trapné a ohavné ,a za toto ešte stv niekoho platí . Ak by sa občas PM pozeral do zrkadla ,tak by tam určite zbadal primitiva,smejúceho sa sám sebe...PM je hnusne slizký moderátor... ()

10Domik10

Vždy lepšie ako tá neuveriteľne trápna Adela show, aj keď na druhej strane ani Petrovi Marcinovi tento štýl akosi nesedí. Mal by sa znova chytiť nejakých komediálnych seriálov. ()