Třicetiletý Eric (Jason Sudeikis) neustále pořádá s blízkým okruhem přátel ze střední školy párty v otcově letním sídle v Hamptons. Když otec oznámí, že chce dům prodat, Eric se rozhodne, že je na čase uspořádat poslední nezapomenutelnou párty, a to přímo dobré staromódní orgie. Ovšem při prodeji domu se Eric pozná s realitní agentku Kelly (Leslie Bibb) a začne s ní randit. Má však velké dilema, zda ji na malé orgie s přáteli pozvat či nepozvat. (dzelen)

B!shop

Stary dobry orgie jsou klasicka, vymleta, sprosta komedie, kterejch se kazdej rok par urodi. Tahle nicim vyrazne nevynika, snad jen tim, ze neni nejak extremne trapna a pribeh ciste o tom, jak parta kamosu organizuje orgie nastesti nepripomina nejaky kalby pubertaku na vejsce. I kdyz je fakt, ze by tu meli bejt zamestnany tricatnici a chovaj se jak vymlety, ozraly hovada. Film si vetsinu casu udrzuje dobrou rovnovahu mezi trapnosti a humusarna a humorem, takze to nikdy vylozene nezhnusi a obcas se da slusne zasmat. Akorat je teda fakt, ze ke konci zacne tempo slabnout a i kdyz by meli bejt samotny orgie vrchol filmu, zacnou si tady postavy vylejvat svoje trapeni a touhy a zacne to bejt lehoucce otravny. Orgie sice nejsou jako porno, coz ale neznamena, ze by obcas neletelo pred kamerou nejaky to prso nebo prdel. Navic herci jsou super sympataci. Celkove tak pohodova zabava za lepsi 3*. ()

MMR

Jo, tak to bylo fajn. Žádný kýčovitý děj, nic, co by mi trhalo oči. Naopak, vše jak má být. Skvělý scénář a skvělé provedení. Tyler Labine se mi asi líbil nejvíce, jeho hlášky neměli chybu. Hlavně jsem spokojen, že to nakonec uskutečnili =) ()

Dzeyna

Naprosto výborná komedie! Všechno bez chyby, vynikající herci, pro chlapi dokonce i přitažlivé ženy, pro ženské už ne příliš přitažliví muži, ale nevadí. Já jsem se bavila po celou dobu. Párty na rozloučenou s tématem sexuální orgie? Už jenom to je bláznivý nápad. Navíc jde i o vztahy a ne jen o sex. O vtip není nouze a atmosféra je skvělá! Už jsem si dlouho neužila komedii takhle, opravdu nebylo tady nic přebytečného nebo nudného, nebo příliš klasického, vše naprosto vyvážené! Pro mě vynikající! ()

teutates

Ordži, ordži, ordži... klasická, zbytečná, trapná americká komédie, kterých se každý rok urodí hafo. Pár známých seriálových ksichtú by si to rádo rozdalo přímo před kamerama a jelikož nechcou přejít přes cestu do Silikon Valey natočí si svůj "pornofilm", ehm. Ordži 2/10, ach jo, opět jednou 95 min doslova v pi*i. ()

Aljak

Celý film stále dokola o tom istom - o partii dospelákov, ktorým prišlo veľmi ľúto, že v živote nevyskúšali žiadnu swingers party plnú orgií. A celé sa to točí len o vzájomnom prehováraní o účastí na tomto "vrchole" sezóny. Ja neviem, mne to prišlo úplne plytké a v niektorých momentoch až príliš úchylné - až by som povedal, že úplne nasilu, takže to pôsobilo dosť neprirodzene. Až na zopár dobrých dialógov a niekoľko vydarených hlášok to bolo ale dosť podpriemerné. Takže 1*, nič viac. ()

VasaX

Partička lidí, co už jim táhne na "na-starý-dobrý-kalby-už-jsme-staří", se chce naposledy rozjet. Nic moc kreativního, nic moc ujetýho, spíše decentní a kupa průměrných vtipů co pobaví, ale pak vyletí druhým uchem. Herecké obsazení je tak nějak v pohodě, u žen vidím tu definici půvabu tak nějak dost pomýlenou, takové Lake Bell, Lucy Punch nebo Angely Sarafyan bych se třeba raději ani klackem nedotkl. Ale jak říkám, žádný zázrak se nekoná, spíš je třeba se před tím dobře "posilnit", aby člověk nad tím, co se mu servíruje, moc nepřemýšlel... ()

Soweek

3,5*. Velice příjemná oddychovka, u které se spíše pousmějete než zasmějete, ale dokáže Vám zvednout náladu. Síla přátelství i hory přenáší a sex je přeci jenom taky švanda :-) ()

Ondrus

Musím se přiznat, že toto hodnocení je trochu přehnané. V poslední době tu ale takové odlehčené komedie, které nespadají do trapnosti, chybějí, takže to zvyšuje mé hodnocení o jednu hvězdu. Prostě jsem si tu starou dobrou stylovou orgii užil. :-) ()

Zyne

sice žádný majstrštyk, ale je to celkově povedeně ztvárněná pohodička se sympatickou partou a celkově tenhle kousek pro mě strká do kapsy i ten celý slavný wolf pack a jejich kocoviny... příjemně to uteklo a pobavilo ()

Mimomisu

Podle komentaru jsem to cekal mnohem horsi a byl prijemne prekvapen. Opravdu si nemyslim, ze takovych komedii vznika kazdy rok desitky. Nebylo to trapny, zadny fekalni humor a popravde si docela dobre dokazu podobnou situaci predstavit. Nekteri hateri tady mozna ne, ale proto, ze podobne pratele nemaji...smula, co? Kolem tricitky mi tenhle scenar fakt neprijde tak pritazenej za vlasy btw... ()

Deever

První třetinu to vypadalo slibně, dobrý vtipy ("What if I name my album 'My Shitty Friends Don't Respect Me'? ... Indie. You won't be able to sell that at Wallmart.) a zajímavý postavy. A pak se scénárista udeřil do hlavy a zbytek filmu byl těžce nevtipný. Nemluvě o orgiích, které tam sice nakonec jsou, ale jsou hrozně trapný. ()