poster

Country estráda (TV pořad)

Komedie / Hudební

Česko, 2001, 60 min

 • tomeek
  *

  Buranský pořad plný vulgárního a jednoduchého humoru prostříhaný záběry na diváky z pravděpodobně jiného pořadu, protože to, co se tam děje není ani z půlky vtipné tak, jak publikum reaguje. Koktavého Pitkina neshledávám vtipným ani za mák. To, že řekne h-h-ho (a dav šílí, protože hovno je přece tak vtipné slovo), není humor.(5.12.2009)

 • Čtec
  ***

  Mládkovo obludárium je tak strašný až je to vlastně docela dobrý. A tak, jak jsem si to začal uvědomovat, postupně přidávám hvězdičky, z jedné jsem už na třech (a kdoví co bude dál). A potom ještě ta Lenka Plačková. Pořád nevím, co se mi na ní líbí, ale prostě se mi líbí. Tak někdy koukám vyloženě kvůli ní. Asi možná, že mám rád brejlatý. A ona je má teda pořádný.(20.6.2014)

 • kingik
  odpad!

  Místopřísežně mohu prohlásit, že jsem na tom nic vtipného, ani nijak zábavného neshledal. Mládek je nejhorší bavič všech dob, tím se také nic nemění. Zbývá najít to proklamované country, potažmo tramp styl. Ať už Mládkova anti-hudební produkce připomínala všechno, tak jen ty country ozvěny tam nějak ne a ne najít. A to jsem sjel Mississippi i Niagaru s Čedokem. Proč se tedy na sklonku kariéry podbízel pořadem, který stavěl na tomhle žánru?! Obklopen svými věrnými měl nesčetně pokusů mě uvést ve smích, ale dělat ze sebe kreténa, šaška, vola, blba, který se cítí na to, že má rozumu přeci jen víc, než ta stupidní sebranka kolem, to už chce pořádnou dávku sebevědomí. V tištěné podobě to zřejmě autorovi, dramaturgovi a režisérovi připadalo vtipné. Nikomu už nepřišlo divné, že se smějí jen zaplacení diváci v sále, že se šlo točit do typicky hnusných, nenápaditých kulis, které už vypadaly blbě tehdy, natož dnes. Když necháte Mládka zpívat, jeho texty vám přijdou neškodné, i když jsou úplně nejhorší v dějinách hudby. Když necháte Mládka vyprávět vtipy, nerozesměje vás pointa toho vtipu, ale způsob podání, který je nejhorší v dějinách vyprávění vtipů. Když necháte Mládka tvořit pořad s jeho ubohým humorem založeným na produkci triviální stupidity, budete mít pocit, že humor umřel. Najednou si budete připadat staří, i když vám ho předvádí umělec se jménem Mládek. Můžete ho vypnout, přepnout jinam, ale počítejte s tím, že když mu jedna televize dá zaslouženého padáka a vykopne ho ze dveří pro dramatický pokles sledovanosti, on se výhledově vrátí komínem s humorem blbým jako je celá tahle nanicovatá estráda. Poroučím se, pane inženýre. 0%(18.7.2015)

 • duklak2
  **

  Už ani nevím, jestli jsem se díval na "čundr", nebo "country". Ale spíše na obojí. Pořady tohoto typu trpí tím, že hodně záleží na vkusu diváka. Zajímala by mě sledovanost mladší generace. Nedokážu si moc představit, jak moji spolužáci sledují country estrádu. Hodnotím o jednu hvězdu méně, než u čundrcountry, protože už toho bylo nějak moc.(5.6.2010)

 • topi80
  ***

  Formát, který se snažil navázat na Čundrcountryshow, ale uvěznil se ve vlastní monotónnosti. Pitkinovo koktání, Plačkové zmatenost, Srstkův zesilovač, to jsou jistě povedené gagy, ale jejich trvanlivost se zřídka přehoupne přes druhé či třetí opakování. Pak už je to křeč, stejně jako monology Luďka Soboty, který, jestli se nepletu, po Country estrádě pověsil svou dráhu komika na hřebík. Silnou stránkou tak zůstává samotný Mládek a samozřejmě scénky. Humor 4. cenové skupiny, ale podaný s neuvěřitelným nadhledem :-)(4.1.2019)