poster

Film o filmu: Bony a klid (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 31 min

Režie:

Pavel Křemen
 • NickRiviera
  ***

  Docela to jde, zajimave postrehy, ale proc pouze Roman Skamene, Jan Potměšil, Radek John, Tomáš Hanák? Kde jsou ostatni tvurci, herci atd? Kde je Vit Olmer?(30.10.2012)

 • sator
  ****

  Zajímavé...(25.7.2013)

 • Skarface
  *****

  Parádní připomenutí filmu bony a klid a krom toho se dozvíme různé zajímavosti z natáčení .(28.1.2012)

 • majky19
  *****

  Výborný dokumentární "film o filmu", dnes již kultovního snímku Bony a klid, v němž se od hlavních tvůrců a protagonistů dozvídáme, jak vůbec vypadal celý ten proces výroby na svou dobu velmi odvážného tvůčího počinu, který dokonale vystihl dobu, jenž jednoznačně patřila veksláckému podsvětí. Zaujaly mě zejména postřehy a zážitky scénáristy Radka Johna, který celou tu filmovou mozaiku dokonale poskládal a výsledek stál skutečně za to. Je jen podle mě škoda, že se v tomto dokumentu neobjevili i další protagonisté, zejména "Richard" v podání Josefa Nedorosta, Eva Jeníková v roli "Evičky tričko" či režisér snímku Vít Olmer. I přesto se mi dokument moc líbil a zanechal na mě velmi pozitivné dojem.(29.8.2017)

 • - Dokumentární film o filmu ke snímku Bony a klid (1987) vznikl v roce 2010, tedy až 23 let poté, co byl natočen samotný film. (majky19)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace