Interview B.T. (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2008, 25 min

• igi B.

Plky s Bárou tlachací... Volume 1 . . . Tenkrát ještě s bezmeznou mírou tolerance... %-/ - - - - - (Průběžně občas nahlédnuto kdysi na >"Z"mrdlé trdlovizi< , hodnocení zde zlomyslně 8.3.2011 na mezinárodní ženský den 137. - nekomentář zde jako desátý - 8.3.2011)(8.3.2011)

• Karlos80

Díl z Janem Krausem stál opravdu zato (a za něj ta 1 *). Pokud jste neviděli mrkněte na stránky televize Z1, někde by to tam mělo v archívu být. Jinak samotný pořad nemusím a to zejména díky výše uvedené arogantní, psychicky nevyrovnané, až labilní osobě-moderátorce. Brrr..., děsivý pořad s děsivou babou, která navíc lže jak když tiskne a podle mě, místo v televizi (kde má díky Davidově hvězdě, kterou nosí tak viditelně na krku nejspíš tlačenku), by se měl léčit v Bohnicích:-((10.1.2009)

• ssfan

Nesnáším Barboru Tachecí.(20.11.2009)

• Tom_Lachtan

Občas si rád přečtu rozhovor od Tachecí, ale poslouchat jak se na cokoli ptá tónem "málem jste způsobil jadernou apokalipsu" i ve chvíli, kdyby dělala rozhovor s hrdým majitelem Feny která vrhla abnormální množství štěňat....(23.6.2012)

• Nettrass

Nesníším domácí násilí. Na druhou stranu, mít doma Barboru Tachecí, sedím vedle Kajínka a je ze mně bestiální vrah.(10.11.2012)