Slušné drámko. Možná jen škoda, že tomu u nás nenechali originální název, který to vystihuje lépe. Překvapilo mě, kolik nahoty si autoři dovolili ukázat a k tomu i Juliane Moore. Svým způsobem je to poměrně depresivní snímek. Ale obsahově nepřináší nic nového, je to jen další náhled do otázek věrnosti ve vztazích. A taky, že snaha nalézt pravdu může vést k nalezení vlastního klamu. Liam Neeson jinak nic moc nepředvedl, přestože se to zdálo být o jeho postavě, tak byl dost na vedlejší koleji. Vadilo mi, že postava kterou hrála Amanda Seyfried ač byla tou nejdůležitejší v celém filmu byla naopak ztvárněna vyloženě jako vedlejší. Celkově mi to scénáristicky přišlo takové nepovedené. Ale jednou za pár let se na to podívat dá. Film spíše do televize, než do kina. 5/10(13.12.2011)

• grogodil

Tempom odkrývania (predvídateľnej) zápletky rozťahané a pokiaľ ide o pochopenie konania postáv (teda hlavne J. Moore), tak veľmi pochybná, nepravdepodobná a za vlasy pritiahnutá báchorka na tému vernosti a dôvery vo vzťahu. Akosi mi proste nešlo stráviť, že zlomená a zmindrákovaná manželka, presvedčená o nevere svojho muža, drží stále hubu ako hluchý dvere a v rámci umelého naťahovania filmu pošle za ním prostitútku ešte zo štyri krát, namiesto toho, aby otvorila chlebáreň a vytmavila mu to už v prvej polhodinke filmu...50%(14.5.2010)

Zajímavý námět, dobře zvládnutá režie a především hvězdná jména, která ve filmu přímo září. Nejvíc práce odvádí Amanda Seyfried a Julianne Moore a jde vidět, že Amandu čeká v budoucnu ještě hodně zajímavých rolí (doufejme, že nezůstane jen u romantických komedií, jak tomu doposud je). Kam až vás dokáže dostat žárlivost nebo to je snad láska?(28.6.2010)

Skoro to i nějakou dobu vypadá, že se snímek snaží něco říct, ať už o člověku, nebo o společnosti, ale nakonec to dopadne tak, že neřekne nic a skoro to sklouzne k levnému thrilleru jen proto, aby to bylo divácky trochu zajímavější. Je smutné, že si člověk asi nejvíc bude pamatovat prsa obou hlavních představitelek.(5.8.2016)

Na tenhle film jsem se těšila už dávno před tím, než jsem zjistila, že půjde na MFF v Karlových Varech. Nabízel totiž mix všech aspektů, které má (zvrhlá?) duše tolik miluje. Charismatický chlap (Liam Neeson) + krásné vizuální zpracování + sexuální náboj podepřený neznámou ženou + drama = světová láska? Možná někdy jindy. To by totiž výborný rozjezd (manžel nepřizná, že zašel na skleničku se svou studentkou, tak se manželka rozhodne provést na něm test "odolnosti" vůči nevěře), nesměl vyústit v tu nejšílenější, konspirativní báchorku všech dob, kde se hlavní hrdinka rozhodne vyspat snad se všemi postavami ve filmu a který končí jedním z nejodpornějších, nejnedůvěryhodnějších závěrů, jaké jsem u filmu kdy viděla. Jo, to už je pravděpodobnější, že Johna F. Kennedyho zastřelili mimozešťani během svého putování na Merkur (a jeho bratra Roberta na cestě zpáteční). Je skutečně urážející, když během prvních 15 minut vymyslím tu nejblbější cestu, kterou by se mohl příběh ubírat, a film ji nakonec naplní na 100%. Jediné, co si tak z Chloe odnáším, je vidina zmařeného námětu, který to mohl někam dotáhnout, a zjištění, že nikdy není lepší najímat pro manžela prostitutku. To, že se s ní vyspí, je totiž nakonec to nejmenší.(13.7.2010)

• - Natáčení trvalo 37 dní a probíhalo v Torontu. (Chloe..)

• - Uprostřed března 2009 Liam Neeson přerušil natáčení z důvodu lyžařské nehody jeho manželky - Natashi Richardson. Natasha bohužel poranění mozku podlehla. Jen pár dní po její smrti se Neeson dobrovolně vrátil na scénu a scénáristé jeho roli upravili tak, že zbytek svých scén dotočil za dva dny. (D3VIL)

• - Na scéně, kdy Catherine Stewart (Julianne Moore) a Chloe (Amanda Seyfried) sedí v kavárně a povídají si, je možné poznat, že každá z hereček točila scénu odděleně. V jednu chvíli totiž za oknem sněží, ve druhé už nikoli. (Chloe..)