poster

Hulk Vs.

 • USA

  Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Režie:

Sam Liu, Frank Paur

Předloha:

John Byrne (komiks)

Scénář:

Christopher Yost
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zeebonk
  ****

  Hulk vs. Wolverine je znatelně lepší. Akce je hodně a je neobvykle brutální. První půlku to do sebe nasraný a nasranější rubou a sekaj, pak ale přijde na scénu nahláškavaný showman v červeném a to začíná ta snad ještě zábavnější část. O useknuté ruce tu není nouze. Je to jistě ten nejlepší animák, kterým nás Hulk poctil. Hulk vs. Thor je hovadina. Je to teda méně zábavné, méně akční a méně cool. Já osobně mám tak trochu averzi vůči celému tomu Thorovu světu, přitepleným maníkem s kladivem začínaje a zeleným smolařem konče. Všechny ty rádoby ušlechtilé žvásty mě hrozně vytáčí a celý tenhle díl mě ničím nezaujal.(3.9.2011)

 • movieband
  ****

  Akce, krev, akce, svaly, drápy, akce, řev a zase akce. Na animák dost dobré, dost drsné, dost krvavé, dost akční a sakra podařené. Wolverina, Hulka a Thora mám rád, ale tady fandovské držení palců převládalo u Wolverina. Vtipné vsuvky v podání Deadpoola byly opravdu podařené a člověka upřímně rozesmály. Jen ta část, kdy Thor dostával na budku mi připadala slabší, než ta s Wolverinem. Každopádně solidní podívaná.(9.11.2012)

 • killjezor
  ***

  Kresba parádní, kupodivu i CZ dabing. Bohužel příběh s Thorem mě moc neoslovil. Vykrádání severských legend takovýmto způsobem mi je pořád proti srsti a udělat z Lokiho kozla v zelených elasťácích, to chce pořádný doušek odvahy. Ne, takhl ne, tohle si Asgard nezasloužil a nemyslím tím právě Hulka. Druhý kraťas s Wolverinem je o poznání lepší, aspoň pro mne. Logan jde na vše jako obvykle přímo, bez otázek a dělá trochu víc škody, než by musel. Celkově jsem z Hulka Vs. na rozpacích. Na jedné straně výborný Wolverin, na druhé podprůměrný Thor. Dohromady to ale jde.(3.11.2010)

 • Alqarin
  ***

  Krásně animované dílko s našimi oblíbenými komiksáky. Mě osobně víc zaujala druhá část s Thorem, protože ač jsou nesmrtelností hlavních hrdinů poznamenány oba příběhy, ten druhý vykazuje alespoň nějakou známku jejich vývoje a vůbec má celkově zajímavější příběh i kulisy. Fandy komiksů ale určitě potěší oba.(11.2.2011)

 • Doudis19
  ****

  Od Marvelu se poslední dobou sype jeden animáč za druhým, je viděl jak moc si tvůrci přejí úspěch blížící se hrané týmovky, na kterou měl Hulk vs. Thor a Hulk vs. Wolverine navnadit rovnež. A víceméně účel splnil. Ono není moc co hodnotit snad kromě animace, která je opravdu na hodně vysoké úrovni. Jinak totiž ve filmu není takřka nic jiného než-li nepřetržité souboje a akce. I když jeden poznatek jsem si odnesl: Komiksové filmy se o svou budoucnost opravdu bát nemusí, existuje tolik hrdinů a padouchů, že kombinací jejich možných střetů bude vždy dostatek :-).(17.5.2011)

 • - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)

 • - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)