Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Sam Liu, Frank Paur

Christopher Yost

Wolverine vs Hulk: akční zábavná jízda, kde Wolverine hlasí ostošest (zdatně mu sekunduje Deadpool) ***** Wolverine vs Thor akční a už né tolik zábavná jízda, ve které se díky veškeré mytologii ztrácíte ** Výsledkem jsou dvě naprosto odlišné poloviny, které jako celek se hodně ruší. Osobně mi vadilo, že Wolverine vs Hulk skončil tak jak skončil. Vykašlat se na Thora a dát dalších xx minut dovršení boje.(13.11.2009)

První část s Wolverinem přesně splnila moje očekávání. Bylo to syrové, plné krve, akce a vtipu. Jen bych vynechal zbytečnou linii Loganových potíží s armádou a vydal se cestou surové akce v horách jeden na jednoho. Jinak otevřený konec je podle mě ideální řešení pro tento příběh. Samostatně lepší 4 hvězdy. Ve druhé části s Thorem to už bylo o poznání horší. Nudné pasáže, špatný příběh a příšerný scénář. Vyzdvihnout můžu jen pěkné akční scény, které ovšem postrádaly surovost první části. Ještě že se tvůrci rozhodli pro krátkou stopáž. Samostatně lepší 2 hvězdy. Celkově potěší výborná animace obou dílů a příjemný soundtrack, jen ta nevyváženost zamrzí.(1.11.2011)

• Pirabin

Hulk vs. Wolverine 5/5 Pěkná animace, skvělé postavy, příběh sice nic moc, ovšem zapadá do mytologie, skvělě hláškující Deadpool. Hulk vs. Thor 2/5 Nezajímavé postavy, děj skoro žádný. SPOILER:Zlobr masakruje bohy zmasakruje Thora, ale ten se naštve najde Bannera a nechá Lokyho v říší mrtvých. Akční ano, zábavný nikoliv. Ovšem pěkná animace.(20.5.2010)

V skutocnosti dva kratke animovane filmy, kde spojitkom je Hulk. Je to vsak cisty comicsovy priemer. Nacrtnuta zapletka, zadrhel a vyriesenie. A to je prave ten problem - vsetko ide podla ocakavanej sablony a preto cokolvek, co sa na obrazovke deje, nakoniec dopadne tak, ako divak cely cas tusi. Pre komiksovych zavislakov ok, inak cisty priemer. BTW ta cast s Wolverinom bola zaujimavejsia.(24.9.2013)

Divím se, proč taková "nálož" průměrných hodnocení... oba kraťasy s Hulkem jsou skvělé! V prvním dostává Thor tak na držku, až to vypadá, že snad komiksový svět nadobro přijde o jednoho ze superhrdinů; ve druhém Wolwerine dokazuje, že brutalita a záplava krve se dá šikovně naaranžovat i do animovaného snímku. To vše navíc dokresleno dobrým příběhem a nejedním silným dramatickým cliffhangerem. Já to žral.(23.1.2011)

• - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

• - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)