poster

Hulk Vs.

 • USA

  Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Režie:

Sam Liu, Frank Paur

Předloha:

John Byrne (komiks)

Scénář:

Christopher Yost
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Hulk vs Wolverine a Hulks vs Thor. Dvě krátké ukázky nejen síly a schopností Hulka, ale také příjemné animace, která vůbec neruší ani nekazí zážitek z postav a příběhu. Každý z krátkých filmů je trochu jiný a osobně si myslím, že více osloví diváka kousek s Wolverinem a jeho drápy. V obou je však Hulk opravdu ultimátní bijec, který jen těžko nachází soupeře. Bohužel pro Thora, mě jeho postava více oslovila až v Ultimate Avengers, kde má mimochodem dokonalý hudební podklad. Hulk vs. je pěkný pokus, jak ukázat možnosti animovaného světa, který dovoluje prakticky neomezené využívání komiksu a fantasie tvůrců. Animace je podle mě ten nejlepší, nejpřístupnější a pro tvůrce nejpříjemnější způsob jak rozpohybovat komiks. Hrané filmy budou mít vždycky svoje hranice....(5.3.2009)

 • neoBlast
  ***

  Oba filmy dokazují, že méně je někdy více. Ani jeden snímeček nedokáže stihnout nudit (jako se to stává jiným delším direct-to-dvd komiksovým titulům) a oba krásně gradují k závěrečné přesdržce, na kterou stejně všichni čekají od začátku. Osobně u mě ale zvítězil Wolverine, protože je mi sám bližší než fantasy svět kolem Thora. 50 %(21.3.2009)

 • Herráček
  ****

  Hulk je sice uváděn na prvním místě, ale přijde mi v obou příbězích spíše mimo hlavní okruh dění... Jen jako taková divná zelená loutka... Díl s Wolverinem je sice mnohem akčnější, ale ten s Thorem zase oplývá magií... Nevím, jde o to, co kdo preferuje... (ehm... a dabing Wolverine je fakt tristní...)(9.10.2009)

 • swamp
  ***

  Hulk vs Wolverine je parádně dynamická jízda, ve které je chtě nechtě každý proti každému, naštvaný zelenáč Hulk, setsakramentsky charismatický Wolverine a proti němu Sabretooth či Deadpool. Loganovi jako vždy unikají z úst hlášky jako na běžícím páse a adamantium se střetává s naběhnutými bicáky Hulka. Oproti tomu Hulk vs Thor je tak trochu nuda - příběh zaostává a všechny ty postavičky (v čele se samotným Thorem) působí naprosto směšně. Samotná mytologie by se dala v příběhu stylově využít, já se však jen dočkal plytkého odvyprávění nějakého základu a následně bezduchého mlácení a řvaní Hulka (bez Bruce Bannera). Za Wolverina **** - za Thora ** -> ve výsledku průměrné tři hvězdičky.(30.3.2009)

 • Tuax
  ***

  Animované docela slušně a ve scénách kde nebyl Hulk to i celkem šlo, jenže ono je to ponejvíc o Hulkovi a všude kde byl, to se mi nelíbilo, bylo to na palici, nevím tohle jeho zuřivé běsnění neporazitelné potvory mě moc nebere, takže to v mých očích dost sráží sám hlavní hrdina. Je to o ničem, když se člověk dívá na něco co rozmlátí cokoliv, co projde skrz cokoliv, přemůže cokoliv, přežije cokoliv, a je nedotknutelný, hrozná pakárna a nuda. Ostatní postavy se mi, ale vcelku líbily. Příběhy jsou prosté, ale dá se na to koukat, takže takový horší průměr. Příběh s wolverinem je svým způsobem lepší, protože se to tváří zajímavěji i příběhově. 5/10(18.3.2012)

 • - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

 • - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace