Table for Three

Šialený párik

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

• BOURQUE

Pre mňa osobne je to sklamanie. Príbeh nie je až taký zlý, ale z hereckej a režisérskej stránky je to podpriemer. Málo vtipných momentov a kavalkád klišé momentov. J. Morrison, ako vždy, je prekrásna, ale to k „priemernému“ filmu nestačí. Osobné hodnotenie: 59% (*) (19.2.2015)

Nebylo to až tak zlé, jak to vypadalo, téměř ztřeštěná komedie, které se však nakonec podařilo udržet v rozumných mezích ještě dobrého vkusu. Scott si vezme do podnájmu pár, který bez sebe nedá ani ránu, a navíc si lebedí ve své úžasné patologii. Což mu trošičku zkomplikuje počínající vztah s krásnou Leslie. Ale ono to samozřejmě dobře dopadne...Je to dost na hraně, ale s přivřením očí dávám tři hvězdičky.(25.1.2010)

Velmi vtipná romantická komedie o jednom ňoumovi (Brandon Routh), který měl štěstí, že potkal pár seriálových hvězd: Sophii Bush (One Tree Hill), která tvoří výborné komediální duo s Jessem Bradfordem - pár, kteří se mu nastěhují do bytu a pak mu kazí začínající vztah s Jennifer Morrison (House MD). Do toho se tak trochu připlete kamarád ztřeštěné dvojice Johnny Galecki (Big Bang Theory) a velmi úsměvný film pro pobavení může začít, protože všechny scény, kde se objeví Bush-Bradford a jejich geniální dialogy jsou zkrátka nepřekonatelné, včetné poslední scény.(6.1.2010)

No, očekával sem něco horšího, ale byl sem mile překvapen. Už jen Jennifer Morrison je hvězdička navíc;-) Při sledování jsem se naprosto vžil do postavy Scotta, a obdivuju to, jak dlouho to vydržel, ja bych je rozštípal tak v půlce filmu:-D Docela vtipná, odpočinková, romantická komedie, která neurazí. Sečteno, podtrženo průměrný námět, průměrný snímek, ze kterého se nakonec vyklube lehce nadprůměrná zábava. 4 stars.(16.7.2009)

• IQ Tiqe

Koexistence se spolubydlícími, kteří jsou vaší noční můrou a jako divák se divíte, že už dávno nedostali padáka, by mohla přinést hodně vtipných momentů, ale v jiném filmu. Možná je to jen mou náladou, ale tady jsem se vcítil do situace hlavního hrdiny a většinu času mě film prudil, místo aby bavil. Ačkoliv, kdybych se na to zkusil dívat objektivně, i tak by to byl maximálně průměr.(27.7.2009)