Hulk Vs.

Sam Liu, Frank Paur

Předloha:

John Byrne (komiks)

Christopher Yost

HULK VS. WOLVERINE: No ten konec mě teda naštval. Když nevíš, co s tim, tak to přece netoč. Ale jinak slušnej akční nářez, Hulk je mlátička, jak se patří a Wolverine je ultra drsňák, kterýho nemá nic šanci vystrašit. Malá akční jednohubka. Nic víc. HULK VS. THOR: Docela nuda, ani ta akce za moc nestála. Pomáhá tomu stopáž, při které není moc šancí se nudit.(20.4.2009)

Hulk vs. je solidní animák. Část s Wolverinem je akčnější a díky syrovým hláškám Logana a taky díky Deadpoolovi vtipnější. Naopak Část s Thorem je epičtější, výpravnější a s lepší hudbou. Trošku mě zamrzela rozlišnost v animaci. Délka je odpovídající. Celkově vzato se jedná o lehce nadprůměrný animák, který ničím nevyniká, ale rozhodně neurazí... Lepší 3*(20.9.2009)

• Redi

HULK vs Wolverine - *** byl fajn. | HULK vs Thor - řádná blbost. Jednou se to už i vypnulo, no ale nakonec to potom dohrálo dokonce, sám nevím proč. | ALE... mít takové animáče před, dejme tomu, sedmnácti lety, tak slintám blahem. Ale my měli kačery, gumídky, Toma & Jerryho... a za to bych neměnil. :)(2.5.2011)

Zhlédnuty oba dva díly. Část s Wolverinem je jen o krapet lepší jako část s Thorem. Ve druhé polovině se mi moc nelíbil vzhled Hulku (no, vlastně hlava, tělo mi přišlo lepší jak v části s Wolverinem, nejraději bych zkombinoval Hlavu z první části s tělem ze druhé části), ale vše ostatní OK, animace si myslím že v pohodě a oba dva filmečky mají výborný příběh. Když si srovnám boje, vyhrává u mě Wolverine, protože to byl opravdu výborný boj a líbil se mi více než s Thorem, ale nechci tím říct že by byl boj s Thorem nějak špatný. Souboj Hulka s Wolverinem se mi prostě líbil více. Rozhodně výborná podívaná a to se týká obou dvou animáků :-)(1.6.2012)

O mnohem lepší, než Hulk na neznámé planetě. Zde máme vlastně skutečnou povahu zelenáče a nemusíme se obávat, že si tady bude hrát na zachránce celého světa. Nemohu určit jestli Hulk vs. Thor je lepší, než Hulk vs. Wolverine. Každý snímek má něco do sebe. Někde to více tlačí na děj, někde více na povahy komiksových postav a nebo hudba s animací. Velmi spokojený a proto 4 hvězdy(24.1.2012)

• - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)

• - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)