poster

Paju (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Paju

 • Jižní Korea

  파주

Drama

Jižní Korea, 2009, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  **

  45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled (Pa-ju / PAJU / Paju) - Po roce od schlédnutí mi v hlavě neuvázl žádný okamžik, to možná svědčí o mnohém... - 10. 7. 2010 - kino Drahomíra - Karlovy Vary - 40%(17.8.2011)

 • Ceres
  ***

  Vskutku zajímavý snímek. Musím říct, že asi 50 minut mě to vůbec nezaujalo, dokonce jsem uvažoval, že to skrečuju, ale kupodivu vše oživila právě filmová soulož kolem 50 minuty a konečně se začal příběh filmu více rozmotávat. Film se poté jevil velmi dobře. Celkově by se dal shrnout jako lehce nadprůměrný a označit ho za zajímavou festivalovou záležitost. Na první pohled za mě 65%.(2.7.2010)

 • markuc
  ***

  Jde o netradicni jihokorejske drama. Takovyto pribeh dokazi vymyslet jen tam a navic natocit takto zajimavym zpusobem. Nejedna se o nijak skvostne dilo, ale neurazi a ani nebudete vedet, ze snimek ma skoro dve hodiny. Kdo nema rad asijskou tvorbu uz z principu, toto ho presvedci o tom, ze i tam se toci kvalitni dila.(10.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace