Reklama

Reklama

Noční vlak

  • USA Night Train (více)
TV spot

Dva cestující (Leelee Sobieski, Steve Zahn) a průvodčí (Danny Glover) zjistí, že v nočním vlaku zemřel člověk. Neznámý měl u sebe malou schránku s diamanty obrovské ceny, které by si rádi nechali pro sebe. Rozhodnou se proto předstírat, že muž do vlaku nikdy nenastoupil a shodit jeho tělo do řeky, přes kterou bude vlak přejíždět. Jejich plán jak se zbavit mrtvoly se vyhrotí až k bodu, kdy musejí rozsekat tělo na kousky, které by se vešly do malého kufru. A pak zbývá už jen rozdělit kořist... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (86)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Nočný vlak som pozeral čisto kvôli základným pudom, mám totiž slabosť pre nedocenenú neortodoxnú krásku Leelee Sobieski a jej výrazné nielen herecké prednosti. Z filmu sa prekvapivo vyklbal zaujímavo napísaný napínavý triler, ktorý hravo prekoná väčšinu tuctových áčkových trilerov v kinách, ktoré svojou predvídateľnosťou vyvolájavú nutkanie si vypýtať naspäť vstupné. Hviezdnym obsadením tento defekt zakryť nedokážu, Nočný vlak naopak svojimi známymi, ale nie priamo hviezdnymi tvárami poteší. Takto si predstavujem scenáristické cvičenie na tému napínavý triler na uzavretom priestore, napríklad ako diplomovú prácu. Film skvele graduje a je aj fajn vypointovaný a nakoniec ma ani nemrzela lacná produkcia, bohviečo by z toho vzniklo, ak by sa do toho oprelo veľké štúdio a začalo by sa prepisovať a pridávať zbytočná akcia. Dany Glover po dlhšom čase príjemne herecky prekvapil a myslím, že všetky postavy majú svoj logický vývoj. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Veľmi slušný rutinný filmík na jedno pozretie. Príbeh nie je ničím výnimočným, po čase sa mi začali prelínať rôzne námety z iných filmov, no nič grandiózne som ani nečakal, takže až taký sklamaný som nebol. Trošku ma iritovala tá snová kamera a príliš nasilu zamotaný záver s pomerne jednoduchou pointou. 55%. ()

Reklama

mil@n.fanatik 

všechny recenze uživatele

Zajímavé... Ani nevím co k tomu napsat... Možná mě napadá, že posledních 20-minut, kdy každý střílel na každého a každý zabíjel každého bylo trošku absurdní a ubralo to na kreditu filmu.. Do té doby jsem uvažoval dokonce i o 4*, protože byl film zajimavý a napínavý, díky zmiňované 20-minutovce dávám 3* ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jak tam Leelee Sobieski masakrovala toho nedodělka to nemělo chybu, tu hlavu jak hodila do kufru, to jsem nemoh. Tahle holka je fakt sexy doslova na zavolání a klidně přitom může zrovna porcovat chlapa. Hodně jsem jí fandil i když to byla asi největší svině v celým vlaku. Samotný film v sobě skrývá zajímavou postupku, nejdřív je to černá komedie, pak napětí, pak Leeleee (tohle křestní jméno vymyslel asi nějakej koktající číňan ) ukáže kozy, pak už je to jen blbost, která se ve finále mění na blbost násobenou dvěma. ()

Arkos 

všechny recenze uživatele

Tak nevím co tenhle film vlastně byl. Určitě nebyl akční, ale jestli to byla černá komedie nebo thriler fakt nevím. Připadalo mně to jako televizní inscenace,což mně vzhledem k obsazení zklamalo. Přitom nápad nebyl určitě špatný, ale ten zbytek... Nejvíc mě na tomhle filmu zaujala Leelee Sobiesky, která si nejspíš svojí roli náležitě užila. S bídou 30 %. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (2)

  • Snímek byl natočen v bulharském hlavním městě Sofii. (Ded@M@tes)

Reklama

Reklama