Capote byl velký muž a narcista, podle toho přece taky musí vypadat jeho vyšperkovaný román Breakfast at Tiffany's, který se honosí nálepkou jedním z nejlepších romantických děl. I když jsem nepociťoval moc emocí a né všechno bylo perfektně vykresleno, film mi obrovským způsobem zvedl náladu. Usměvavá a přenádherná Audrey Hepburn by si sošku nejcenější zasloužila, byla neodolatelná a její hlas byl fantastický. Uhlazený George Peppard mi dobře ladil k Holly a nezapomenu na asijkého souseda. Film je to krásný, i přes ty chybičky dávám plný počet za krásný romantický film, který doufám nikdy nebude remakeován! Na tohle by se měl podívat snad každý zamilovaný pár.(11.5.2008)

V prvom rade sa musim priznat, ze som tu takmer jediny, komu sa ten film jednoducho nepacil. Pocas prvej polovici filmu sa film vliekol a zelal som si, nech sa tam uz nieco zaujimave stane. A prave vo chvili, ked ma to uz zacalo zaujimat, tak zrazu prisiel koniec. Audrey Hepburn zahrala postavu Holly vynikajuco, ale od rezisera Blakea Edwardsa som cakal daleko viac. Uz len pri takej Premene s Ellen Barkin som sa dobre pobavil a o Ruzovych Panteroch ani nehovorim, avsak musim pochvalit aspon prijemnu hudbu. Mozno ak si film pozrem niekedy este raz, zmenim nazor, zatial tak na 40%.................Takze priblizne po roku som si dal reprizu tohto filmu, tentokrat nie v nemeckej, ale v ceskej verzii, ktora mi bola este jasnejsia, ale ani to nezmenilo nic na tom, ze prva hodina filmu sa len pomaly vliekla a je jednoducho nudna, az konecne od druhej hodiny mi bolo jasne, ze hlavna hrdinka, ktora tuzila zit iba s nejakym milionarom mi nebola 2 x sympaticka a jediny rozumny a sympaticky clovek tam bol prave George Peppard v ulohe Paula Varjaka. Melodia mi este stale huci v hlave, pretoze bola naozaj pekna. Moj najoblubenejsi film s Audrey Hepburn nadalej zostava romanticka komedia PRAZDNINY V RIME (1953)... 26.04.2010 ________ Audrey Hepburn - (Holly Golightly) +++ George Peppard - (Paul ´Fred´ Varjak) +++ Patricia Neil - (Pani Failensonová) +++ Martin Balsam - (O.J. Berman) +++ Mickey Rooney - (Pán Yunioshi) +++ Hudba: Henry Mancini +++(26.4.2010)

Tenhle skvost by měl vidět každý! Audrey Hepburn pro mě vždy byla dámou se vším všudy. Především díky ní filmu nechybí vtip, originalita a romantika. Jestli má něco šmrnc, tak je to právě tohle. Finální scéna v dešti, kdy Audrey běhá a volá "Cat, cat, caaaat..", je legenda. Miluji tu hudbu, interiéry, elegantní módu, výčesy, rukavičky..miluji Tiffanyho! A George Peppard je ten pravý muž. Breakfast at Tiffany´s je moje srdcovka.(14.7.2011)

Útla knižka slávneho Trumana Capoteho, Audrey Hepburn, ktorú mám medzi desiatkou najobľúbenejších herečiek a Blake Edwards ako dostatočne skúsený režisér mali zaručovať, že vznikne veľmi úspešné dielo. A ono to vždy nefunguje. Nakoniec Oscarov dostal Mancini za prekrásnu skladbu Moon River, ktorá však znie vo filme až pričasto, Audrey Hepburn bola síce krásna, ale nie až tak ako v Prázdninách v Ríme alebo v My Fair Lady, aj krehká, i keď nie až tak ako v Čakaj kým sa zotmie. Raňanky u Tiffanyho na mňa nezapôsobili ako romantická komédia, skôr ako milá konverzačka o životnom štýle. Majú odo mňa tri hviezdičky, pretože aj napriek existujúcim nedostatkom považujem za dobré, že boli nakrútené.(26.12.2012)

Excelentní výkon Audrey Hepburn, která hraje snad i očima, originální pojetí a do toho momenty, jako je kocour, dotěrný nápadník, či komický soused přispívaly k velmi poutavému příběhu. Holly byla tajemná, ale zároveň zábavná a krásná a Paul prostě přirozený, který nemusel ani říkat, co cítí, bylo mu to vidět na očích. Nemluvě o dokonalé hlavní znělce, půvabu hlavní herečky a dokonalém konci musím říct, že snídaně u Tiffanyho dopadla prostě skvostně.(13.1.2010)

• - Pohovka v Hollyinom byte je vlastne stará vaňa prepílená na polovicu. (kivulik)

• - Ačkoliv byla filmová verze komerčně nejúspěšnějším dílem Capoteho, ten ji nemohl vystát. Podle něj byla kniha "mnohem pronikavější" a film z ní udělal "nasládlou záležitost z NYC". O Audrey tvrdil, že je naprosto nevhodná. (kenny.h)

• - Legendární Moon River se málem do filmu nedostala. Po předpremiéře prohlásil prezident Paramountu, že se do filmu nehodí a má se vystřihnout. Vždy klidná Audrey se ale rozčílila a prohlásila: "Jen přes mou mrtvolu!" (kenny.h)