poster

How to Make Love to a Woman

Komedie

USA, 2010, 88 min

 • Silencia90
  ****

  Mě se to líbilo. :) Třeba se někdo něco přiučí, že? Ale tak především, stáhla jsem si to kvůli Ianovi, samozřejmě... a hle, on tam zas tak často nebyl :( I když stačilo ;) To ale neznamená, že by mě to nebavilo, naopak, chvílema mi to přišlo i dost vtipný, takže zatím 4, a až opadne to prvotní nadšení, možná to snížím na 3, každopádně mě to bavilo a nemám pocit promrhané půl druhé hodiny.(12.10.2011)

 • IQ Tiqe
  **

  Za Krysten Ritter jedna hvězda a nějak jsem to zaokrouhlil na 2, pohou 1 dávám větším sračkám. Každopádně to je neskutečný kýč, ze kterého jsem měl občas pocit, že jde o parodii - teprve pak to působilo vtipně. A Jenna Jameson je tu tak nějak zbytečně navíc a spíš se jen mihne - osobně si myslím, že jako herečka by mohla předvést víc, než když jen "hraje" sebe samu.(18.9.2010)

 • marek29
  *

  Důvod proč jste ztratili 1,5h života je buďto: 1. Jste holka a celej film jste čekali na Iana Somerhaldera 2. Zažíváte tak těžkou nudu, že hodina a půl jakýhokoliv blábolu vás vysvobodí 3. Jste mentálně retardovaný a tento film Vám pustili, aniž by se Vás před tím zeptali, jestli souhlasíte.. I když tohle už zavání mučením :D Za mě 1 hvězda pro Krysten Ritter. Ten její pohled blbé blondýny za to stojí :D Opravdu nic jiného v tomto filmu nestojí za to vidět.(22.8.2012)

 • sona123
  **

  Teda, chopit se takového tématu (mimo jiné, jak přivést ženy na vrchol, až do Orlanda) a tak si s ním nevědět rady…chvílemi to vypadá jako dokument, a v tom zbytku dílo přepadává do romantické komedie, jakých je dvanáct do tuctu. Ještě že se tu mihne krásný Sommerhalder, na toho se mi dobře kouká. Na druhou stranu, pokud by měly být cílovkou pánové, nebyl by to marný počin, leč obávám se, že právě muži se něčemu takovému docela vyhnout obloukem – a nejspíš i dělají dobře.(7.7.2012)

 • Anchi
  **

  Přiznávám bez mučení, že pro mě byl Ian jedinou volavkou proč obětovat 90 minut času z večera... Film tak stupidní, že špetka mejch mozkovejch buněk spáchala rituální sebevraždu, ale jako mentální klystýr po pár zkouškách fungovalo ideálně. Pár vtípečků se našlo, ale po scénáristický a režijní stránce dosti ochablá komedie spíš k pláči.(15.1.2014)