liquido26

2,5 Miluju noiry, které se odehrávají v exotickém prostředí (Mexiko, Kuba ...), ale na druhou stranu nesnáším noiry, kde scénáristi v případě, že si neví rady, sáhnou k tak ubohému zvratu jako v případě tohoto filmu. To, čemu divák hodinu věřil a do čeho se jakžtakž vžil se ukazuje jako naprosto zbytečné a de facto se rozjíždí jiný příběh. To opravdu nemám rád. Dávám 2,5 hvězdy za atmošku, záporáky a skvělou vychytávku při řízení auta. ()

Topco

Mňa ten zvrat až tak nevyrušil (ako ostatných komentujúcich), aj keď mi chvíľku trvalo, aby som sa znova naladil na (pokračovanie) príbeh(u), ktorý sa po ňom rozbehol. Každopádne, aj keď vyhodnotíte tento scenáristický krok ako nie úplne šťastný, užijete si kopu iných vecí: skvelú záporáckú dvojku Cochran-Lorre, na ktorú je radosť pozerať, pedálovú vychytávku v aute, scénu s vínom a psom či atmosféru Havany. 3,5* ()

El Indio

Na jednu stranu úžasní záporáci, všechny scény, které s nimi souvisí a překvapivý osud obou hlavních postav (jenomže...). Na druhou pak otresný panák bez špetky charismatu, Cummings, v hlavní roli, nezajímavá, stokrát viděná zápletka a vůbec celkově úplně dementní scénář. Vrcholem je trapný zvrat asi dvacet minut před koncem, který, do té doby velmi slibně rozjetý příběh, úplně zařízne a definitivně celý film potopí. Škoda, přeškoda, tohle totiž mělo fakt slušný potenciál. ()