Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní hrdina již rok chodí s dívkou, kterou velmi miluje, avšak za tu dobu ji nedokázal ani jednou plně uspokojit. Proto se rozhodne zjistit, jakým správným způsobem se milovat se ženou, aby si to také řádně užila. Radu mu s chutí poskytnou porno hvězdy, rodina, gynekolog a spousta dalších. (Ssimca)

Recenze (15)

sona123 

všechny recenze uživatele

Teda, chopit se takového tématu (mimo jiné, jak přivést ženy na vrchol, až do Orlanda) a tak si s ním nevědět rady…chvílemi to vypadá jako dokument, a v tom zbytku dílo přepadává do romantické komedie, jakých je dvanáct do tuctu. Ještě že se tu mihne krásný Sommerhalder, na toho se mi dobře kouká. Na druhou stranu, pokud by měly být cílovkou pánové, nebyl by to marný počin, leč obávám se, že právě muži se něčemu takovému docela vyhnout obloukem – a nejspíš i dělají dobře. ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Ta holka je snad blbá, neodletět s někým kdo vypadá jako Ian Somerhalder kvůli někomu kdo vypadá jako Josh Meyers? Seriously? Jinak film je to celkem o ničem, ale tak dalo se na to dívat, i když. Kdyby nebylo Iana a jeho úžasně úžasných očí a toho, že jsem se pokaždý když se aspoň na chvíli ukázal na obrazovce začala usmívat jako idiot, nejspíš by se mi to moc nelíbilo. Ale dávám 3* a nemusím dodávat, že ta jedna navíc je za Iana :) ()

Reklama

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Za Krysten Ritter jedna hvězda a nějak jsem to zaokrouhlil na 2, pohou 1 dávám větším sračkám. Každopádně to je neskutečný kýč, ze kterého jsem měl občas pocit, že jde o parodii - teprve pak to působilo vtipně. A Jenna Jameson je tu tak nějak zbytečně navíc a spíš se jen mihne - osobně si myslím, že jako herečka by mohla předvést víc, než když jen "hraje" sebe samu. ()

Silencia90 

všechny recenze uživatele

Mě se to líbilo. :) Třeba se někdo něco přiučí, že? Ale tak především, stáhla jsem si to kvůli Ianovi, samozřejmě... a hle, on tam zas tak často nebyl :( I když stačilo ;) To ale neznamená, že by mě to nebavilo, naopak, chvílema mi to přišlo i dost vtipný, takže zatím 4, a až opadne to prvotní nadšení, možná to snížím na 3, každopádně mě to bavilo a nemám pocit promrhané půl druhé hodiny. ()

Anchi 

všechny recenze uživatele

Přiznávám bez mučení, že pro mě byl Ian jedinou volavkou proč obětovat 90 minut času z večera... Film tak stupidní, že špetka mejch mozkovejch buněk spáchala rituální sebevraždu, ale jako mentální klystýr po pár zkouškách fungovalo ideálně. Pár vtípečků se našlo, ale po scénáristický a režijní stránce dosti ochablá komedie spíš k pláči. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama