Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V oblasti s minimální kriminalitou je u řeky nalezeno tělo mladé, krásné ženy s odřezanými končetinami. Takto závažný zločin přijíždí objasnit uznávaný soudní patolog profesor Kang. Vyšetřování neobvyklého případu je i výbornou příležitostí pro mladou ambiciózní policistku Min, Kangovu bývalou studentku, která je neustále podceňována svými staršími mužskými kolegy. Spolu s profesorem vytipují okruh možných pachatelů. Podezření směřuje k ekologickým aktivistům, kteří brání stavbě přehrady a tím i zničení okolní přírody. Přehrada však znamená ohrožení i pro místní rybáře. Po zadržení a výsleších hlavního podezřelého začíná mít Min pocit, že s profesorem Kangem, mužem kterého vždy obdivovala, není něco v pořádku.
Příběh vypovídá o věčném morálním dilematu, zda je oprávněné zachránit své blízké, když události s tím spojené mohou ublížit někomu jinému, byť nám vzdálenému. Některé činy projdou bez povšimnutí a upadnou v zapomnění, některé však mohou mít katastrofické následky. (Ketri)

(více)

Videa (1)

Recenze (48)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Asi bych se měla přestat dívat na podobné filmy, protože mám pak výčitky, jak můžu kladně hodnotit filmy s takovým obsahem. Každopádně napínavé to pro mně bylo téměř od úplného začátku. Scénář je propracovaný a na diváka čeká opravdu velké množství zvratů. Rozuzlení je hodně silné. Na konci jsem se samozřejmě neubránila slzám. Herecké obsazení trefné... 5* ()

Adrian 

všechny recenze uživatele

Temny, depresivny krimi thriller, plny nenavsti, bolesti, tuzby po pomste a neschopnosti odpustit a zabudnut. Poctivo davkovane informacie, zanrovo herecky dobre zvladnute postavy a postupne odhalovanie zabudovanych twist pointov. Niektore sa daju ocakavat, ovsem ten zaverecny je svojou intenzitou z kategorie finalneho odhalenia v "Se7en". Spatne dava filmu ovela silnejsie vyznenie a spolahlivo zatienuje aj malicke logicke otazniky. [EFM 2010] ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

Korejci mají svůj zvláštní styl podání, na který si budu muset ještě zvyknout. Jejich mentalita je jiná než ta naše a tak se mně některé scény zdály příliš afektované nebo víc patetické, než jsem schopna za jiných okolností snést. Tudíž to beru v úvahu a musím říct, že jsem se jinak vůbec nenudila, nepostřehla jsem žádná hluchá místa, zápletka byla výborná i když se nemohu zbavit dojmu již viděného. Jediné, kdo mě silně iritoval celou dobu, byl vyšetřující detektiv, kterého museli hledat snad mezi bezdomovci a ještě s velmi nízkou hladinou IQ. Závěr byl hodně silný a docela se mnou zacloumal a i když na mě celý snímek působil sice trochu mainstreamově, tak jsem byla spokojená. 70% ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Je to dobré, ale vykrádá to spoustu filmů od Chasera, po Sedm, ale i mnoho dalších. Vždycky jsem měl tak 5 minut před nějakou zásadní scénou pocit, že vím, co příjde a ono to přišlo. Jaksi originálně neoriginální film ... K ději se moc nedá napsat, divák prostě nesmí nic vědět. A bohužel až po 1h :30 min, se začne děj ubírat k tomu zásadnímu základu, proč to všechno se děje. V čemž mi docela vadila dlouhá stopáž, protože do té doby je film docela utahaný, kromě hlavních postav herecky nevýrazný a celkově by to mohla být mnohem větší "jízda" ... Každopádně konec excelentní, i tak nějak k zamyšlení, ale opět předvídatelný. Vizuální stránka filmu tradičně u Korejců dokonalá ... ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Bolestivá vzpomínka je daleko víc mučivá než bolest v srdci.... Krimi thriller, který chce těžit ze své komplikovanosti a provázanosti. Místo toho se často komplikovaně, složitě až nezajímavě dobírá k překvapující pointě, že TĚŽŠÍ NEŽ UMŘÍT JE ZAPOMENOUT. Film o pomstě, který je zbytečně dlouhej a lepší hodnocení bude získávat hlavně díky závěru, který celkový dojem vylepšuje. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět pitvu mladý holky. 2.) Často přemýšlím o ekologické rituální vraždě. 3.) Pronásleduje mě duch minulosti a nevím jak to skončí. 4.) Je mi jedno na co koukám, hlavně že to má překvapivej konec. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama