Reklama

Reklama

Kapka krve

  • Hongkong Zheng ren (více)
Trailer

Policista Tong (Nicholas Tse) při pronásledování kriminálníka (Keung Ho-man jako Cheung Yat-tung) nešťastnou náhodou usmrtí dceru státní zástupkyně (Ann Gao v podání Zhang Jing-chu).Tragická událost má ale o několik měsíců později pokračování. Cheung nechá unést Anninu druhou dceru. Vydíráním zoufalé matky chce docílit ztracení důkazů ze soudního spisu, které ho uvědčují z dalších zločinů. Tong, který se u únosu náhodou vyskytne, se snaží holčičku nalézt a napravit tak svou chybu z minulosti. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Líbilo a sakra moc ! Další vynikající Kidnapperský flick,který je na Asii až nadstandartně dobře natočen. Záporák se skleněným okem vidící pouze černobíle působil jako chladnokrevné sadistické hovado. Závěrečná půl hodina byla bez výhrad.. Přišly na řadu Emoce, opravdu silná dávka emocí, Gore,horší trest pro záporáka než SMRT a perfektní Pointa! ()

Fr 

všechny recenze uživatele

To je osud. Vyjebe s tebou a pak Ti zase pomůže..... Kriminálka, která v tradiční asijské bezohlednosti neváhá využít malé děti. Nevyzpytatelné cesty osudu jsou tím, co mě má ohromit, charakterové vlastnosti jsou zdůrazňovány, ale nechávají mě v klidu. Občas v akci zajímavá kamera, napětí a natahované finále může snad i někoho dojmout. Prostě další film z Hong Kongu o policajtech. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Pochopím, proč si nemám nechat v Asii unést dítě. 2.) Nechápu, jak může na ¾ slepej zločinec utíkat policajtům. 3.) Poznám, kolika lidem může jeden kriminální případ zamotat osud. PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** ()

Reklama

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to dosť dobrý akčný thriller. Má veľmi dobrý príbeh o drsnom policajtovi, ktorý pri jednej akcii behom prenasledovania zločincov nechtiac zastrelí malé dievča, dcéru právničky a s tým sa moc nevie vyrovnať. Ale keď je unesená druhá dcéra právničky, ktorá má za jej vrátenie zničiť dôkazy proti vplyvnému mafinánovi, policajt ju chce zachrániť za každú cenu. No únoscom je drsný zločinec, ktorý má na to tiež svoje dôvody. Spracovanie je na tom dobre, po výbornej nadmieru dynamickej úvodnej fázi sa síce tempo filmu dosť spomalí, aj keď ani vtedy to nie je zlé, film hlavne dobre zoznámi so súčasným stavom všetkých dôležitých postáv, ale v druhej polovici sa to už zase slušne rozbehne a film už je prakticky jedna dlhá dynamická jazda a naviac s perfektným záverom. Akcie je tu pomerne dosť a je aj celkom vydarená. Snaží sa pôsobiť čo najrealistickejšie, čo sa jej aj dosť darí, celkovo je výborne natočená, dynamická a drsne pôsobiaca, tvoria ju hlavne rôzne naháňačky, či už v automobiloch alebo aj pešo, krátke prestrelky alebo ručné strety, ale tu sa už o nejakých plnnohodnotých súbojoch určite hovoriť nedá, skôr sa len dvaja protivníci snažia jeden druhého odzbrojiť a samozrejme aj zabiť. Najviac sa mi páči celý úvod alebo aj pešia naháňačka v meste. Herecké obsadenie je výborné, Nicholas Tse v hlavnej úlohe, jeho úhlavný nepriateľ Nick Cheung, k tomu ešte Jing Chu Zhang a Kai Chi Liu. Réžia a technická stránka sú skvelé, tento drsný a zároveň prvotriedny štýl mám rád. Beast stalker je plnohodnotný predstaviteľ moderného Hong Kongského akčného štýlu, v ktorom sa síce žiadne bojové umenia nenájdu, ale nahradzujú ich realističnosť, dynamika a nekompromisnosť. 76% ()

Tuxedo 

všechny recenze uživatele

Nápaditě, atmosféricky a realisticky nakroucená krimi, od začátku do konce šlapající na plné obrátky a zvolna si pohrávající s žánrovými klišé. Režisér Dante Lam si brilantně poradil se slabším scénářem, který má na triku řadu nesrovnalostí (především nepolapitelnost a všudypřítomnost záporáka). Tomu zbývá k dobru pouze pevné jádro, jež se však pro změnu odkryje příliš pozdě na to, aby si jej divák náležitě vychutnal. Což je jen taková drobnůstka, mnohem výraznějším vyrušením a posunem od dokonalosti je neúplné rozvinutí charakterů u dvou hlavních tahounů, jejichž finální střetnutí tak nemá ony patřičné grády. ()

Blizzard 

všechny recenze uživatele

The Beast Stalker je zajímavá kriminální skládačka, která zaujme nejen automobilovou honičkou se sypajícím sklem. Přísný policajt dodržující pravidla pronásleduje se svými kolegy bandu kriminálníků, přičemž se stane neštěstí, které zanechá šrámy nejen na těle, ale i na duši. Když nelítostný zloduch unese malou holčičku, shodou okolností je to dvojče, které policista potkal již dříve, vypadá to na malé déjà vu. Matka chce svou dceru zachránit na vlastní pěst, ale odhodlaný strážce pořádku se vydává na stopu proradnému únosci. Od filmu nečekejte žádnou akční přestřelku, spíše se jedná o pozvolnou hru na kočku a myš, která vás udržuje v očekávání. Film to rozhodně není velkolepý a má své mouchy, ale určitě je emocionálně napjatý, dramatický, charaktery jsou dobře prokreslené a snímek uzavírá pěkný poeticky zpomalený konec, který sjednotí předchozí děj v jeden celek. (7/10) ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama