poster

Hulk Vs.

 • USA

  Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Režie:

Sam Liu, Frank Paur

Předloha:

John Byrne (komiks)

Scénář:

Christopher L. Yost
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pirabin

  Hulk vs. Wolverine 5/5 Pěkná animace, skvělé postavy, příběh sice nic moc, ovšem zapadá do mytologie, skvělě hláškující Deadpool. Hulk vs. Thor 2/5 Nezajímavé postavy, děj skoro žádný. SPOILER:Zlobr masakruje bohy zmasakruje Thora, ale ten se naštve najde Bannera a nechá Lokyho v říší mrtvých. Akční ano, zábavný nikoliv. Ovšem pěkná animace.(20.5.2010)

 • Myrreczech
  ***

  První část s Wolverinem přesně splnila moje očekávání. Bylo to syrové, plné krve, akce a vtipu. Jen bych vynechal zbytečnou linii Loganových potíží s armádou a vydal se cestou surové akce v horách jeden na jednoho. Jinak otevřený konec je podle mě ideální řešení pro tento příběh. Samostatně lepší 4 hvězdy. Ve druhé části s Thorem to už bylo o poznání horší. Nudné pasáže, špatný příběh a příšerný scénář. Vyzdvihnout můžu jen pěkné akční scény, které ovšem postrádaly surovost první části. Ještě že se tvůrci rozhodli pro krátkou stopáž. Samostatně lepší 2 hvězdy. Celkově potěší výborná animace obou dílů a příjemný soundtrack, jen ta nevyváženost zamrzí.(1.11.2011)

 • Doudis19
  ****

  Od Marvelu se poslední dobou sype jeden animáč za druhým, je viděl jak moc si tvůrci přejí úspěch blížící se hrané týmovky, na kterou měl Hulk vs. Thor a Hulk vs. Wolverine navnadit rovnež. A víceméně účel splnil. Ono není moc co hodnotit snad kromě animace, která je opravdu na hodně vysoké úrovni. Jinak totiž ve filmu není takřka nic jiného než-li nepřetržité souboje a akce. I když jeden poznatek jsem si odnesl: Komiksové filmy se o svou budoucnost opravdu bát nemusí, existuje tolik hrdinů a padouchů, že kombinací jejich možných střetů bude vždy dostatek :-).(17.5.2011)

 • swamp
  ***

  Hulk vs Wolverine je parádně dynamická jízda, ve které je chtě nechtě každý proti každému, naštvaný zelenáč Hulk, setsakramentsky charismatický Wolverine a proti němu Sabretooth či Deadpool. Loganovi jako vždy unikají z úst hlášky jako na běžícím páse a adamantium se střetává s naběhnutými bicáky Hulka. Oproti tomu Hulk vs Thor je tak trochu nuda - příběh zaostává a všechny ty postavičky (v čele se samotným Thorem) působí naprosto směšně. Samotná mytologie by se dala v příběhu stylově využít, já se však jen dočkal plytkého odvyprávění nějakého základu a následně bezduchého mlácení a řvaní Hulka (bez Bruce Bannera). Za Wolverina **** - za Thora ** -> ve výsledku průměrné tři hvězdičky.(30.3.2009)

 • Richard_Ba
  ***

  Hulk vs. sa skladá z dvoch samostatných príbehov._____Hulk vs. Thor ***. Spočiatku skeptický pohľad na tematiku sa časom rozplynul. Odin sa ukladá na svoj každoročný spánok a Loki chce využiť jeho slabosť aby sa zmocnil Vallhaly, a zabil Odina a ako nástroj na realizáciu svojho plánu využíva HULKA. Veľmi zábavné, s mierne načrtnutou severskou mytológiou. Poteší , ale neprekvapí.____Hulk vs. Wolverine ***. Príbeh Hulka integrovaný do príbehu nového Wolverina (2009). Konfrontácia Hulk-Wolverine je spočiatku zaujímavá, ale nedočkal som sa uspokojivého konca, ani na komiksové pomery. Každopádne zabaví.(27.6.2009)

 • - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

 • - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)