poster

Interview B.T. (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2008, 25 min

 • Petroff
  odpad!

  Ta ženská je zosobnělá hloupost a afektované zlo!! Kdo, jak a proč jí dává peníze za to, že vždy zostuzuje médium, v kterém vystupuje? Popravdě se dost divím, že jí ještě nikdo v éteru neřekl, že je asi tak charismatická (a inteligentní) jako upocený chomáček rektálních chloupků a nebude se s ní v nastoleném tónu dál bavit. Paní Barbora Tachecí je odpad. Tento pořad se jmenuje po ní a tak je jasný, jaký to bude. Pro slabší povahy k zeblití. Tohle je žurnalistika?(24.7.2012)

 • igi B.
  *

  Plky s Bárou tlachací... Volume 1 . . . Tenkrát ještě s bezmeznou mírou tolerance... %-/ - - - - - (Průběžně občas nahlédnuto kdysi na >"Z"mrdlé trdlovizi< , hodnocení zde zlomyslně 8.3.2011 na mezinárodní ženský den 137. - nekomentář zde jako desátý - 8.3.2011)(8.3.2011)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Takl-show so šialenou, arogantnou moderátorkou, s ktorou sa nedá rozumne, inteligentne a sofistikovane zhovárať. Nedodržuje žiadnu etiku v oblasti vedenia dialógu, skáče do reči, rušivo mení intonáciu hlasu, kladie hlúpe otázky, doslova uráža svojich hostí. Naviac jej groteskná mimika, trhané pohyby a celkový vzhľad sú, mierne povedané, rušivé. Rozprávať sa s takýmto podivným, zrejme aj mentálne retardovaným, tvorom musí byť veľmi náročné. Ľutujem všetkých hostí, ktorí prijali pozvanie do tejto relácie. "Interview B.T." je mediálny odpad!(18.11.2010)

 • Karlos80
  *

  Díl z Janem Krausem stál opravdu zato (a za něj ta 1 *). Pokud jste neviděli mrkněte na stránky televize Z1, někde by to tam mělo v archívu být. Jinak samotný pořad nemusím a to zejména díky výše uvedené arogantní, psychicky nevyrovnané, až labilní osobě-moderátorce. Brrr..., děsivý pořad s děsivou babou, která navíc lže jak když tiskne a podle mě, místo v televizi (kde má díky Davidově hvězdě, kterou nosí tak viditelně na krku nejspíš tlačenku), by se měl léčit v Bohnicích:-((10.1.2009)

 • m4xp4yn3
  ***

  Ano, Tachecí je zralá na facku. Nohou. Ale díky tomu bylo Interview zábavné sledovat. Její dnešní nekonfliktní nástupci nijak nevyčnívají z řady robotů, kladoucích všeobecné, neutrální otázky "z papíru". Barbora byla i za cenu oné protivnosti daleko pohotovější a z hostů často dostala ono těžko specifikovatelné "něco navíc".(6.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace