Cesta hrůzy (TV film)

Thriller

Velká Británie / Kanada, 2006, 132 min

John Fawcett

Edmund Butt

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Nenechte se zmást hodnocením. Je to totiž výborný thriller se stupňujícím se napětím. Rodina s dětmi je pronásledována magorem , který je velmi vynálézavý. Konec vše napraví. Velmi dobrý zážitek.(20.7.2012)

• Pitryx

Dalo se na to dívat. Já chápu, že na dva díly se muselo něco nastavit, takže to bylo trochu zdlouhavé. Některé scény jsem nepochopil (údiv nad nalezeným tričkem v karavanu) a něco mi možná uniklo. Ale bavilo mne to. 20120916nest(7.9.2013)

• andydy

Tolko co na seba kricali rodicia svojich deti to som este nevidel. Jeden druhemu si vycitaju svoje chyby neviem ako sa dali dokopy ale mali sa skor rozviest. Inak to bolo dost nudne a ako polahky vsetko skoncilo, ked myslite ze sa to zacne zamotavat tak z toho nebolo nic iba nejaka vedlsia pasaz. Ktora mohla byt odost skratena.(22.1.2009)

Výborný Thriller, drama a napětí . A to se mi velmi líbilo! Film mě zaujal a dávám mu proto plný počet hvězdiček ,velmi se mi líbil . Jak říká 'bobin' ,nenechte se zmást hodnocením , fakt skvělý film:)(28.8.2013)