Smrtící oteplení

Mike Verta

Jason Stewart

Kostýmy:

Michelle Matteo

Tak určite je to natočené neprofesionálne, herecké výkony, počítačové efekty a inteligencia postáv je hlboko podpriemerná, ale na stane druhej práve tieto nedostatky z toho robia komédiu. O mimozemšťanoch už toho bolo natočené kvantum a mali rôzne podoby (konkrétne tu mi pripadali ako nejaký Ceratosaury) takže tvorcovia už asi nemali veľmi na výber tak sa uchýlili k tejto paródii. Dávam päť aj keď je to skutočne niekde blízko odpadu, ale len preto že som sa dobre bavil na všetkom tom amaterizme. Hlavne herecké výkony na úrovni dedinských ochotníkov sú polevou na torte.(20.10.2017)

• Pitam

Ó ano, tento film přesně naplňuje mou difinici poctivého odpadu. Neskutečně dementní paskvil bez herců (zjevně pouze komparz) a s triky na úrovni začínajícího grafika v době, kdy vrcholem osobních počítačů byly stroje s označením intel 386. Je to jako návrat v čase, jenže film není myšlen jako retro. Naopak to asi jeho tvůrci mysleli zcela vážně a dramaticky. Bohužel. Netřeba nic dodávat, nutno vidět :) Ale neříkejte pak, že jsem vás nevaroval.(7.12.2019)

• Acrobat

Déčkový herrci dostávajú svoju dávku amerického hrdinstva, ktoré zachraňuje svet. Nehodiace sa prečiarkni hovorí dotazník a pri vyplňovaní pocitov k filmu môžeš rovno škrtntúť celý film. Vlastne chce to šokovať nejakými vnútornosťami ale Predátor to nie je. Chce to byť akčné, ale pozornosť neudrží ani sekundu. thrillerové, avšak ani deti by pri tom nepoložili klasickú otázku "a prečo je to tak". Nedokázali by sa od nudy to ani spýtať. Oteplenie už má akékoľvek príčiny, ale takéto už je masaker k úsmevnú roztrhnutiu. Všetko zlé a nárok na obhajobu to nemá zo zákona. (videné 06.12.2019, PrimaCool)(7.12.2019)

• djfun

Původně jsem přemýšlel o pěti hvězdách za bravurní komedii, ale nakonec jsem se nepřemluvil...:) Těžko věřit, že na tohle někdo dokázal dát byť jedinej dolar a že se někdo v dnešní době odvážil takovou bezduchou sračku natočit, a co hůř, vůbec pustit ven! Efekty, vlastně "efekty", jsou opravdovou třešničkou na dortíku pejska a kočičky. Něco "tak moc" jsem asi ještě neviděl.(8.12.2019)

• VUCAKO

Nezajímavý příběh plný klišé, průměrných až špatných výkonů herců a úplně zoufalé počítačové efekty. Mnohé z nich byly určitě dodělávané ve 2D pomocí PhotoShopu. Je otřesné, když rogallo se v záběru třese, ale kouř z něj "vycházející" ne! Nedoporučuji komukoli se filmem zabývat, jenom snad kdybyste se chtěli podívat, jak vypadá Danica McKellar dnes, 15 let po natáčení seriálu THE WONDER YEARS. Za ni také dávám jedinou hvězdičku.(7.9.2009)