Je možné, že by dcera Roberta Zeuthena byla ještě naživu? Sarah Lundová míří spolu s Borchem a Junckerem do Jutska, kde byla před lety nalezena mrtvola Louisy Jelbyové, jejíž případ byl během tehdejšího vyšetřování zmanipulován. Rozhovory s Louisinými blízkými i náhodnými svědky přinášejí jednak další dříve zatajená fakta, ale také zjištění, že policisté nejsou jediní, kdo se v Jutsku místních vyptává na starý případ. Mezitím šéf kodaňské kriminálky Brix čelí internímu vyšetřování, které hledá obětního beránka za zmařené vyjednávání s únoscem. Premiér Kamper si tento neúspěch bere osobně, a to nejen kvůli závislosti státu na obchodních aktivitách Zeuthenovy firmy Zeeland, ale i z důvodů vztahujících se k jeho vlastní rodině. Zatímco se mu jeho poradci snaží rozmluvit rezignaci, vyplouvají na povrch nová fakta o spojení politických kruhů s případem Louisy Jelbyové. (Česká televize)

Cheeter

V tomto díle jsme viděli návrat na úroveň prvních čtyř dílů. Děj v něm nebyl nějak zvlášť překvapivý a byť bych nebyl na začátku epizody schopen předvídat, co bude na konci, tak dílčí momenty během děje ano. ()