Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na husto zalesnenom súkromnom pozemku v Malibu Hills, ktorý sa týči nad tichým oceánom, sa milionár Kenji Takoe a jeho dcéra, Miko, sa pripravujú na príchod Takeovej ženy, Kumiko. Pokoj veľmi rýchlo vystrieda panika. Taka prepadnú zamaskovaní ninja vrahovia. V záblesku je mŕtva aj jeho ochranka. Dom obsadia, Takeo je zavraždený a Miko čaká na smrť. Do krvavej scenérie prichádza detektív Jack Barrett, ktorého sprevádza Miko, jediný žijúci svedok, ktorý v kuse opakuje len jedno slovo. V jej rodnom jazyku to znamená Čierna smrť... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (16)

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

A já si nedokážu vybavit film s Van Dienem v hlavní roli, kterému bych dal byť jen aspon jednu hvězdu. Ten herec je tak suchej a nevýraznej, že se nedivím, že dopadl takhle.. vlastně dopadl, on už ve sračkách hrál dejmetomu od začátku své "kariéry" a tahle ztráta času není vyjímkou. Poster vypadá jak českej plakát na cirkus humberto a film působí jako něco, co vidět nechceš už od první vteřiny. ()

campix 

všechny recenze uživatele

Tento film na opad rozhodně není. Sice je to kravina, ale z jednoho prostého důvodu to čistý odpad prostě není. Stačí, když si přečtete název Ninjové útočí a hned víte na čem jste. Od tohohle filmu nemůžete čekat prakticky nic, snad jen, aby nebyl příliš stupidní. A když odhlédnu od všech kolosálních nedostatků, tak odpad prostě nemůžu dát, protože mě dokáže daleko víc nasrat stupidní filmy od nějakého renomovaného režiséra na který byl rozpočet několik desítek či stovek milionů dolarů. Byl problém Ninjové útočí dokoukat, ale už jsem viděl daleko větší hovadiny. ()

Reklama

artas odpad!

všechny recenze uživatele

Toto sa naozaj nedá dopozerať bez ujmy na zdraví. Kameramana, režiséra a strihača by som mučil tým že ich nechám bojové scény pozerať stále dookola. Slabší jedinci z toho môžu dostať epileptický záchvat. Nafetovaný kameraman dosiahol vrchol dokonalosti v tom ako znepríjemniť sledovanie filmu, mykanie kamerou do strán a zhora nadol strieda v intenzívnych intervaloch so zoomovaním, no a strihač to zaklincoval zbesilým strihom. No grc. ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Ninjutsu v tomhle filmu je uvěřitelné asi jako kdyby mi někdo tvrdil, že Shaquille O´Neal přeskočí šestimetrovou laťku s pomocí čínské jídelní hůlky. Prostě nula, nic, nichts, zero, nada, prázdno nebo jak to říkala Julianne Moore v Nájemných vrazích. Casper van Dien, takový pohybový dřevo a ubránil by se nebo dokonce že by zmlátil celoživotního vyznavače stínového boje?? To je fakt fór. Některý záběry byly poměrně nečekaně brutální, ale koukal jsem na to s tím, že uvidím dobré souboje, nějakou akrobacii. Špatné souboje ve špatném střihu. Této věty se filmaři drželi a proto by měl film ihned putovat do nejspodnějších regálů videopůjčoven, kam se vám pro něj bude chtít sotva ohnout. ()

c.tucker odpad!

všechny recenze uživatele

Je to otřesné. Zedko takového žánru, ninjové obleční kdovíjak. Nechápu jak mohl hlavní hrdiny přežít při setkání mistry v ninjutsu. Ale to by se dalo ještě překousnout i s chabým scénářem, ale co nedokáži překousnout je velmi nekvalitní střih a šibání kamery při akčních scénách, kterém tím pádem byly rovny nule. A další velmi nepříjemným zášitkem byli dialogy, které tam snad ani nemuseli být, protože kdyby to byl němý film, tak by ho to zvedlo snad o několik příček. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama