Na tuhle nemám

She's Out of My League

Na túto nemám

Komedie / Romantický

USA, 2010, 100 min

Celé to je neuvěřitelně předimenzované, hlavní hrdina není looooser, on je prostě hyper-ultra-giga-looooooooooser, jeho vyvolená femme fatale je opravdu čistá "desítka z deseti" (možná i jedenácka), jeho kámoši (bože, kdo by je nechtěl mít) jsou fakt ujetý a úplně mimo, bývalá přítelkyně je fakt "bitch" a jeho rodina je zcela "weird", některé situace jsou tak absurdní, že jim člověk těžko může uvěřit, NICMÉNĚ to nějakým podezřelým a strašidelným způsobem funguje a člověk se u toho opravdu pobaví :-) Takhle jsme se nenasmál u romantické komedie od mých zamilovaných "Kopaček". Nevím jak je to možné, ale opravdu děsivá zábava s velmi půvabnou Alice Eve. 8/10 (2 body dolů za scénu s holením víte čeho..., to bylo peklo, ALE bod nahoru za soundtrack_James Morrison na konci potěšil a bod nahoru za bodový systém, který mne vždy potěší a pobaví ) :-D(3.8.2010)

Stainer: Hey, Kirk, um, my shift doesn't start for another half-hour, but, I was so excited, so uh, I came early. Jack: Yeah, and it was weird, he said he was really excited, and so he came early. Stainer: Yeah. Has that ever happened to you? You're so excited about something that, you come early, you know? Kirk: Jesus Christ Devon, you're Fort Knox over here. Thank you very much.(4.9.2011)

Zábavná a nenásilná podívaná. Tady je důkaz, že i stokrát omletý příběh se dá natočit opravdu pěkně.(22.5.2010)

Jasně, že základní zápletka, kdy taková pecka vyjede po takovém nekňubovi, je opravdu z říše snů. Ale ten zbytek je naplněn vynikajícími fórky, ústřední dvojkou, mezi kterou chemie pracuje na plné obrátky, a i dějovým zlomem (u romantické komedie povinností), který tak neuškodí předešlému. Jay Baruchel je ten správný nekňuba.(13.8.2010)

O dost snesitelnější romantická komedie, než by člověk čekal. Hlavní paňák je teda divnej od začátku do konce, ale průběžně si na něj zvyknete (mě hlavně ze začátku nepříjemně připomínal nejmladšího Hrušínskýho v Diskopříběhu). Hlavní panenka je naopak jasná desítka, jak je x-krát řečeno a zdůrazňováno. Je otrávená namachrovanejma natuženejma svalovcema, co jí nakonec stejně vždycky ublížej, a tak si napůl z hecu začne s naším ňoumou. Ňouma je ale správňák, je slušně vychovanej, docela vtipnej a nikam to netlačí. Pak jí absurdně vyčte, že je takovej debil a že by s ním teda neměla chodit... a na konci je klasická letištní scéna pro tenhle druh filmů... Vážně jsem byl docela příjemně překvapenej. Jo, a nesmím zapomenout na partu kámošů, která je v tomhle filmu naprosto civilně přesvědčivá.(29.10.2010)

Ano, nemá to víc jak průměrné herecké výkony, je tu jen dost obyčejný scénář a navíc přehnaný konec, ale kupodivu to je vtipné, a i když to místy působí až trapně, docela se u toho bavíte. Takže tři hvězdy nakonec po právu. Ale nic víc než standardní romantická komedie to opravdu není.(6.11.2011)

She's Out of My League nepřínáší sice do žánru romantických komedií nic nového, ale v záplavě všech těch sračkoidních filmů je tenhle film alespoň dobře odvedená práce. Dobře se na to kouká, pár vtipných momentů se taky najde a celkově to zanechá příjemný dojem.(8.6.2010)

• Matrinx

Ničím zvláštní otravná komedie, kde si mnohokrát řeknete "ty idiote, vzpamatuj se! Tohle není možný. Zavři proboha tlamu..." a zakrýváte si oči při stupiditě některých scén (třeba holení ochlupení tam dole). Skoro dvouhodinový film o prostém faktu, že žádná holka nebude chtít chlapa, který sám sebe má za nulu. Já vážně nechápu co tam ta nula dvě hodiny řešila, a jeho úchvatná parta kámošů - které snad nabral v Bohnicích... Otravné obsazení, otravný "děj" a také otravná délka = otravný film, který si určitě můžete odpustit...(2.7.2010)

Překvapivě hodně příjemná a svěží romantická komedie, kde je největším kladem chemie hlavního páru. Mezi Baruchelem a Alicí Eve to fakt funguje a jejich role jsou výborně napsané, sympatické a člověk jim fandí. Navíc, on tentokrát není ten trapnej looser, který chce sbalit tu největší kočku a ona ho nechce. Tentokrát to zkouší spíš ona na něj a on se jenom nestačí divit. To mi přišlo oproti ostatní romanťárnám podobnýho ranku docela osvěžující. Vedlejší postavy jsou fajn, citace z Disneyeho filmů potěší a humor je až na jednu scénu velice vkusný a vtipný. Navíc to rychle uteče a já se k filmu klidně ještě aspoň jednou rád vrátím.(6.6.2010)

Téda, Jaye Baruchela jsem od Populární mechaniky (a to už je dobrých deset jedenáct let) snad nikde neviděl a je třeba uznat, že nám pořádně vyrostl. Tady je z něj opravdu joudovitá "pětka" a nebýt těch koutů - už proto jsem neměl problém se s ním sžít - bych ho hádal na pubertálního výrostka. Oproti němu Alice Eve je skutečně "solidní desítka", takže člověk zprvu nemá vůbec potuchy, jak to takovému páru bude klapat. A ono to taky semtam neklape. Kirk (Jay) má naštěstí moc fajn kámoše (ti budou mít průser jak hrom), takže nakonec všechno dobře dopadne. Závěr už je trošku přestřelenej, ale díky fajn náladě, jakou u mě dokázal snímek naladit, nemám nejmenší problém mu těch pár trapných momentů odpustit. 75%(1.7.2010)

Když to budete brát jako malou milou oddychovku s víc než krásnou Alici Eve tak budete spokojení když ne tak se budete nejspíš nudit . Ale vážně bych to nenazval " Nejzdařilejší komedii od Pařby ve Vegas " spíš zdařilou romantickou komedií ( 29.5.13/MAC )(29.5.2013)

Na to že nejsem zrovna velký fanda těchto romantických komedií, tak tohle se dalo poměrně v klidu skouknout. Několik vtipných situací a hlavně se v tom moc "nehrabu", prostě viděl jsem, hodnotil jsem.(17.12.2013)

Ale joo, bavil sem se :)) Některý scény opravdu jedinečný a co teprve ten akční závěr :D(19.7.2010)

Napadá mě k tomuto filmu tolik možných variací na to, co o tom řeknu, tolik možných kritik na to jaký je Baruchel looser, a Eve je na něj opravdu moc dobrá, ale neřeknu to. Protože film vyvrcholil skvěle, že člověk prostě zapomene na všechny negativa které chtěl říct. Abych to shrnul - zasmál jsem se, ne jednou, ne málo. Nic víc jsem od toho nečekal, a možná proto jsem byl tak spokojený. Každopádně - dávám plný počet. A sakra rád!(17.8.2010)

Slušná jednohubka u které jsem se párkrát zasmál, takže za ztrátu času jí považovat nemůžu. Kostra příběhu je sice omletá (kluk bez seběvědomí začne chodit s krásnou holkou), ale na druhou stranu mě to nijak neuráželo a scénárista dokázal vymyslet neotřelé momentky. Hlavní hrdina je vážně dost nepěknej, ale kdyby ho hrál Ben Affleck, tak by to bylo zcestný, tudíž všechno v pořádku. Alice Eve mi jako desítka nepřijde, ale jsem ochotnej uvěřit, že někomu by mohla. 60 % Oblíbená část- Takže polibte si všichniiiiiiiiii(9.10.2010)

Někde mi bylo vtloukáno do hlavy, nevím od koho a kde, ale to je nepodstatné, že bychom neměli ženy považovat pouze za sexuální objekty, ale měli bychom si jich vážit. Fuck that! (Nemůžu všude sebou nosit váhu) Alice Eve je prostě hot chick, i když jsou určitě ještě víc sexy herečky, ale tady mi to sedlo dohromady se všemi okolnostmi a já si jí tady zamiloval (i přes to, že v Crossing Over ukázala kozy, zadek a perfektní křivky, se mi tady líbila daleko víc). Jinak je to film, který hraje klasikou notu a je trošku dokořeněn nějakým nápadem. Pár vtipných momentů, ale spíše na pousmání než záchvat smíchu. Takový průměr, kterému dávám hvězdičku navrch za Alice.(20.5.2010)

V hlavní mužské roli jsem mohl hrát i já! Tenhle kluk je zvláštní. Do koncepce filmu se nehodí. Ach jo. Jinak film sám o sobě skvělá podívaná.(20.8.2010)

Pohodová komédia s porciou romantiky, ktorá nie je vôbec na zahodenie. Kupodivu som sa veľmi slušne bavil, aj keď je to tak trochu klišé. Tak trochu teen komédia, ktorú by som si možno ešte pozrel pri dobrej príležitosti. Fajn postavy, Kirk ma miestami slušne pobavil a navyše mám s jeho postavou niečo podobné. Vtip sa celkom vydaril. Nejedná sa o žiaden zázrak, ale o priemer, ktorý neurazí ani odporcov žánru. 62%(10.12.2010)

Docela jsem se pobavil,neni moc komedií,který fungujou a nesklouznou k trapnosti a stupiditě.K dobru bych přidal i neokoukané tváře.70%.(16.10.2010)

Kdyby se ve filmu objevil Stifler ani bychom se tomu nedivil. Jestli to v Americe, takto opravdu funguje myslím s těmi body. Jsem rád že sem se tam nenarodil. :D Jinak Alice Eve bych za desítku nepovažoval. ;) 7/10(28.11.2010)

Jedním slovem odzbrojující. Více slovy, pomalu plynoucí, ale zábavná romantika, která netlačí na pilu. Dokonalá oddechová podívaná.(31.1.2011)

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20