Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní hrdina již rok chodí s dívkou, kterou velmi miluje, avšak za tu dobu ji nedokázal ani jednou plně uspokojit. Proto se rozhodne zjistit, jakým správným způsobem se milovat se ženou, aby si to také řádně užila. Radu mu s chutí poskytnou porno hvězdy, rodina, gynekolog a spousta dalších. (Ssimca)

Recenze (15)

marek29 

všechny recenze uživatele

Důvod proč jste ztratili 1,5h života je buďto: 1. Jste holka a celej film jste čekali na Iana Somerhaldera 2. Zažíváte tak těžkou nudu, že hodina a půl jakýhokoliv blábolu vás vysvobodí 3. Jste mentálně retardovaný a tento film Vám pustili, aniž by se Vás před tím zeptali, jestli souhlasíte.. I když tohle už zavání mučením :D Za mě 1 hvězda pro Krysten Ritter. Ten její pohled blbé blondýny za to stojí :D Opravdu nic jiného v tomto filmu nestojí za to vidět. ()

romanz123 

všechny recenze uživatele

Film se podle mě tematicky snaží zamířit na skupiny od teenagerů po třicátníky, ovšem humor je povětšinou ryze "teenagerský". Najde se tu pár dobrých a vtipných okamžiků, ale také spousta klišé. Na jedno podívání to není špatné, pokud člověk nemá po ruce nic lepšího a chce něco, u čeho se nemusí moc přemýšlet, ovšem zlatým hřebem filmotéky se to stane asi jen pro málokoho. ()

Reklama

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Za Krysten Ritter jedna hvězda a nějak jsem to zaokrouhlil na 2, pohou 1 dávám větším sračkám. Každopádně to je neskutečný kýč, ze kterého jsem měl občas pocit, že jde o parodii - teprve pak to působilo vtipně. A Jenna Jameson je tu tak nějak zbytečně navíc a spíš se jen mihne - osobně si myslím, že jako herečka by mohla předvést víc, než když jen "hraje" sebe samu. ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Ta holka je snad blbá, neodletět s někým kdo vypadá jako Ian Somerhalder kvůli někomu kdo vypadá jako Josh Meyers? Seriously? Jinak film je to celkem o ničem, ale tak dalo se na to dívat, i když. Kdyby nebylo Iana a jeho úžasně úžasných očí a toho, že jsem se pokaždý když se aspoň na chvíli ukázal na obrazovce začala usmívat jako idiot, nejspíš by se mi to moc nelíbilo. Ale dávám 3* a nemusím dodávat, že ta jedna navíc je za Iana :) ()

Anchi 

všechny recenze uživatele

Přiznávám bez mučení, že pro mě byl Ian jedinou volavkou proč obětovat 90 minut času z večera... Film tak stupidní, že špetka mejch mozkovejch buněk spáchala rituální sebevraždu, ale jako mentální klystýr po pár zkouškách fungovalo ideálně. Pár vtípečků se našlo, ale po scénáristický a režijní stránce dosti ochablá komedie spíš k pláči. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama