Reklama

Reklama

Hulk Vs.

  • USA Hulk Vs.
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Jedná se v podstatě o dva krátké asi čtyřicetiminutové filmy. V prvním se proti sobě postaví Hulk a Thor a ve druhém Hulk a Wolverine. V první části Thorův zlý bratr Loki vypudí z Hulkova těla Dr. Bannera a získá kouzly kontrolu nad Hulkem. Využije jeho síly a setká se s Thorem v epické bitvě na Asgardu, sídle bohů. Je na Thorovi, aby dokázal nemožné a zastavil Hulka. Ve druhé části dostane Wolverine za úkol vystopovat nebezpečnou zrůdu, která zničila a zmasakrovala jednu osadu. Samozřejmě, situace se komplikuje a objevuje se Sabretooth s celou partou právě v okamžiku, kdy Wolverine zaměstnává Hulkovu pozornost. Je jen na něm, aby vše vyřešil a viníci byli potrestáni. (Aurius)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (121)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Nechapu, proc to je spojeny do jednoho filmu, kdyz to jsou dva regulerni kratky filmy, kazdej s uvodnima i zaverecnejma titulkama. Takze postupne. Nejdriv si to pan nasrana zelena prdel rozda s Thorem. Prostredi Asgardu vypada vcelku divne a je to vlastne jedna velika rezba, kdy hyper nasranej a rude vidici Hulk masakruje vse, co mu pride pod ruce a je mu fuk, jestli rozdrti obycejnyho vojaka nebo boha. Pribeh prakticky nulovej, ale je to proste jedna velka rubacka a ani ne moc stereotypni, takze narez. Podruhe si to pan zelenej rozda s Wolverinem. Tohle uz se snazi o jakejsi pribeh, kterej je ale bohuzel dost zmatenej a chvily trva, nez zacne akce. Nastesti to neni jen Hulk vs. Wolverine, ale zapoji se i spousta dalsich mutantu, takze po vlazny prvni pulce zacne paradni rezba, i kdyz s blbym otevrenym koncem. Celkove dva masakralni kratasy a je skoda, ze je film porad spis urcenej pro mensi publikum a neni to vic brutalni, i kdyz i takle sem tam naka ta ruka upadne nebo krev vystrikne. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Super animáč, inspirovaný komiksovou předlohou. Hulka mám nejradši, proto mě tento film, složený ze dvou částí, hodně bavil. V jedné z nich si to Hulk rozdá s Thorem a v druhé s Wolverinem. Je jasný, že je oba zpráskal, ale nandal i někomu jinému, podívejte se... 92% ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

Net/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +hodně akce, soubojů a postav, grafika exteriérů -slabší vzhled postav (zvlášť oproti prostředí)/// Prozatím jsem viděl jen Hulk vs. Wolverine a vůbec to není špatné. Je to krátké (38min) a tak nuda nedostane vůbec prostor. Jen mi někdy přišlo, že ty postavy se mlátí už moc dlouho a že mají tuhý kořínek, jinak k akci nemám výhrady. Zmíním taky fakt, že Hulk ani Wolverine nepatří mezi mé nejoblíbenější postavy. K nim mám vztah celkem chladný a proto se víc těším na Thora./// Celkem 65%/// ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Divím se, proč taková "nálož" průměrných hodnocení... oba kraťasy s Hulkem jsou skvělé! V prvním dostává Thor tak na držku, až to vypadá, že snad komiksový svět nadobro přijde o jednoho ze superhrdinů; ve druhém Wolwerine dokazuje, že brutalita a záplava krve se dá šikovně naaranžovat i do animovaného snímku. To vše navíc dokresleno dobrým příběhem a nejedním silným dramatickým cliffhangerem. Já to žral. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Hulk vs Wolverine a Hulks vs Thor. Dvě krátké ukázky nejen síly a schopností Hulka, ale také příjemné animace, která vůbec neruší ani nekazí zážitek z postav a příběhu. Každý z krátkých filmů je trochu jiný a osobně si myslím, že více osloví diváka kousek s Wolverinem a jeho drápy. V obou je však Hulk opravdu ultimátní bijec, který jen těžko nachází soupeře. Bohužel pro Thora, mě jeho postava více oslovila až v Ultimate Avengers, kde má mimochodem dokonalý hudební podklad. Hulk vs. je pěkný pokus, jak ukázat možnosti animovaného světa, který dovoluje prakticky neomezené využívání komiksu a fantasie tvůrců. Animace je podle mě ten nejlepší, nejpřístupnější a pro tvůrce nejpříjemnější způsob jak rozpohybovat komiks. Hrané filmy budou mít vždycky svoje hranice.... ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)
  • Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)

Reklama

Reklama