poster

Hulk Vs.

 • USA

  Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Režie:

Sam Liu, Frank Paur

Předloha:

John Byrne (komiks)

Scénář:

Christopher Yost
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GigaPudding
  ****

  První příběh je přesně to jak to má vypadat když se potká Hulk s Wolverinem. Wolverine sice vypadá, že vůbec neví potom, co musí nahodit vykloubené rameno, čelist a zvedat se z kráteru do, kterého ho zabušil bez předchozího varování Hulk, ale vůbec mu to nevadí, protože vše směřuje jen jedním směrem, kterým je ultimátní bitka v malebném lesíku a méně malebném obrněném komplexu speciálně věnovaném zničení wolverina a ochočením hulka. Do toho navíc vstoupí partička Wolverinových starých přátel, mezi kterými pochopitelně nechybí Sabertooth, je tu hláškující Deadpool, ženský wolverine Lady Deathstrike a ruský sígr Omega red a zcela nečekaně všichni chcou Wolverina zabít, což vyustí v ještě ultimátnější bitku, takže jednoznačných *****. Thorův příběh je naopak vleklé heroické žvanění opět s malebnou krajinkou, kterou lítá malebný zelený Hulk a nakonec z toho je jen na Hulka maličká bitka. Se všemi těmi božskými postavami a hrdinskými pózami a norským peklem je to zajímavé, ovšem v porovnání s nekompromisní a na Marvelovské animované poměry i krvavou bitkou s Wolverinem je to jen na ***.(19.1.2010)

 • killjezor
  ***

  Kresba parádní, kupodivu i CZ dabing. Bohužel příběh s Thorem mě moc neoslovil. Vykrádání severských legend takovýmto způsobem mi je pořád proti srsti a udělat z Lokiho kozla v zelených elasťácích, to chce pořádný doušek odvahy. Ne, takhl ne, tohle si Asgard nezasloužil a nemyslím tím právě Hulka. Druhý kraťas s Wolverinem je o poznání lepší, aspoň pro mne. Logan jde na vše jako obvykle přímo, bez otázek a dělá trochu víc škody, než by musel. Celkově jsem z Hulka Vs. na rozpacích. Na jedné straně výborný Wolverin, na druhé podprůměrný Thor. Dohromady to ale jde.(3.11.2010)

 • Kryton
  ****

  Wolverine vs Hulk: akční zábavná jízda, kde Wolverine hlasí ostošest (zdatně mu sekunduje Deadpool) ***** Wolverine vs Thor akční a už né tolik zábavná jízda, ve které se díky veškeré mytologii ztrácíte ** Výsledkem jsou dvě naprosto odlišné poloviny, které jako celek se hodně ruší. Osobně mi vadilo, že Wolverine vs Hulk skončil tak jak skončil. Vykašlat se na Thora a dát dalších xx minut dovršení boje.(13.11.2009)

 • Němi
  **

  Hulk vs. Wolverine: Aneb pekelných 37 minut. Další přírůstek do animovaného universa superhrdinů, jenže s nulovým dějem, krom kostýmů nerozeznatelnými postavami a otravnými souboji. Určitě to nejhorší, co jsem od "MARVEL animation" viděl. Když už animované superhrdiny, není nad tyhle filmy: Superman: Doomsday a Hellboy: Blood and Iron. Chci vůbec trpět i druhou polovinu? Ne.(23.1.2009)

 • Pugo
  ****

  Hulk vs Thor - tri hviezdičky. Keďže v tejto mytológii sa absolútne nevyznám, rád som sa ňou oboznámil cestou Hulka. Thor mi prišiel ako veľký frajer. Plus krásna veľkolepá hudba na animovaný film. Hulk vs Wolverine - päť hviezdičiek. Hlášky Wolverina a každé jedno slovo Deadpoola vyťahujú tento film nad priemer. Skvelo som sa pobavil.(19.8.2009)

 • - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

 • - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace