Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dánský, satirický animovaný sci-fi film byl natočen podle kultovního komiksu z roku 1977. Per byl najat jako navigátor v misi na Saturn a má si vytvořit tým, který by odpovídal jeho představám. Ovšem na palubě kosmické lodi směřující na Saturn, se nakonec sejde velmi zvláštní partička... (Česká televize)

Recenze (17)

majo25 

všechny recenze uživatele

Príliš jednoduchá animácia a hlavne nesympatické a nevkusné živé postavičky. Príbeh má tempo, z tohoto pohľadu nevybočuje z rady ďalších (a lepších) dánskych 3D komediálnych animákov. Ale animácia a buranstvo to celé podkopáva. Hviezdička navrch sa narážky a autosatiru dánskych autorov na všetko, čo je dánske - aspoň na niečom sa dalo zasmiať. Hodnotenie: 50% ()

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Terkel mě příliš neoslovil, ale prdel to byla slušná. Cesta na Saturn je totální námrd kurevských fórů točících se okolo chlastání piva, krkání a nadávání (tedy přesně moje kurva krevní skupina), která je navíc okořeněná slušnou kritikou společnosti. Bavil jsem se špičkově a za to patří Dánům velký dík. 95% ()

Reklama

JFL 

všechny recenze uživatele

Animovaná komedie ve stylu německých Werner filmů či holandské série Flodder, kde humor staví na tom, že buranské hrdiny posadí do fantaskní situace a nechává volně plynout absurdní momenty z toho vzešlé. Zde se takto skvadra looserů, maniaků a imigrantů ocitá na palubě kosmické lodi směřující na Saturn. Mezi gagy založenými na humpolácky snadném řešení problémů kosmonautiky jako, jak jíst či močit ve stavu beztíže, se proplétá osvěžující linie satirizující národní cítění Dánů. ()

ProNotor 

všechny recenze uživatele

Trošku nepochopená animovaná komedie na naše poměry, tato satira lidských zlozvyků, kterou dánové báječně vystihli a to kreslenou podobou je svým způsobem jedinečná, animace člověka neosloví, ale hlubší smysl děje a veškerých lidských marnotratností musí každého zachytit. A ještě k tomu poslání lidské rasy vůči mimozemské rase: Raději jim pusťme porno.! ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Komedie o buranských hrdinech vyslaných do vesmíru má místy poněkud buranský humor a nešetří šťavnatými výrazy, na druhou stranu disponuje i řadou slušných gagů a je mile nekorektní, rozpustilá a zábavná. Dánové si střílí mj. i ze svého sociálního státu a národního charakteru. Nejde o nic zásadního, spíš taková odpočinková jednohubka, ale nejde o film, který by byl vyloženě blbý, i když bůhvíjak chytrý taky není. Celkový dojem: 60 %. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama