Hulk Vs.

Předloha:

John Byrne (komiks)

Christopher L. Yost
  • Pirabin

Hulk vs. Wolverine 5/5 Pěkná animace, skvělé postavy, příběh sice nic moc, ovšem zapadá do mytologie, skvělě hláškující Deadpool. Hulk vs. Thor 2/5 Nezajímavé postavy, děj skoro žádný. SPOILER:Zlobr masakruje bohy zmasakruje Thora, ale ten se naštve najde Bannera a nechá Lokyho v říší mrtvých. Akční ano, zábavný nikoliv. Ovšem pěkná animace.(20.5.2010)

První část s Wolverinem přesně splnila moje očekávání. Bylo to syrové, plné krve, akce a vtipu. Jen bych vynechal zbytečnou linii Loganových potíží s armádou a vydal se cestou surové akce v horách jeden na jednoho. Jinak otevřený konec je podle mě ideální řešení pro tento příběh. Samostatně lepší 4 hvězdy. Ve druhé části s Thorem to už bylo o poznání horší. Nudné pasáže, špatný příběh a příšerný scénář. Vyzdvihnout můžu jen pěkné akční scény, které ovšem postrádaly surovost první části. Ještě že se tvůrci rozhodli pro krátkou stopáž. Samostatně lepší 2 hvězdy. Celkově potěší výborná animace obou dílů a příjemný soundtrack, jen ta nevyváženost zamrzí.(1.11.2011)

Od Marvelu se poslední dobou sype jeden animáč za druhým, je viděl jak moc si tvůrci přejí úspěch blížící se hrané týmovky, na kterou měl Hulk vs. Thor a Hulk vs. Wolverine navnadit rovnež. A víceméně účel splnil. Ono není moc co hodnotit snad kromě animace, která je opravdu na hodně vysoké úrovni. Jinak totiž ve filmu není takřka nic jiného než-li nepřetržité souboje a akce. I když jeden poznatek jsem si odnesl: Komiksové filmy se o svou budoucnost opravdu bát nemusí, existuje tolik hrdinů a padouchů, že kombinací jejich možných střetů bude vždy dostatek :-).(17.5.2011)

Hulk vs Wolverine je parádně dynamická jízda, ve které je chtě nechtě každý proti každému, naštvaný zelenáč Hulk, setsakramentsky charismatický Wolverine a proti němu Sabretooth či Deadpool. Loganovi jako vždy unikají z úst hlášky jako na běžícím páse a adamantium se střetává s naběhnutými bicáky Hulka. Oproti tomu Hulk vs Thor je tak trochu nuda - příběh zaostává a všechny ty postavičky (v čele se samotným Thorem) působí naprosto směšně. Samotná mytologie by se dala v příběhu stylově využít, já se však jen dočkal plytkého odvyprávění nějakého základu a následně bezduchého mlácení a řvaní Hulka (bez Bruce Bannera). Za Wolverina **** - za Thora ** -> ve výsledku průměrné tři hvězdičky.(30.3.2009)

Hulk vs. sa skladá z dvoch samostatných príbehov._____Hulk vs. Thor ***. Spočiatku skeptický pohľad na tematiku sa časom rozplynul. Odin sa ukladá na svoj každoročný spánok a Loki chce využiť jeho slabosť aby sa zmocnil Vallhaly, a zabil Odina a ako nástroj na realizáciu svojho plánu využíva HULKA. Veľmi zábavné, s mierne načrtnutou severskou mytológiou. Poteší , ale neprekvapí.____Hulk vs. Wolverine ***. Príbeh Hulka integrovaný do príbehu nového Wolverina (2009). Konfrontácia Hulk-Wolverine je spočiatku zaujímavá, ale nedočkal som sa uspokojivého konca, ani na komiksové pomery. Každopádne zabaví.(27.6.2009)

• - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

• - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)