poster

The Wicker Tree

Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2011, 98 min

Režie:

Robin Hardy

Předloha:

Robin Hardy (kniha)

Scénář:

Robin Hardy

Kamera:

Jan Pester

Producenti:

Peter Snell

Střih:

Sean Barton
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  *

  „The Wicker Tree“ není horor, to v první řadě. Ve druhé řadě to není ani dobrý film, protože vlastně ani pořádně nezjistíte, proč tohle máte sledovat. Hardy remakuje sám sebe, podává příběh nově, ale naprosto nevkusně a bez myšlenky. To, co jednou řekl, už řekl, tímhle nic nové nepřidal. I když finále vypadá jinak, ve skutečnosti takovým není a jede se pořád s jednou myšlenkou. Jen je to celkově prostě špatné.(24.7.2015)

 • J*A*S*M
  *

  Jesus hates us. Ufff ... tak jsem to dal celý, bez přeskakování. Za mě teda rezolutní NE (ale má to celkem ok technický kvality a PÁR lidem se to MOŽNÁ bude TROCHU líbit, tak aspoň bodík). Původní The Wicker Man u mne 5/5, remake s Cagem byl hádám aspoň nechtěně vtipnej, ale tohle ... meh(20.1.2012)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  A co to do háje tohle... To vážně natočil ten samý tvůrce, co v sedmdesátém třetím natočil Rituál aka proutěného muže aka Vicker man?! Způsobila to snad senilita, židozednářské spiknutí, nebo snad neautorizovaná lobotomie prováděná Skotským Igorem za pomoci plastové lžičky, klacíku od nanuku a vycpané vačice z Bulhar? Děj je příšerná dementnost, paherecké výkony královská odpornost a celé veledílo je obludnost velikosti Grónska. Vážně nechápu, kdo do toho byl ochotný nacpat byť jedinou penny a je mi upřímně líto, že do tohohle nesmyslu byl uvrtán i sir Christopher a to dokonce před nechutným zeleným plátnem. Třikrát fuj a mohutný odpad.(20.6.2015)

 • Scaevola
  **

  Dvojice texaských kacířů přijíždí v náhlém hnutí náboženské touhy kázat do Evropy pravou víru... co může následovat? Prozření, úspěch nebo krutá smrt? Místy špatně zahraný, v závěru zbytečně natahovaný a překombinovaný thriller, který budí jisté sympatie tím, že se alespoň zdánlivě pokouší nepřiklonit ani na jednu stranu sporu zcela a jasně. Finální scéna má jistou náladu díky použití barbarských kostýmů a zajímavě provedeného "wicker tree", ale atmosféru původního snímku už se navodit nepodařilo.(18.8.2013)

 • Dadel
  ***

  Spíš než o pokračování jde o jinou variaci na stejné téma. Děj velmi kopíruje původního Wicker Mana a obsahuje mnoho odkazů pro znalce (a poněkud násilně vlepené cameo Christophera Lee o délce asi 30s). Jen je to po všech stránkách horší a schází tu moment překvapení. Prostě je to něco jako S. Darko. Do hlubin amerického Rituálu to má ale stále ještě daleko. A jedna z písniček je fakt pěkná (bohužel je jich tu mnohem méně). ___ btw uživatelé ricci.s a topr harley (kteří ani jeden neviděli původní film) jsou až groteskním příkladem nepochopení pointy filmu.(25.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace