Chalupa je hra (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 22 min

Miroslav Bláha

Hraboš je machr, ty jeho glosy nemají chybu. A to mizerné hodnocení tu dávají králíci z městských králíkáren (bytů)?? Mě to tedy velmi baví, protože jednu starou chalupu opravuji a krom inspirace, kterou mi některé díly poskytují v míře více než hojné, se i pobavím. A té inspirace k vlastnímu projektu tento TV pořad nabízí dost, tak se jděte vycpat vatou a naložit do loje s těmi "odpady".(24.10.2011)

Kdo má chatu, nebo chalupu, či bydlí " ve svém " někde mimo velké město, tento pořad nepotřebuje, protože to všechno dávno zná. Kdo nebydlí ve svém a nemá chatu, tento pořad nepotřebuje, protože 99% věcí v paneláku neuděláte. Možná tento pořad může fungovat jako inspirace pro nějaké ty lidičky co by si chajdu chtěly pořídit.(20.12.2014)

Účelový a jednostranně zaměřený pořad. Zainteresovaným divákům v lecčems pomůže, ale pokud zrovna nestavíte chatu a prožíváte nudné odpoledne, určitě mezi Doktorem Gregory Housem a chalupou váhat nebudete. Neutrální hodnocení(21.5.2009)

• MM_Ramone

Tento televízny projekt má na svedomí skupina ľudí, ktorí pred tým točili reláciu o zdravom stravovaní "Pod pokličkou". Mne sa to vôbec nepáčilo. Celé to spracovanie mi prišlo akési neotesané. Do toho tie trapné komentáre hnusne animovanej myši. No a presne rovnakým hurónskym štýlom robia aj reláciu o chalupárstve. Moderátorka je nesympatická megera a ešte je tam aj tá protivná kreslená myš a jej stupidné hlášky. Mať víkendovú chalupu niekde v prírode je paráda. „Chalupa je hra“ a radosť, avšak táto relácia nestojí za pozornosť. *(7.8.2011)

• Djkoma

Chalupu také nemám a tak se někdy rád dozvím, kolik stojí dnešní vymoženosti a zajímavé úpravy místa pro volný čas. Jinak je to obyčejné...(21.11.2009)