poster

Bydlení je hra (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2004, 22 min

Kamera:

Tomáš Nikel

Střih:

Miroslav Bláha
(další profese)
 • Karlos80
  **

  Jj. občas zajímavé, zhruba tak na stejné úrovni s obdobným pořadem na komerci..Oceňuji především šikovnost a vynalézavost mladých tvůrců,designérů, projektantů, architektů aj lidí s oboru. U mě vítězí jednoznačně retro styl nad všemi ostatními ! Bydlení je skutečně hra, tedy když je nápad, chuť, a hlavně pak tedy když nato je:-) Obdobné pořady: "Jak se staví sen", "Chalua je hra" a nebo "Zahrada je hra".(18.1.2009)

 • hippyman
  ***

  mno, nepatřím sice mezi pravidelné diváky, spíš se nepravidelně vyskytuju ve stejné místnosti, když to doma živitelé sledují... občas zahlédnu zajímavé řešení, ale musím přiznat, že mě zatím moc myšlenka rekonstrukce nepálí, takže pořady tohoto typu docením (?) nejspíš až za pár let... 60%(27.1.2009)

 • Djkoma
  **

  Není to špatné. Zkrátím to. U reality show v kterých se řeší bydlení mě často rozčiluje, že divák neví cenu. Takový Jak se staví sen na to často dojíždí (a také někdy totálně mimo designových nápadech....). Bydlení je hra ne a představuje pouze natočený návod na vytvoření pokoje za peníze majitelů. Jinak jde o hodně konzervativní pořad, který kromě několika zajímavých a trefný rad přináší jen obyčejné nápady a výsledky.(21.11.2009)

 • igi B.
  *

  Papundeklo-dřevotřísková šou konečně k hodnocení na ČSFD!? . . . Super!!! . . . Konečně si můžeme ohodnotit ta zázračně nápaditá řešení tušašských expertů na interijeurový dízajn... Hlavně že se paní Užnevímjaksejmenovala skoro nikdy nevlezla do toho "no to je úžasné" finančního limitu... :o))) - - - P.S. Jako starý jízlivec se pak musím ptát, jakou provizi asi tak dostávaly dámy od těch nepochybně z nějakého interně výběrového řízení vyvolených pánů řemeslníků... :-{ - - - - - (Vídáno sporadicky na tom našem >veřenořemeslnickém< (k)análu, komentář zde jako první - 18.1.2009)(18.1.2009)

 • RadimFišer
  ****

  Jeden z nejlepších filmů o bydlení, jaký byl u nás kdy vysílán. Ještě předstihl dnes již upadající a silně zkonkurenzovaný Receptář a jeho následovníky. Tato věcička vytvořila svoji jasnou značku, které si vážím. Zrychlené záběry jsou krásné a bezvadné. Pamatuji si hlavně na Jihlavský uspěchaný pár, který pracoval v médiích a poté rodinu, která dělala kamennou podlahu na své chalupě. Hlas moderátorky je nakřáplý a jasně si ji neustále pamatuji.(16.2.2009)

 • - Pořad samotný je rozdělen do dvou střídajících se částí: první je tzv. publicisticko-informační, která se divákovi snaží poskytnout co nejpřehlednější kompendium údajů o vybraném tématu daného dílu; druhá linie je pak soutěžní a zábavná. (TheMaker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace