Takové zvláštní drama, ve kterém se mihlo skvělé obsazení. Liam a Julianne jsou dobrý vždycky a k nim zapadla nová a neokoukaná Amanda, která se předvedla v dobrém světle. Nevim, čím to, ale v poslední době když si pustim film, tak spíš než aby tam byl normální sex, tak jsou tam dvě holky. Konec byl sice přitaženej za vlasy, ale mě se to jako celek docela líbilo a tak si myslim, že hodnocení 70% je optimální.(20.1.2011)

Chloe je pekná potvorka, ktorá zmení do základov život manželov stredného veku a ich syna.Otázkou zostáva, či bola mladá žena len epizódkou v ich aj tak narušenej harmónii, alebo sa z toho dokážu poučiť. Pomalým spôsobom rozprávaný príbeh sa nehraje na ťažkú psychologickú drámu, príbeh je logicky postavený, azda by som mal pripomienku k záveru, ktorý dokázal, že je ľahšie vymyslieť komplikovaný príbeh a ťažšie ho ukončiť.(13.1.2011)

Zajímavý námět, dobře zvládnutá režie a především hvězdná jména, která ve filmu přímo září. Nejvíc práce odvádí Amanda Seyfried a Julianne Moore a jde vidět, že Amandu čeká v budoucnu ještě hodně zajímavých rolí (doufejme, že nezůstane jen u romantických komedií, jak tomu doposud je). Kam až vás dokáže dostat žárlivost nebo to je snad láska?(28.6.2010)

Mně se chce něco říct a já něco řeknu: Chloe nápadně přípomíná francouzskou Ženu mého muže, ovšem s tim rozdílem, že ta měla šarm a rajc, jak stála i ležela - mluvím o filmu, ale platí to i pro srovnání hlavních představitelek. A Atom by se měl držet svýho kopyta, "tyhle" filmy, ať přenechá komukoli.(22.7.2010)

Tak trochu lhostejné..no,řekněme "drama"o tak trochu narušené Amandě Seyfried,která udělá pěkný bordel v jedné rodině.Není to tak dobré a strhující,jak by mohlo být,což je škoda.Celé je to vlastně o erotickém napětí,které panuje mezi Amandou a Julianne.Mám z toho zvláštní pocit.Vlastně to na mě ani nijak nezapůsobilo,ale že by se mi to vyloženě nelíbilo se taky říct nedá.Zkrátka průměr.(24.3.2011)

• - Uprostřed března 2009 Liam Neeson přerušil natáčení z důvodu lyžařské nehody jeho manželky - Natashi Richardson. Natasha bohužel poranění mozku podlehla. Jen pár dní po její smrti se Neeson dobrovolně vrátil na scénu a scénáristé jeho roli upravili tak, že zbytek svých scén dotočil za dva dny. (D3VIL)

• - Po pádu z kola je Chloe (Amanda Seyfried) ošetřováno poraněné koleno. Ve skutečnosti však na koleno neupadne. (syphonn)

• - Julianne Moore (Catherine) a Amanda Seyfried (Chloe) se narodily ve stejný den. (D3VIL)