Sejmi eso 2

Šialení zabijaci

Akční / Krimi / Komedie

USA / Kanada, 2010, 88 min

• Psema

Ostudný bolehlav s pekelným scénářem (přidat explicitní soulože, bylo by to nadprůměrné a výtečně stylizované porno), amatérskými triky (LOL-výbuchy) a tempem, vedle něhož jsou i ty nejhorší jugoslávské arťáky rychlé jako sprinter ve vrcholné formě. Jedna hvězda za relativně slušnou přestřelku v baru... všechno ostatní vás rychle donutí vyndat disk z přehrávače, rozlámat ho malé kousky a ty pak pro jistotu zapálit.(17.1.2010)

• Dexter1

Pokojne môžeme odhliadnuť od toho, že je to direct-to-DVD. To by až tak nevadilo, aj keď to zaváži. Problém je v príbehu. Zatiaľ čo jednotka bola krásne a umne konštruovaná do perfektného záveru, tu my bolo viac-menej všetko jasné na začiatku. Kopčenie koncepcie jednotky s podúrovňovými hercami, okrem Vinnieho Jonesa v konečnom dôsledku sklamáva. Z jednotky sa objaví iba maďarský assassin a klan Tremorových, ktorý by tam podľa logickej správnosti nemal čo robiť. Zhodnotenie: v tomto kúsku ide iba o prachsprosté ničenie dobrého filmu ako je Smokin´Aces.(11.3.2010)

• DeLaMorte

Tak tenhle film si z původního filmu drží pouze název..kvalita prvního dílu se zde nedá vůbec srovnávat.Přijde mi že tento film je pouhou vykrádačkou a nezachraňuje ho ani můj oblíbený Vinnie Jones.Kdyby filmů natočených tímto stylem nebylo již tolik bylo by mé hodnocení asi o 20% lepší ovšem takových scén jsme již viděli mnoho.(20.2.2010)

• UncleG

Tak zatímco prvnímu dílu se nedala upřít řemeslná zručnost a jistá dávka zvrhlého humoru, dvojka je pouze směsice nesmyslné brutality a "zabíjení pro zabíjení". Přičemž se samozřejmě tváříme, že podřezat někomu krk skalpelem nebo tlouct lidem dláta do mozku je děsně Kůůl. Třemi adjektivy: Prázdné. Hloupé. Laciné.(13.9.2010)

Taky nechápu zdejší malé hodnocení. Sice je toto pokračování určitě slabší nežli jeho předchůdce, ale i zde je děj okořeněn o celou řadu nájemných zabijáků. Je sice pravda, že už jim zde není věnována zas až taková část filmu, ale tentokrát si to proti sobě alespoň pořádně rozdají. Jen škoda, že Vinnie nedostal více prostoru, protože ten začátek byl prostě cool. Pěkné herečky taky měly svoje kouzlo, ale na výbušné klauny neměly.(10.1.2012)