Zahrada je hra (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 22 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (19)

• Djkoma

Zahradu (zase) nemám a tak se někdy rád dozvím, kolik stojí dnešní vymoženosti jako třeba krásné jezírko s vodopádem (a z následně prozrazených čísel jsem někdy rád za panelák:))(21.11.2009)

• Karlos80

Jelikož mám zahradu tak se občas podívám ale rozhodně to není žádný hra:-) Musíte mít prachy, nic enní zadarmo, ani blbé hrábě, ale to si v tv asi neuvědomují.. ps: Hromino přesně tak:-)!(27.1.2009)

• paascha

Obludná debilita. Hnusný upocený tloušť se sípavě valí od zahrady k zahradě, jen žere a chlastá a mele kraviny. Za sebou tahá na špagátu nešťastnou jezevčici Pepinu, která by ho nejraději kousla do prdele. Jenže to by si vyvrátila čelist a určitě by jí ten vepř pak sežral večeři. O zahradách to moc není, firma přijede bagrem, vyrýpne díru, naveze hlínu, zasadí pár kytek z květináče, maximálně zapojí čerpadlo. Buřt sice trochu trapně pomučí investora - majitele trapným úkolem, třeba okopat keř, uhrabat záhon, atp, a už se účtuje.(4.2.2009)

• hippyman

ten objemnej, ufuněnej, uchechtanej tlouštík mi silně připomíná nejmenovaného "baviče", kterýho fakt nemusím... tím už jsou koleje pořadu jednoznačně položeny a tímhle vlakem já tedy ne-e...ještěže aspoň ta Pepina... 40%(27.1.2009)

60% - Ten tlouštík je vážně moc :D... Jinak co dokážou udělat se zahradami, je až magické, tohle mě bavilo asi nejvíc z pořadů tohoto ražení...(28.1.2009)

• Hromino

Když jsou prachy, je všechno hra.(28.2.2009)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) |(24.10.2013)

• ivishka

Jestli je zahrada hra tak já jsem čínský papež.Tedy abych tuhle svou reakci uvedla na pravou míru tak nemám zahradu ale bohatě mi stačilo mé 4leté působení na střední zemědělské obor zahradník.Tento pořad je naprostá hrůza.(14.7.2012)

• rt12

Pořad věnovaný zahrádkaření, bych zkoukla ráda. Ovšem ,,vtipný" upocenec , se psem špagátě mi vzal chuť na veškeré sledování tohoto pořadu.(8.4.2013)

• dr.fish

Bohužel pracuji v oboru zahradnictví. Toto se prostě nedá hodnotit kladně. 10% za tlusťocha s jezevčíkem.(6.11.2011)

Jakékoliv přestavování a originální nápady docela můžu.(6.3.2010)

Nemám zahradu:-)(9.3.2009)

• lskala

Hodně naučný pořad. O tom žádná, ale kde vyhrabali toho nesympatického, nechutně otylého moderátora s Jezevčíkem?! 40% - 2**(13.12.2009)

Možná nakonec lepší než Bydlení je hra, protože se tady tvoří opravdu krásná "příroda". Má to dle mého větší smysl, než předražené změny v bytech.(26.11.2012)

• Lukoboss

Podobné jak bydlení je hra, akorát tady mám ještě větší problém s člověkem, který pořadem provází. Vypadá totiž jako sysel - malej, tlustej, zarostlej - možná, že je to záměr, aby se do té zahrady tak nějak hodil.(1.8.2009)

• rakovnik

Pořad o tom, kterak pan Sedláček, s panděrem velkým jako bitevní loď (převzato od Petra Kettnera), tahá svou jezevčici po různých zahradách. Jeho obří břicho mě stejně zaujalo vždy nejvíce - když se vyvalilo na zahrady slavných, upoutalo mou pozornost vždy více, než samotná zahrada.(7.8.2015)

• Koprska

Zahradu nemám... Ale každopádně jídlo ze zahrádek mi chutná a když to lidem pomůže vypěstovat pak zdravé jahody, škůdci nezničí angrešt, někdo dle toho vytvoří jezírko a postaví si pergolu, tak je to rozhodně užitečné! :) Jen ten moderátor... Šlápnutí vedle.. Vždyť ten se snad nemůže na takovou pojízdnou sekačku snad ani vejít...(3.12.2012)

No... Taky velká bída, ale ze všech loskutáků, krampolovin apod. jasně nejlepší..(5.1.2016)

• elpidio

O kolik by to mohl být lepší pořad, kdyby ho neuváděl nesympatický moderátor s jedinou snahou - nějak se nažrat.(12.2.2009)