poster

Špion(i)

 • Česko

  Špion

 • Francie

  Espion(s)

 • Velká Británie

  Spy(ies)

Drama / Romantický / Thriller

Francie / Velká Británie, 2009, 99 min

 • Babulik
  ***

  Špióni mali "zaděláno" na dobrý špionážny nárez vďaka slušnému námetu, ale pár hluchých a nudných miest, v ktorých dej stráca dych, ho zráža do šedivého priemeru. Škoda, scenár sa až príliš venuje romantickému poblúzneniu dvoch postáv práve na úkor akcie, ktorá by takémuto filmu rozhodne nemala chýbať.(23.10.2009)

 • claudel
  ****

  Tentokráte jsem měl štěstí a na slavnostní předpremiéru dorazili oba hlavní herečtí představitelé. Hlavně při příchodu Guillauma Caneta lidé šíleli a výskali a já litoval, že jsem si nevzal fotoaparát. Celé publikum pobavil doporučením, že pokud se nám film bude líbit, máme o něm všude hodně mluvit, a v případě, že ne, tak máme držet huby :-) Já se řadím spíše k první skupině diváků, od začátku režisér udává tempo, nutno poznamenat, že se jedná o jeho první celovečerní film, obsazení se mu podařilo sehnat silné a zvládl vše téměř na výbornou. Jen poslední půlhodinka mi připadala, jako by nevěděl, jak dál, takže ke konci Espion upadá. Když se do příště obrousí hrany, může vzniknout špičkový thriller.(28.1.2009)

 • Terva
  ***

  Z ničeho nic, skoro špionem a hned si musí hrát na doktora, trochu moc na necvičeného zlodějíčka a civilistu. Možná až zbytečně dlouhé a někdy i nudné dialogy, některé skoro o ničem. Hudba nevýrazná až nepříjemná, napětí žádné, akce taky žádná....posledních deset minut se něco dělo, ale to už bylo pozdě. Zcela průměrný "špion( ážní )" film. 50%(28.10.2009)

 • flyboyeda
  ***

  Spise prumerne, na druhou stranu uveritelne a pomerne poctive natocene (a asi i zahrane). Kdybych z nouze film nevidel s cz dabingem, ktery absolutne zabil jakykoliv naznak charisma (nejenom) hlavniho hrdiny, mozna by to bylo na 4 hvezdy. Neni to spatny film, jen spetka cehosi chybi, v obsahu i forme...(6.4.2013)

 • veverysiak
  **

  Verím tomu, že keby som si s partiou mojich kamošov založil súkromnú tajnú službu a poverili by nás úlohou vyriešiť podobný prípad, ako prezentuje tento kúsok, zvládli by sme to o pár hviezdičiek lepšie ako tí nešťastníci z francúzskej a anglickej secret service, ktorých nám autori vykreslili ako bandu pridrblých neschopákov, predpokladám, že nechtiac, inak tam mali zasiať nejaký ten humor z oboch strán kanála a bola by z toho fajn paródia, takto si bijem hlavu o minitor, že som preondial hodinuapol z môjho krátkeho života, takže 40%.(1.12.2009)

 • - Natáčení probíhalo v anglickém Londýně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace