poster

How to Make Love to a Woman

Komedie

USA, 2010, 88 min

 • romanz123
  **

  Film se podle mě tematicky snaží zamířit na skupiny od teenagerů po třicátníky, ovšem humor je povětšinou ryze "teenagerský". Najde se tu pár dobrých a vtipných okamžiků, ale také spousta klišé. Na jedno podívání to není špatné, pokud člověk nemá po ruce nic lepšího a chce něco, u čeho se nemusí moc přemýšlet, ovšem zlatým hřebem filmotéky se to stane asi jen pro málokoho.(17.1.2011)

 • loveless
  *

  Ano, jsem holka, což značí, že jsem si tenhle film pustila jen kvůli Ianu Somerhalderovi (už zas). Holt nic extra zatím nenatočil, tak se slečinka musí spokojit i s takovýmto brakem a může brblat, proč ta sympatická Krysten Ritter prostě neodletí do západu slunce právě s Ianem, protože hlavní hrdina je hlupák na entou. Jedna hvězdička za Iana, který se měl ve filmu objevit trochu dřív a s trochu větší rolí, aby to bylo přežitelnější.(18.12.2013)

 • sona123
  **

  Teda, chopit se takového tématu (mimo jiné, jak přivést ženy na vrchol, až do Orlanda) a tak si s ním nevědět rady…chvílemi to vypadá jako dokument, a v tom zbytku dílo přepadává do romantické komedie, jakých je dvanáct do tuctu. Ještě že se tu mihne krásný Sommerhalder, na toho se mi dobře kouká. Na druhou stranu, pokud by měly být cílovkou pánové, nebyl by to marný počin, leč obávám se, že právě muži se něčemu takovému docela vyhnout obloukem – a nejspíš i dělají dobře.(7.7.2012)

 • Silencia90
  ****

  Mě se to líbilo. :) Třeba se někdo něco přiučí, že? Ale tak především, stáhla jsem si to kvůli Ianovi, samozřejmě... a hle, on tam zas tak často nebyl :( I když stačilo ;) To ale neznamená, že by mě to nebavilo, naopak, chvílema mi to přišlo i dost vtipný, takže zatím 4, a až opadne to prvotní nadšení, možná to snížím na 3, každopádně mě to bavilo a nemám pocit promrhané půl druhé hodiny.(12.10.2011)

 • Anchi
  **

  Přiznávám bez mučení, že pro mě byl Ian jedinou volavkou proč obětovat 90 minut času z večera... Film tak stupidní, že špetka mejch mozkovejch buněk spáchala rituální sebevraždu, ale jako mentální klystýr po pár zkouškách fungovalo ideálně. Pár vtípečků se našlo, ale po scénáristický a režijní stránce dosti ochablá komedie spíš k pláči.(15.1.2014)