Sejmi eso 2

Šialení zabijaci

Akční / Krimi / Komedie

USA / Kanada, 2010, 88 min

• Dexter1

Pokojne môžeme odhliadnuť od toho, že je to direct-to-DVD. To by až tak nevadilo, aj keď to zaváži. Problém je v príbehu. Zatiaľ čo jednotka bola krásne a umne konštruovaná do perfektného záveru, tu my bolo viac-menej všetko jasné na začiatku. Kopčenie koncepcie jednotky s podúrovňovými hercami, okrem Vinnieho Jonesa v konečnom dôsledku sklamáva. Z jednotky sa objaví iba maďarský assassin a klan Tremorových, ktorý by tam podľa logickej správnosti nemal čo robiť. Zhodnotenie: v tomto kúsku ide iba o prachsprosté ničenie dobrého filmu ako je Smokin´Aces.(11.3.2010)

• mudvayner

Tak nějak jsem čekal, do čeho jdu. První díl byla akční hyperpseudocool klipovka, ale člověk se v ní ztrácel. Dvojka je díky nižšímu rozpočtu ještě pitomější, nepřehlednější, ultrahypermegapseudocoolovější a nudnější snímek. Často jsem nevěděl kdo je kdo, komu fandit, co se děje... takový filmy nemám rád. Nevim no, připadá mi to, že dnes stačí natočit dva klipy pro MTV niggaz a hned se můžu vrhnout na celovečerák. A v jedný akční scéně tam hraje Evanescence, no paráda :D Zahozenej čas tohle. I když se závěrečný twist nakonec uskuteční, stojí za hovno, tisíckrát viděno... a zmlsán twisty z "24" ohromen opravdu nejsem.(27.7.2010)

Nudný úvod, nezajímavá střední část a výborné finále. Na kladné hodnocení však posledních 20minut nestačí. Zápletku jsem osobně vyluštil už tak v půlce, na druhou stranu jsem přesně věděl, co nevyhnutelně přijde a tak jsem si mohl tu nekonečnou přestřelku aspoň pořádně užít. A za ten absolutní konec přidávám ještě 5% navrch! I tak to ale bude stačit sotva pro průměr. 50%(26.10.2012)

• Luukec

Více méně kopie jedničky, až na to že to vypadá jako by se o tvorbu této kopie pokoušel uwe boll, nebo někdo kdo prostě filmy točit neumí. Celý film je natočený vyloženě trapně a cokoliv skopírovali z jedničky, udělali minimálně o polovinu hůř.. A ještě k efektům. chápu že je to vidoe film, ale ty sou na tuto dobu taky strašný.. Takže když to schrnu, v jedničce i ve dvojce bylo plno akce a plno ujetých zabijáků. Ale tak jak to v jedničce jakž takž fungovalo, ve dvojce se to prostě nepovedlo a vznikla slátanina na kterou už se podruhé asi nepodívám.(14.1.2010)

Sem v rozpacích. Na jednu stranu to mělo vždy skvělého Vinnieho Jonese, který se tam bohužel moc neoběvoval. Plus je tam i mazák Tom Berenger, na kterém se teda věk podepisuje zdatně, sou tam i hezké baby, krev. Na stranu druhou zde není moc akce, ta je spíše na koci. Plno nelogičností a scénář je černá díra. Občas mi vadilo, že sem byl celkem zmatený a nevěděl sem kdo koho zabil, nevím jestli to bylo množstvím postav které se ke konci pěkně rozrostli. Film se musí brát s nadsázkou protože jinak by se dala zkritizovat asi polovina tohoto svostného dílka. P.J. Pesce má na pažbě další pořádně béčkový zéřez.(24.1.2010)