Hulk Vs.

Sam Liu, Frank Paur

Předloha:

John Byrne (komiks)

Christopher Yost

Oba filmy dokazují, že méně je někdy více. Ani jeden snímeček nedokáže stihnout nudit (jako se to stává jiným delším direct-to-dvd komiksovým titulům) a oba krásně gradují k závěrečné přesdržce, na kterou stejně všichni čekají od začátku. Osobně u mě ale zvítězil Wolverine, protože je mi sám bližší než fantasy svět kolem Thora. 50 %(21.3.2009)

Hulk vs. sa skladá z dvoch samostatných príbehov._____Hulk vs. Thor ***. Spočiatku skeptický pohľad na tematiku sa časom rozplynul. Odin sa ukladá na svoj každoročný spánok a Loki chce využiť jeho slabosť aby sa zmocnil Vallhaly, a zabil Odina a ako nástroj na realizáciu svojho plánu využíva HULKA. Veľmi zábavné, s mierne načrtnutou severskou mytológiou. Poteší , ale neprekvapí.____Hulk vs. Wolverine ***. Príbeh Hulka integrovaný do príbehu nového Wolverina (2009). Konfrontácia Hulk-Wolverine je spočiatku zaujímavá, ale nedočkal som sa uspokojivého konca, ani na komiksové pomery. Každopádne zabaví.(27.6.2009)

Divím se, proč taková "nálož" průměrných hodnocení... oba kraťasy s Hulkem jsou skvělé! V prvním dostává Thor tak na držku, až to vypadá, že snad komiksový svět nadobro přijde o jednoho ze superhrdinů; ve druhém Wolwerine dokazuje, že brutalita a záplava krve se dá šikovně naaranžovat i do animovaného snímku. To vše navíc dokresleno dobrým příběhem a nejedním silným dramatickým cliffhangerem. Já to žral.(23.1.2011)

Wolverine vs Hulk: akční zábavná jízda, kde Wolverine hlasí ostošest (zdatně mu sekunduje Deadpool) ***** Wolverine vs Thor akční a už né tolik zábavná jízda, ve které se díky veškeré mytologii ztrácíte ** Výsledkem jsou dvě naprosto odlišné poloviny, které jako celek se hodně ruší. Osobně mi vadilo, že Wolverine vs Hulk skončil tak jak skončil. Vykašlat se na Thora a dát dalších xx minut dovršení boje.(13.11.2009)

Hulk vs. Thor: tak Thor má svoj potenciál vždy, ale v animákoch od Marvelu je vždy nejako pozadu a aj dejová linka je vskutku zaujímavá..akciou sa nešetrí...ale proste táto kombinácia nie je pre mňa taká zaujímavá..za 2 Hulk vs. Wolwerine: Wolwerine je borec, narozdiel od Thora..hláškuje, je fajn...a táto kombinácia je omnoho lepšia a priamočiarejšia...a prišiel aj Deadpool čo pridáva dosť na príbehu...vynikajúca druhá časť..jasné za 4 Hulk som nikdy nemal moc rád...ale v kombinácii s Wolwerinom sa mi páči...celkovo za 3(8.1.2010)

• - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

• - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)