Reklama

Reklama

Segajisaek pantaji - banjieui yeowang

(seriál)
  • Jižní Korea 세가지색 판타지 – 반지의 여왕 (více)
Romantický / Fantasy
Jižní Korea, 2017, 1 h (Minutáž: 10 min)

Epizody(6)

Recenze (5)

skretik 

všechny recenze uživatele

pribeh o carovnom prsteni, ktory sa dedi v v rodine so skaredymi a nizkymi zenami. tento prsten robi z vas najkrajsiu zenu, pre toho, kto vam ho nastokne na prst... problem nastane, ked zistite, ze najkrajsia zena je vasa najlepsia kamaratka z detstva.... :D super pribeh, super prevedenie, super herecke vykony... paraaaada ()

jarah 

všechny recenze uživatele

Sequel Star of the Universe je rovnako príjemná oddychovka s dobrým obsadením. Príbeh o škaredom káčatku, ktorému čarovný prsteň pomôže k tomu, aby v očiach milovaného chlapca vyzerala ako princezná, ale nakoniec... no veď si to pozrite sami. ()

Felisr 

všechny recenze uživatele

Chtěla jsem napsat, že jde o korejskou variaci dle námětu  vypůjčeného z filmu Těžce zamilován. Spíš by se ale hodilo napsat opak - jak by to Amíci mohli udělat značně lépe, kdyby ubrali několik gagů, jako v téhle příjemné pohádce. Krátká stopáž dílů úplně stačí. Ahn Hyo-Seop je úplný (o rok mladší) klon Nam Joo-hyuka, včetně mimiky. Rozhodně se podívám na jeho další kousky. ()

sarulefilm 

všechny recenze uživatele

Příjemná jednohubka, která má vlastně super pointu. Ze všechny asijských dramat jsme zvyklí, vždycky ty nejkrásnější lidi párovat a najednou tady máme úplně obyčejnou hrdinku, která možná není překrásná na první pohled, ale zamilujete si ji. I tak jsou ale postavy ploché a vlastně jen plní nějakou svou určenou funkci. Ale ono to přímo nevadí, tak hezky se to udržuje v průměru. Je vidět, že je to levnější dílo a přiklání se to k web dramatu. Některé momenty jsou přehrocené a kromě hlavní myšlenky o kráse nečekejte přílišnou hloubku. Ale zase to zvládnete za večer, hezky u toho vypnete a líbilo se mi to ve výsledku víc než Segajisaek pantaji - saengdongseong yeonae (seriál) (2017) ()

Reklama

Reklama