Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hulk vs. Wolverine
Neuvěřitelný Hulk překročil hranici s Kanadou, za sebou zanechává spoušť a destrukci. Musí být zastaven a je pouze jeden muž, který to dokáže. Nejlepším v oboru je elitní kanadský agent oddělení H - Wolverine. Má jednoduchý úkol, zastavit zeleného obra za každou cenu. Hulk a Wolverine se chystají vstoupit do možná nejzuřivější bitvy svého života.
Hulk vs. Thor
Už věky se krutý a lstivý Loki snaží zničit svého nevlastního bratra, Thora. Ale ve všech bitvách, ve kterých změřili síly, zvítězil neporazitelný Thor. Loki se však nevzdává a tentokrát vymyslel nový plán, jak porazit Thora a získat Odinův trůn. Chce ovládnout mysl pozemského Hulka a použít jeho destruktivní hněv proti království prince Thora, v dobách jeho největší zranitelnosti, v době zimního spánku krále Odina. (Ignus.cz)

(více)

Videa (1)

Recenze (121)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Nechapu, proc to je spojeny do jednoho filmu, kdyz to jsou dva regulerni kratky filmy, kazdej s uvodnima i zaverecnejma titulkama. Takze postupne. Nejdriv si to pan nasrana zelena prdel rozda s Thorem. Prostredi Asgardu vypada vcelku divne a je to vlastne jedna velika rezba, kdy hyper nasranej a rude vidici Hulk masakruje vse, co mu pride pod ruce a je mu fuk, jestli rozdrti obycejnyho vojaka nebo boha. Pribeh prakticky nulovej, ale je to proste jedna velka rubacka a ani ne moc stereotypni, takze narez. Podruhe si to pan zelenej rozda s Wolverinem. Tohle uz se snazi o jakejsi pribeh, kterej je ale bohuzel dost zmatenej a chvily trva, nez zacne akce. Nastesti to neni jen Hulk vs. Wolverine, ale zapoji se i spousta dalsich mutantu, takze po vlazny prvni pulce zacne paradni rezba, i kdyz s blbym otevrenym koncem. Celkove dva masakralni kratasy a je skoda, ze je film porad spis urcenej pro mensi publikum a neni to vic brutalni, i kdyz i takle sem tam naka ta ruka upadne nebo krev vystrikne. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Hulk vs Wolverine a Hulks vs Thor. Dvě krátké ukázky nejen síly a schopností Hulka, ale také příjemné animace, která vůbec neruší ani nekazí zážitek z postav a příběhu. Každý z krátkých filmů je trochu jiný a osobně si myslím, že více osloví diváka kousek s Wolverinem a jeho drápy. V obou je však Hulk opravdu ultimátní bijec, který jen těžko nachází soupeře. Bohužel pro Thora, mě jeho postava více oslovila až v Ultimate Avengers, kde má mimochodem dokonalý hudební podklad. Hulk vs. je pěkný pokus, jak ukázat možnosti animovaného světa, který dovoluje prakticky neomezené využívání komiksu a fantasie tvůrců. Animace je podle mě ten nejlepší, nejpřístupnější a pro tvůrce nejpříjemnější způsob jak rozpohybovat komiks. Hrané filmy budou mít vždycky svoje hranice.... ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Divím se, proč taková "nálož" průměrných hodnocení... oba kraťasy s Hulkem jsou skvělé! V prvním dostává Thor tak na držku, až to vypadá, že snad komiksový svět nadobro přijde o jednoho ze superhrdinů; ve druhém Wolwerine dokazuje, že brutalita a záplava krve se dá šikovně naaranžovat i do animovaného snímku. To vše navíc dokresleno dobrým příběhem a nejedním silným dramatickým cliffhangerem. Já to žral. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Super animáč, inspirovaný komiksovou předlohou. Hulka mám nejradši, proto mě tento film, složený ze dvou částí, hodně bavil. V jedné z nich si to Hulk rozdá s Thorem a v druhé s Wolverinem. Je jasný, že je oba zpráskal, ale nandal i někomu jinému, podívejte se... 92% ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

Net/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +hodně akce, soubojů a postav, grafika exteriérů -slabší vzhled postav (zvlášť oproti prostředí)/// Prozatím jsem viděl jen Hulk vs. Wolverine a vůbec to není špatné. Je to krátké (38min) a tak nuda nedostane vůbec prostor. Jen mi někdy přišlo, že ty postavy se mlátí už moc dlouho a že mají tuhý kořínek, jinak k akci nemám výhrady. Zmíním taky fakt, že Hulk ani Wolverine nepatří mezi mé nejoblíbenější postavy. K nim mám vztah celkem chladný a proto se víc těším na Thora./// Celkem 65%/// ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)
  • Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)

Reklama

Reklama