Hulk Vs.

Sam Liu, Frank Paur

Předloha:

John Byrne (komiks)

Christopher Yost

Krása!! Na tyhle silný chlapíky proti sobě jsem čekal celý svůj život! Ještě by ale neuškodil díl Hulk vs. Think... Hulk je vystižen velmi dobře! V dílu s Wolverinem je dobře proveden dokonalý boj - nesmrtelný proti nesmrtelnému! Na dílu s Thorem se mi nejvíce líbilo, jak se Hulk dobývá do Asgardu až za samotným Odinem! Thor se bohužel moc neukázal - spíš mi připadal jako Hulkův boxovací panák.(17.4.2015)

Kresba parádní, kupodivu i CZ dabing. Bohužel příběh s Thorem mě moc neoslovil. Vykrádání severských legend takovýmto způsobem mi je pořád proti srsti a udělat z Lokiho kozla v zelených elasťácích, to chce pořádný doušek odvahy. Ne, takhl ne, tohle si Asgard nezasloužil a nemyslím tím právě Hulka. Druhý kraťas s Wolverinem je o poznání lepší, aspoň pro mne. Logan jde na vše jako obvykle přímo, bez otázek a dělá trochu víc škody, než by musel. Celkově jsem z Hulka Vs. na rozpacích. Na jedné straně výborný Wolverin, na druhé podprůměrný Thor. Dohromady to ale jde.(3.11.2010)

O mnohem lepší, než Hulk na neznámé planetě. Zde máme vlastně skutečnou povahu zelenáče a nemusíme se obávat, že si tady bude hrát na zachránce celého světa. Nemohu určit jestli Hulk vs. Thor je lepší, než Hulk vs. Wolverine. Každý snímek má něco do sebe. Někde to více tlačí na děj, někde více na povahy komiksových postav a nebo hudba s animací. Velmi spokojený a proto 4 hvězdy(24.1.2012)

Akce, krev, akce, svaly, drápy, akce, řev a zase akce. Na animák dost dobré, dost drsné, dost krvavé, dost akční a sakra podařené. Wolverina, Hulka a Thora mám rád, ale tady fandovské držení palců převládalo u Wolverina. Vtipné vsuvky v podání Deadpoola byly opravdu podařené a člověka upřímně rozesmály. Jen ta část, kdy Thor dostával na budku mi připadala slabší, než ta s Wolverinem. Každopádně solidní podívaná.(9.11.2012)

Přiznávám, že Hulk je má oblíbená postava. Tyhle dva "kraťasy" z produkce legendárního Stana Lee jsou ale opravdu povedené. Osobně se mi více líbil Hulk vs. Wolverine. Co však potěší u obou částí je opravdu příjemná animace a krásné, kreslené pozadí. Souboje jsou vskutku napínavé a v případě Hulk vs. Thor pro řadu postav, včetně samotného Thora, málem fatální. "Talking man hurt Hulk... HULK RIP OFF TALKING MAN'S HEAD!"(19.2.2010)

• - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

• - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)