Hodina pravdy (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2002, 57 min

• paascha

Neskutečně debilní pseudosoutěž, kde vyčpělý bodrouš mučí debily různými úkoly. Nešiku nechá žonglovat na laně, matku pěti dětí házet nožem po jejich otci, krávu s IQ skvrn na prostěradle nutí k memorování latinských názvů trav a bylin, pivní žoky gurmánsky koštují vínko, prostě každému, co jeho jest:-) Aby toho ponížení nebylo málo, každý se musí natáčet na homevideo a celému národu ukázat svůj byt a celý svůj patetický život. Nejlepší je upřímné zklamání, které uzavírá většinu těch minitragédií(29.9.2010)

Tak tohle je tuším jediný zábavný pořad, na který se v televizi dívám a myslím si, že je asi taky jeden z mála, který se dá sledovat. Baví mě především pro tu radost, když se podaří úkol splnit. A ty úkoly jsou často velmi zajímavé a nápadité. Vůbec nechápu, proč je pořad tak nízko hodnocený a proč je spojován s nějakou komunistickou minulostí (jsem taky pamětník). Poctivých 80%.(30.8.2009)

Když jsem byl malý, tak jsem si vždycky vysněně představoval, jak jsem v soutěži a plním nějaké matematické nebo logické úkoly. Největší problém mi dělalo vymyslet, co bychom si každý z rodiny zvolili jako cenu. Auto, motorku, dovolenou? Bylo to dilema. Stejně nás ty svině nikdy nevybraly. Nyní už vím, že bychom se museli do soutěže nejprve přihlásit, a i tak, výhry jsou limitovány do 450 000,-. Pro mě za mala vcelku záživný pořad, ale jak už všichni víme, každá karta má svou odvrácenou stranu v zákulisí.(7.9.2016)

• Zagros

Jedna z méně tradičních televizních soutěží na veřejnoprávní České televizi. Zpočátku mě to zaujalo, bylo to originální a moderování Petra Svobody mi k tomu sedlo. S chutí jsem viděl několik dílů a představoval si, co bych si přál a co bych za to byl ochotný ještě udělat. Pokud se trefila sympatická rodina a měla zdařile vybrané úkoly, dokázala soutěž pobavit. Bohužel se mi celý originální koncept rychle přejedl a na poněkolikáté už to nebylo tak napínavé. Zvlášť s méně sympatickou rodinou, nebo s hloupými úkoly.(3.2.2021)

• Kindernay

Nedokážu přesně říct proč, ale tehle pořad se mě nikdy nelíbil..asi z části i kvůli moderátorovi, který mě prostě nikdy nebyl sympatickej, ale i celkově se mě to nelíbilo..mám pocit, že jednou říkal ředitel Novy(už nevím,jestli ještě Železný nebo Dvořák), že zrovna tento pořad by na Nově dokázali udělat mnohem líp , a s tím plně souhlasím, myslím si, že tenhle formát by se dal udělat mnohem líp.(21.8.2010)