poster

Hulk Vs.

 • USA

  Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Režie:

Sam Liu, Frank Paur

Scénář:

Christopher Yost
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • neoBlast
  ***

  Oba filmy dokazují, že méně je někdy více. Ani jeden snímeček nedokáže stihnout nudit (jako se to stává jiným delším direct-to-dvd komiksovým titulům) a oba krásně gradují k závěrečné přesdržce, na kterou stejně všichni čekají od začátku. Osobně u mě ale zvítězil Wolverine, protože je mi sám bližší než fantasy svět kolem Thora. 50 %(21.3.2009)

 • Davies182
  ****

  Divím se, proč taková "nálož" průměrných hodnocení... oba kraťasy s Hulkem jsou skvělé! V prvním dostává Thor tak na držku, až to vypadá, že snad komiksový svět nadobro přijde o jednoho ze superhrdinů; ve druhém Wolwerine dokazuje, že brutalita a záplava krve se dá šikovně naaranžovat i do animovaného snímku. To vše navíc dokresleno dobrým příběhem a nejedním silným dramatickým cliffhangerem. Já to žral.(23.1.2011)

 • gogos
  ***

  Hulk vs. je solidní animák. Část s Wolverinem je akčnější a díky syrovým hláškám Logana a taky díky Deadpoolovi vtipnější. Naopak Část s Thorem je epičtější, výpravnější a s lepší hudbou. Trošku mě zamrzela rozlišnost v animaci. Délka je odpovídající. Celkově vzato se jedná o lehce nadprůměrný animák, který ničím nevyniká, ale rozhodně neurazí... Lepší 3*(20.9.2009)

 • movieband
  ****

  Akce, krev, akce, svaly, drápy, akce, řev a zase akce. Na animák dost dobré, dost drsné, dost krvavé, dost akční a sakra podařené. Wolverina, Hulka a Thora mám rád, ale tady fandovské držení palců převládalo u Wolverina. Vtipné vsuvky v podání Deadpoola byly opravdu podařené a člověka upřímně rozesmály. Jen ta část, kdy Thor dostával na budku mi připadala slabší, než ta s Wolverinem. Každopádně solidní podívaná.(9.11.2012)

 • BreHas26
  ****

  Zhlédnuty oba dva díly. Část s Wolverinem je jen o krapet lepší jako část s Thorem. Ve druhé polovině se mi moc nelíbil vzhled Hulku (no, vlastně hlava, tělo mi přišlo lepší jak v části s Wolverinem, nejraději bych zkombinoval Hlavu z první části s tělem ze druhé části), ale vše ostatní OK, animace si myslím že v pohodě a oba dva filmečky mají výborný příběh. Když si srovnám boje, vyhrává u mě Wolverine, protože to byl opravdu výborný boj a líbil se mi více než s Thorem, ale nechci tím říct že by byl boj s Thorem nějak špatný. Souboj Hulka s Wolverinem se mi prostě líbil více. Rozhodně výborná podívaná a to se týká obou dvou animáků :-)(1.6.2012)

 • - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)

 • - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace