poster

The Chase

Film-Noir

USA, 1946, 86 min

 • Martin741
  **

  Noir film so snad najubohejsim a najprimitivnejsim dejovym zvratom. Pravom zabudnuty film - noir : 33 %(8.1.2019)

 • liquido26
  ***

  2,5 Miluju noiry, které se odehrávají v exotickém prostředí (Mexiko, Kuba ...), ale na druhou stranu nesnáším noiry, kde scénáristi v případě, že si neví rady, sáhnou k tak ubohému zvratu jako v případě tohoto filmu. To, čemu divák hodinu věřil a do čeho se jakžtakž vžil se ukazuje jako naprosto zbytečné a de facto se rozjíždí jiný příběh. To opravdu nemám rád. Dávám 2,5 hvězdy za atmošku, záporáky a skvělou vychytávku při řízení auta.(31.3.2012)

 • NinadeL
  **

  Naprosto tuctová noirovka, ve které neurazí maximálně Michèle Morgan a Peter Lorre.(16.9.2011)

 • El Indio
  ***

  Na jednu stranu úžasní záporáci, všechny scény, které s nimi souvisí a překvapivý osud obou hlavních postav (jenomže...). Na druhou pak otresný panák bez špetky charismatu, Cummings, v hlavní roli, nezajímavá, stokrát viděná zápletka a vůbec celkově úplně dementní scénář. Vrcholem je trapný zvrat asi dvacet minut před koncem, který, do té doby velmi slibně rozjetý příběh, úplně zařízne a definitivně celý film potopí. Škoda, přeškoda, tohle totiž mělo fakt slušný potenciál.(16.2.2009)

 • d-fens

  ocenenia : MFF Cannes 1947 - Nominácia na 1. cenu(23.2.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace