How to Make Love to a Woman

Komedie

USA, 2010, 88 min

• Anchi

Přiznávám bez mučení, že pro mě byl Ian jedinou volavkou proč obětovat 90 minut času z večera... Film tak stupidní, že špetka mejch mozkovejch buněk spáchala rituální sebevraždu, ale jako mentální klystýr po pár zkouškách fungovalo ideálně. Pár vtípečků se našlo, ale po scénáristický a režijní stránce dosti ochablá komedie spíš k pláči.(15.1.2014)

• romanz123

Film se podle mě tematicky snaží zamířit na skupiny od teenagerů po třicátníky, ovšem humor je povětšinou ryze "teenagerský". Najde se tu pár dobrých a vtipných okamžiků, ale také spousta klišé. Na jedno podívání to není špatné, pokud člověk nemá po ruce nic lepšího a chce něco, u čeho se nemusí moc přemýšlet, ovšem zlatým hřebem filmotéky se to stane asi jen pro málokoho.(17.1.2011)

Ta holka je snad blbá, neodletět s někým kdo vypadá jako Ian Somerhalder kvůli někomu kdo vypadá jako Josh Meyers? Seriously? Jinak film je to celkem o ničem, ale tak dalo se na to dívat, i když. Kdyby nebylo Iana a jeho úžasně úžasných očí a toho, že jsem se pokaždý když se aspoň na chvíli ukázal na obrazovce začala usmívat jako idiot, nejspíš by se mi to moc nelíbilo. Ale dávám 3* a nemusím dodávat, že ta jedna navíc je za Iana :)(29.6.2011)

• IQ Tiqe

Za Krysten Ritter jedna hvězda a nějak jsem to zaokrouhlil na 2, pohou 1 dávám větším sračkám. Každopádně to je neskutečný kýč, ze kterého jsem měl občas pocit, že jde o parodii - teprve pak to působilo vtipně. A Jenna Jameson je tu tak nějak zbytečně navíc a spíš se jen mihne - osobně si myslím, že jako herečka by mohla předvést víc, než když jen "hraje" sebe samu.(18.9.2010)

• marek29

Důvod proč jste ztratili 1,5h života je buďto: 1. Jste holka a celej film jste čekali na Iana Somerhaldera 2. Zažíváte tak těžkou nudu, že hodina a půl jakýhokoliv blábolu vás vysvobodí 3. Jste mentálně retardovaný a tento film Vám pustili, aniž by se Vás před tím zeptali, jestli souhlasíte.. I když tohle už zavání mučením :D Za mě 1 hvězda pro Krysten Ritter. Ten její pohled blbé blondýny za to stojí :D Opravdu nic jiného v tomto filmu nestojí za to vidět.(22.8.2012)