Jens Peter Raben zůstává posledním žijícím členem své jednotky. Lisbeth Thomsenová, která mu pomáhala na útěku a policii řekla, že v Afghánistánu došlo k vraždám civilistů, v němž údajně figuroval jistý dánský důstojník Perk, byla zavražděna trhavinou, kterou někdo ukradl z vojenského skladu. To je ovšem pouze jedna z celé řady stop, které vyšetřovatelku Sarah Lundovou směřují k armádě a kasárnám Rabenova družstva. Lundová se jako v případě vraždy Nany Birkové Larsenové stále zarytěji zahrabává do případu a upíná se k dopadení pachatele, což se projevuje na jejím vztahu k rodině, kolegům i lidem, s nimiž přichází během vyšetřování do styku. Co odhalí exhumace těla dánského důstojníka Pera K. Mollera? A jak ministr spravedlnosti Thomas Buch naloží s informací, že o spojitosti jeho předchůdce s vraždami i o vojenském soudu s Rabenovým družstvem věděl ministr obrany, který se nyní celou věc snaží zahladit? (Česká televize)

Cheeter

Což o to, zamotává se to zajímavě, ale přijde mi, že už jsem nějak naladil na vlnu seriálu. Sice kdo za to může si tipnout nelajsnu, ale během dílu docela tuším, co se bude dít dál. ()