Katie v mládí dostala polibek od chlapce a od té doby ví, že je její spřízněná duše. Tím vyvoleným se zdá být Ryan. O pár let později se pořádá párty, na kterou se Katie se svou kamarádkou chystá, plán Katie je přijít na této akci s Ryanem o panenství. Nicméně Ryan Katie odmítne s tím, že s pannou nechce nic mít. Katie se proto rozhodne mít sex s kýmkoliv, aby mohla být se svým vyvoleným. Během jejího snažení se stane spousta trapasů a neúspěchů, vše nakonec povede k dobrému konci. Ukáže se totiž, že spřízněnou duší není Ryan, ale Spencer, se kterým Katie nakonec stráví noc. (Just.m3)

ARI50

Je to snad největší chujovina a blbost a vše co se dalo do kupy ale já jsem se skvěle bavil prostě dobrá sračka. ()

Fleur6

Najväčšia kravina, čo som videla od Silvestra (avšak keď to porovnám s tými zázrakmi, for example Virgin High, tak to bolo znesiteľnejšie). Uznávam, že ten bobor bol strašidelný :-) ()

zdepapepa

Čekal jsem od toho teenage komedii, dočkal jsem se spíš jakéhosi zvráceného porna. Ještěže tam bylo pár docela dobrých vtipů a hlavně pěkný (porno)herečky. :-) (teda převážně Olivia Alaina May, díkybohu) ()

Aljak

Raz za čas je dobré pozrieť sa aj na totálny brak, lebo potom oveľa viac ocení inak priemerné filmy. No a tento film bol presne takým brakom, hoci mal aj zopár svetlých momentov. Ale inak scenárovo a obsahovo úplná blbosť, ktorá asi poteší akurát tak nejakého nadržaného puberťáka. Ale inak Olivia Alaina May stála celkom za to, sympatická dievčinka! (a za ňu ide aspoň tá jedna hviezdička). Btw. videl som aj celú kopu horších filmov ako bolo toto :D ()

Mrkvič

Jak si zašukat během jednoho večírku. Toť vše. Komedie o sexu se začínají radikálně zjednodušovat. Konec je všem jasný po 5ti vteřinách filmu, dozvíme se několik brávíčkovských mouder a uvidíme spoustu koziček a kundiček. Jednu hvězdičku si to ale zaslouží, protože je tam několik vtipů, které by v lepším podání a s lepším spracováním pobavily spoustu diváků. Jinak jde jen o softporno. ()

ywo666

2*. Jedna za tie kozy a spol. a druhá za to, že som sa pár krát zasmial. Film u mňa tak na 30%. Totálna vykrádačka. Debilný scénar a dialógy (ešte aj v rámci žánru). Trápnosť na trápnosti. každá vtipná vec je obklopená veľkým množstvom odpadu. Ako keby tam ani nehrali herci ale nejaký amatéry. Celé mi to prijde tak amatérske. Nič podobné som nikdy nezažil (nevidel). ()

majxik

Na rovinu, v tomhle filmu jde jen o to jedno. Nekteré vtipy jsou dobré, některé jsou špatné a některé možná i zaspíte. ()

AsylumFan

Katce bude 18 a je ještě stále panna. Se svým strašlivým cejchem se svěřila Bravíčku, ale ani tam nevěděli, co si má chuděra počít. Neutěšený stav se pokusí zvrátit její kamarádka, která vezme Katku na šoustpárty, kde se má vyskytovat i Katčin vybájený nadsamec Ryan, který má kládu, jakou prý svět ještě neviděl. Katka se Ryanovi svěří se svým velkým trápením, ale ten jí odmítá s tím, že při pohledu na krev omdlívá, a tudíž jí nemůže pomoci. Ubohé děvče ještě netuší, že Ryan by jí dokázal pomoci pouze v případě, že by trpěla úpornou zácpou, neboť se narodil jako anální specialista, což se údajně nedá léčit. Nic naplat, frustrovaná Katka musí začít hledat někoho jiného, kdo by jí poprvé pořádně vymetl komín. Nakonec padne další volba na Spencera, který ovšem, jak se Katka brzy sama přesvědčí, trpí nedostatečnou erekcí. Katka se obává, že jí panenství bude ztrpčovat život až do smrti, ale svůj strastiplný boj ještě nevzdává... --- Asylum přináší lechtivou komedii o strastech mládí. Kravina na úrovni Prciček, co by rozhodně mohla být i horší. - 50 %. ()

HomeAlone odpad!

Tvorcov z asylumu by mali zavriet , lebo co oni stvaraju , je uz moc . Nech sa na mna nikto nehneva , ale im fakt musi jebat a podla mna asi v hlavach nemaju ani mozog ale len nejaku snurku co im drzi usi na hlave ()

eromar odpad!

Kdybych věděl, že je to od Asylum, tak se ani nedívám. No co říct naprostá @#$%! a pokuď bych měl doporučit lepší alternativu, tak jakékoliv vysokorozpočtové porno. Určitě si ho užijete víc než tuhle sra*ku. ()

dj.kouba

Větší sračku jsem už hodně dlouho neviděl, ale ve tři hodiny ráno dobrý :-). Řeknu to tak....nenudil jsem se a občas jsem se i zasmál....hlavně bobřík v koupelně, což nebylo sice moc vtipné, ale k zamyšlení ;-). No samozřejmě náročnějším uživatelům absolutně nedoporučuju xD. Jednu hvezdičku za Lauren Walsh, která tady byla fakt kost :-). ()

Yancl

Děsně nesympatická a naprosto hloupá komedie ve stylu Prciček .. špatně je asi všechno co dělá film filmem .. debilní scénář točící se na jedné párty stále dokola, špatní herci a vůbec, cely je to blbě natočeny a nedá se na to téměř dívat. Jediné co se dá pochválit, je snaha tvůrců rozesmát diváky a maximálně 2-3 scénky, které se povedly. [15%] ()

Zlaticko1

Vsechno se to odehrává na jedné party.. 2 totalně vymaštěné "slečny" a hlavně absolutně idiotský dúvod proč o to přijít? :D ()

Erichy odpad!

Když jsem uviděl tady to hodnocení před sledováním filmu, tak jsem si říkal, že to nemůže být až tak hrozný. No a ono je to ještě horší. Už si nepamatuju, kdy naposled jsem viděl film s horší kamerou, režií nebo herci. Zaslouženě spadá do "černé" kategorie. Jediné pozitivum bylo pár slušných songů, ale to je na 1* málo. ()