Table for Three

Šialený párik

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

Nebylo to až tak zlé, jak to vypadalo, téměř ztřeštěná komedie, které se však nakonec podařilo udržet v rozumných mezích ještě dobrého vkusu. Scott si vezme do podnájmu pár, který bez sebe nedá ani ránu, a navíc si lebedí ve své úžasné patologii. Což mu trošičku zkomplikuje počínající vztah s krásnou Leslie. Ale ono to samozřejmě dobře dopadne...Je to dost na hraně, ale s přivřením očí dávám tři hvězdičky.(25.1.2010)

• zipacna

Nemám rád tyhle typy filmů, kde se nachází někdo, kdo někomu takhle leze na nervy. V tomto případě byl hlavní hrdina vážně tak strašně hloupý, když kvůli ženský ztratil šanci zbavit se těch otrapů. Jinak skvělé spestření v podobě Jennifer Morrison (House MD) a Johnnyho Galeckiho (Big Bang Theory).(1.8.2009)

Neznámý režisér a scénárista Michael Samonek mě mile překvapil tímto příjemným snímkem, jehož hlavní devizou jsou sympatičtí herci v hlavních rolích a jednoduchý příběh, který se ani nesnaží si hrát na něco velkolepého. Příběh jako ze života plyne poměrně svižným tempem a trochu po allenovsku sází na lehce absurdní situace a slovní přestřelky. Asi každý již strávil nějakou dobu s více či méně praštěným spolubydlícím, ať už na koleji, školním výletu nebo dovolené a pravděpodobně na to období jen tak nezapomene. Zda se vám podobně vryje do paměti i Table for Three zůstává otázkou, protože přes veškeré klady je snímek jen jedním z desítek podobných výtvorů a stejně jako ony se ani on nevyhnul slabším momentům, které se derou na povrch hlavně v druhé polovině filmu. Přesto jej vřele doporučuji a myslím, že je správnou volbou pro odpočinkový večer strávený ve dvou.(4.3.2010)

Velmi vtipná romantická komedie o jednom ňoumovi (Brandon Routh), který měl štěstí, že potkal pár seriálových hvězd: Sophii Bush (One Tree Hill), která tvoří výborné komediální duo s Jessem Bradfordem - pár, kteří se mu nastěhují do bytu a pak mu kazí začínající vztah s Jennifer Morrison (House MD). Do toho se tak trochu připlete kamarád ztřeštěné dvojice Johnny Galecki (Big Bang Theory) a velmi úsměvný film pro pobavení může začít, protože všechny scény, kde se objeví Bush-Bradford a jejich geniální dialogy jsou zkrátka nepřekonatelné, včetné poslední scény.(6.1.2010)

• IQ Tiqe

Koexistence se spolubydlícími, kteří jsou vaší noční můrou a jako divák se divíte, že už dávno nedostali padáka, by mohla přinést hodně vtipných momentů, ale v jiném filmu. Možná je to jen mou náladou, ale tady jsem se vcítil do situace hlavního hrdiny a většinu času mě film prudil, místo aby bavil. Ačkoliv, kdybych se na to zkusil dívat objektivně, i tak by to byl maximálně průměr.(27.7.2009)