Skeleton Man (TV film)

Skeleton Man

Akční / Horor

USA, 2004, 95 min

Těch pár hvězdiček je snad ze soucitu k tomu tématu, ke krveprolití a k příšerně podanému tématu. Navíc oficiální text distributora, který je uveden pod plakátem filmu, neskutečně lže. Film by měl být odpovědí na v textu uvedenou otázku, jak zabít někoho, kdo už mrtvý je. Konec jsem sice viděl, ale Michael Rooker tam prováděl věci, které jsem ani trochu nechápal. A taky by mě zajímalo, jestli se U.S.Army skutečně do akce obléká tak, jak jsem viděl. Kdyby ke mně přišel někdo, kdo vypadá jako houbař a pytlák dohromady, asi bych mu bez průkazu nevěřil. A nejspíš ani s průkazem.(18.6.2012)

• Zewett

Myslím že by bylo lepší vydávat peníze na vývoj elixíru mládí než na takové "filmy" .Herce a jejich míru svéprávnosti bych ještě přešel ale opravdu rád bych znal jméno režiséra a hlavně tvůrce toho skvostného soundtracku!!! Seriozně uvažuju o tom že kdyby uvedli "záměrně se vyhýbám slovu tvůrci" do popisku filmu jen komedie mohlo to mít stejné hodnocení ale ty ůsměvy při sledováni mohly být alespoň upřímné.(4.4.2012)

• Phobia

Již při spatření upoutávek v televizi má duše sběračky odpadů nadšeně zaplesala. Zapomeňte na Predátora, na svém šmatlavém oři totiž přijíždí Skeleton Man! Maskován kápí, vyzbrojen lukem, šípy, naostřeným klackem a popravčím mečem (prostě takový typický indián), roznáší smrt a hrůzu v lesích, v džunglích, na silnicích i v továrnách; v obývacích pokojích roznáší výbuchy smíchu, neustávající bujarý řehot a samovolné úniky moči. Přišla jsem k TV obrazovce s mírným zpožděním, tak mi nějakou dobu trvalo pochopit, že ta banda turistů, procházejících se mezi stromy, nejsou kravaťáci a jejich hnusné sekretářky na paintballovém teambuildingu, ale ti nejdrsnější z drsných, nejspecializovanější jednotka všech speciálně vylízaných jednotek! Dutch Schaefer by je zabil i mírným pohledem, pokud by ovšem dříve nechcípl smíchy. Kašpárek Van Dien mohl být nahrazen libovolnou figurínou z vitríny galanterie a okolní kompars klepe bačkorama s bravurou, jaká je k vidění už snad jen v tureckém Rambovi. Akorát Majkl Ptačíhnízd tu jundu celému filmovému štábu curví svým průměrným hereckým výkonem. Ohledně děje: představte si ne kýbl, ale celý oceán humorných nelogičností, podpořených genitálním střihem, kdy divák vlastně celou dobu netuší, o co jde, co se děje, ale je to každopádně sranda! Půlka filmu: Nějaký rybář u jezera /střih/ odnikud se vynoří v lese strašák na dýchavičné herce /střih/ rybář se ustaraně rozhlíží /střih/ strašák natahuje luk /střih/ rybář za sebou nic nevidí, tak se uklidněn otáčí zpět k vodní hladině /střih/ rybář je ZEPŘEDU zasažen kůlem skrz naskrz a hroutí se jako Milánek Baroš, když se o něj otře soupeř /střih/ bubák mizí zpátky do té pérdele, odkud se předtím vynořil /střih/ rybář padá z vysokého vodopádu. Smysl? Žádný, jednotlivé scény filmu se jednoduše dělí na debilní, imbecilní a idiotské, přičemž ta nesmyslně vložená minutka s rybářem je pouze debilní. Mezi sekvence nebývale idiotské se řadí například chvíle, kdy Kašpárek při noční procházce džunglí objeví frekventovanou asfaltku, na ní ukradne cisternu a s tou se po 50 metrech jízdy vyseká po zjevení bubukostry uprostřed silnice. Smyk, šílený výbuch, plameny šlehají na všechny strany, Kašpárek se vykulí z kabiny, žádné podstatné zranění, žádný žár, ba ani odlesky požáru není vidět. Proč Kašpárek tu cisternu vůbec čórnul a zda havarovat měl v úmyslu, to je větší záhada než kruhy v obilí. "Skeleton Man" je zkrátka tak dementní, až to rve bránici - kdo neviděl, neuvěří. Čistokrevný odpad, ovšem jednu hvězdičku dám: 5% za Rookera, 5% za sympatické exteriéry, 5% za hodinu chechtání v kuse (víc jsem bohužel neviděla, uspal mě reklamní blok).(17.8.2011)

• Mr.Bulanek

hodne spatne vykradeny Predator. Mensi lakado bylo Casper Van Dien ale ja ho tam poradne ani nevidel byl tam vubec?? Herci vypadaji jako kdyby vzali nejakou partu co si tam nekde hrala airsoft. Ve fabrice vypnou elektriku ale porad tam jede (nemyslim ty oranzove svetla) hm zajimave, zajimalo by me kolik mel vlastne koni 3? 4? kdyby mel v jedne scene jednoho tak to beru ale ze ma v jedne scene dva ruzne kone tak to je fakt moc, no a plno dalsich podobnych veci by se naslo. (SPOILER) Nejlepsi na tom filmu je ten konec ze bezi titulky rikate si to konci nejak divne proste smik a titulky ale pak se vrati ukazou ze kostlivec prezil a pak uz bezi titulky normalne, tak uz to potom bylo lepsi. ANO videl sem to cele. Slaba 1*(16.8.2011)

• -bad-mad-wolf-

Toho rána jsem vstal, bylo mi divně. Nějakou prapodivnou kombinací náhod a omylů se na mém monitoru objevil film Skeleton Man, díky čemuž dostalo veškeré zlo světa na moment dovolenou. Zatímco po obrazovce běhaly zlotřilé kosti, stihl jsem sníst oběd, po němž na talíři zůstaly jejich mírumilovnější kámošky. Taky mi upadla vidlička, pod stolem jsem zůstal patrně dlouho. Když jsem se vrátil do reality nad stolem, musel jsem se smířit s faktem, že na monitoru jezdí kostra na koni, má luk a hraje se skauty (vojáky) patrně deathmatch. Švanda to moc nebyla, pak to ale jaksi skončilo. Stačil jsem v průběhu filmu vykonat několik činností, snaha o sledování byla vážně ztráta času - doporučuji maximálně jako kulisu pro papouška, když nejste doma (a nemáte ho rádi, vy parchanti).(14.12.2011)

• - Rybář je nad vodopádem střelen šípem do zad, ale šíp ho zasáhne do hrudi zepředu. (Yoda666)

• - Původně se film měl jmenovat Cottonmouth Joe. (Yoda666)

• - V Německu je film označen jako komedie, ne jako horor. Reklamní slogan na obalu DVD oznamuje "Zde žije duch Eda Wooda". (hladass)