Tom a Jerry

• Slovensko Tom a Jerry (více)

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel. (Vertical Entertainment)

Tom Hardy

Film, kde vztah diváka ke všemu, co bude následovat, dokonale definuje úvodní scéna s rapujícíma holubama, kdy se navíc během letu jeden vykálí druhýmu do ksichtu. Pobavilo vás to? Pak máte slušnou šanci, že si tenhle kastrát původních skečů dokážete užít. I s velkou dávkou pochopení "na cílovku" je mi ale osobně z výsledku hodně smutno. Většinu soubojových gagů Story vykrádá ze starých kraťasů, ty nové staví na moderních vychytávkách (dron, skateboard na ovládání) a nenachází v tom žádné nápady. Nastavení světa nejasné a jakkoli je interakce mezi animovanými a lidskými postavičkami technicky ok, ta stylizace prostě nepůsobí úplně přesvědčivě (tři dekády starý králík Roger to zvládl o poznání lépe). Chloë tu tak trochu hraje Michaela J. Foxe z Poslíčka, ale s o dvě třídy horším scénářem. Snad jen Michael Peña z toho všeho vychází docela se ctí. Zbytek je těžká bída. Že Toma dabuje černoch tomu neplánovaně dodává roztomile-sociální korunu. ()

MrHlad

Celovečerák Tom a Jerry není o Tommovi a Jerrym. Je o mladé holce, co nastoupí do hotelu a lže v životopise a musí to nějak vyřešit, přičemž se tam čas od času objeví dvě animovaná zvířata a dělají bordel. Ten bordel je celkem zábavný a Chloë Grace Moretz taky úplně nenudí, všechno ostatní je však přinejlepším nenápaditá rutina. A vzhledem k tomu, že samotní Tom a Jerry tu jsou z jakého si důvodu zatlačení do pozadí, moc nevím, koho může výsledek bavit a oslovit. Mě ne. ()

tron

„Čo si myslíte o slonoch?“ – „Sú to majestátne a ušľachtilé tvory.“ Gosnellovi Šmolkovia oproti tomuto boli nálož pre dospelých. Je mi jasné, pre aké cieľové publikum sú Tom a Jerry určení, ale myslím si, že aj detský film môže byť spracovaný dobre a zle. Netvrdím, že Tom a Jerry film je spracovaný zle. Deťom sa asi, určite, páčiť bude. Ale určite, rozhodne a bez debaty nie je určený pre dospelého diváka. Dospelý divák sa v kine (resp. v miestnosti) bude nachádzať len ako sprievod detského diváka. Povedal by som, že cieľovou skupinou tohto filmu je cca 10-ročný divák. Dospelý si film jedným slovom neužije. Jediných zopár ústupkov preňho predstavuje šialený šéfkuchár, divný poslíček ženského pohlavia („Myslím, že ju vychovali vlci...“) a Michael Peña; ale nedajte sa oklamať, tí sú tu max. 15 minút. 2* za nostalgiu, keďže som ako malý pozeral seriál a rodičia mi kupovali komiksy, ktoré u nás v 90. rokoch vydával Tatran. ()

Psychor odpad!

Divím se, že snímek, který nadužívá a zároveň i banalizuje extrémní násilí na zvířatech, může obdržet PG rating. Hned v úvodu kupříkladu vidíme hrozivou scénu, při níž kocouru Tomovi spadnou na hlavu těžká rolovací vrata, a ještě ji čtyřikrát přibouchnou. Tom přežije nezraněn, aby hned vzápětí schytal do břicha surový a zcela bezdůvodný kopanec. Opravdu je takový film vhodný pro děti? Měla by jim snad tato samoúčelná brutalita připadat komická? V mládí jsem miloval pohádky bratří Grimmů, které násilím rovněž příliš nešetří, ale na rozdíl od snímku Tom and Jerry umožňují dětskému čtenáři pochopit protiklady světa, rozlišit dobro a zlo a nalézt zde i morální ponaučení. Režisér Tim Story postavy zvířat bohužel degraduje na pomyslné boxovací pytle, jež nepodléhají fyzické deformaci a necítí bolest. Jedná se o tupou adoraci agrese, která zde představuje univerzální klíč k řešení všech problémů. Za naprosto úděsnou považuji rovněž vizuální stránku snímku. Kombinace hraného filmu a kreslené animace působí rušivě, až přímo odpudivě. S ohledem na tyto skutečnosti uděluji snímku Tom and Jerry zasloužený odpad. ()

Pethushka

Mám pocit, že se to tady trochu vymklo kontrole. Považuji se za ochránkyni zvířat, toužím po vymýcení jakéhokoliv rasismu z povrchu zemského, a taky po rovnoprávnosti mužů a žen ve všech koutech světa, ale není trochu extrém, hledat zneužívání zvířat v po desetiletí populárním laškování Toma a Jerryho? Vždyť přesně to mě na tom jako malou bavilo. A sama se sebou jsem velkou část dětství vedla debatu nad tím, kdo je větší darebák a komu víc fandím. Já bych ty děti tolik nepodceňovala. Nikdo a nic na světě není jenom dobrý nebo zlý a podsouvat (nejen) dětem to věčný dělení na dobro a zlo může být ve výsledku spíše ke škodě. A když se budeme bavit o násilí konaném na KRESLENÝCH postavičkách, nedalo by se to pak říct víceméně o každé kreslené pohádce? A nebo, měly by se vůbec točit pohádky? Klidně mě poučte, argumentujte mi, ale když čtu ty komentáře, mám pocit, že jsem se snad zbláznila. 4*, protože jsem byla po dlouhých měsících konečně zase v kině, a už jen z toho jsem div neskákala radostí. A protože miluju Toma a Jerryho. A protože se mi líbilo skloubení hraného filmu s kreslenými postavičkami. A taky to bylo docela vtipný. ()

Spiker01

Tom and Jerry jsou samozřejmě legendou dětství mnoha lidí a otázkou je, zda-li to vůbec šlo natočit tak, aby to kromě dětí bavilo i dospělé. Osobně mám, v jistých kruzích kritizovaný, film z devadesátek (obě titulní postavy tam na rozdíl od této novinky mluví) tak rád, že možná nejsem tak přísný, jak by si film zasloužil. Ale zase se nedá říct, že bych se nějak extra nudil a v době této filmové bídy jsem se do toho pustil poměrně s chutí...55% ()

D.Moore

Ve filmu, který se jmenuje Tom a Jerry a láká hlavně na Toma a Jerryho, by prostě Tom a Jerry neměli hrát druhé housle. Navíc když jsou jejich gagy povětšinou recyklované z krátkých filmů, animace ve společných scénách s lidmi není rozhodně nijak skvělá... A ten zbytek filmu, který se točí okolo postavy   Chloë Grace Moretz,  je tak nudný. ()

pepo

Je to bieda. A pritom rozbeh sľuboval veľa. Koho to preboha napadlo, že titulné postavy nebudú hlavné? Ku koncu už takmer neznesiteľné 4/10 ()

filmfanouch

V roce 1940 vytvořila dvojice William Hanna a Joseph Barbera sérii krátkých animovaných filmů, kde hlavními hrdiny byli kocour Tom a myšák Jerry a jednotlivé díly seriálu pojednávali o jejich rivalitě. Dnes patří Tom a Jerry mezi nejslavnější animované postavy, přičemž jejich původní eskapády z roku 1940 naprosto skvěle fungují i po letech a i v následujících letech se Tom a Jerry dočkali několika slušných nástupců původních dílů, kterým se dařilo tenhle víceméně otřepaný koncept vyloženě nevyčerpat. A dále se Tom a Jerry též dočkali spoustu filmů, které většinou zamířili rovnou na DVD. Vše se ale mění letos- Tom a Jerry se dočkávají filmu, který jde do kin (tedy v místech, kde to zrovna jde) a zároveň navíc kombinuje animované postavy s reálným prostředím a herci z masa a kostí. Může tohle vůbec fungovat? Tom a Jerry pochopitelně nejsou prvními, kteří zkouší kombinovat klasickou animaci s reálným prostředím. V roce 1988 například vznikla výtečná Falešná hra s králíkem Rogerem Roberta Zemeckise, v roce 1996 poté legendární Space Jam a v roce 2003 též velmi nedoceněný Looney Tunes: Zpět v akci. Všechny tyto filmy ale mají společnou jednu zásadní věc- tvůrci v případě těchto filmů měli potřebnou věc jménem kreativita, kdy jí využili v mnoha kreativních a velmi zábavných momentech, které navíc do velké míry těžili z toho, že už samotná kombinace klasické animace s reálným prostředím je prostě tak trochu zvláštní a jakékoliv dbání na fyzikální zákony, realističnost či cokoliv jiného jsou v případě těchto hybridních snímků opravdu zbytečné, právě i díky tomu, že se tu pořád pracuje s klasickými groteskovými animáky, kde se mohlo stát cokoliv. Režie tohoto snímku se poté ujal Tim Story, který již za úspěšnými komedii, které cílí především na afroamerické publikum a také režíroval Fantastickou čtyřku a její pokračování s podtitulem Silver Surfer. Osobně mám pro tuhle dvojici snímků tak trochu slabost i díky tomu, že jsem na nich vyrůstal a v mnoha ohledech je oba shledávám jako víceméně fajn zážitky. Jinak ale Storyho jak kdovíjak výjimečného a výrazného tvůrce neberu a to je dost možná právě ten problém. Člověk bez nějaké výrazné kreativity by se totiž neměl ujmout filmu, který ke kreativním nápadům skutečně vybízí. A oni tu přece jenom nějaké ty nápady jsou. Jenže kdovíjak velký důvod k radosti tu ve finále není. Tom a Jerry je bizarní záležitost. Velmi bizarní záležitost. Ikonickému animovanému duu se tu nedostává velké pocty, ale naopak něčemu, co poplivává odkaz Hanny a Barbery, kteří se velmi pravděpodobně obrací v hrobě při zjištění, co se to s jejich odkazem aktuálně děje. Není přitom pochyb o tom, že spousta ratolestí bude z tohohle snímku určitě nadšená, dost možná tohle legendární duo nabere pár nových diváků a ve finále to bude i dost slušný úspěch. Jenomže zároveň jde zcela určitě o ránu pod pás všem, kteří tohle ikonické duo milují a především tenhle film do jisté míry podkopává to, co tuhle dvojku dělalo tak skvělou. A především se musí Tom a Jerry nahánět kolem těch nejvíc možných nezajímavých lidských postav. Naprosto výtečně by šlo vymyslet pár krátkých animáků, kde se Tom a Jerry navzájem nahánějí v hotelu. Jenomže scenáristé Michael H. Weber a Scott Neustadter tuhle premisu musí roztáhnout na celovečerní film, kde se kromě nahánění kocoura a myši řeší též ´´ svatba století´´, strasti její organizátorky, zlý manažér a navíc se do toho zapojí i pár dalších klasicky animovaných postav. Ruku na srdce..... i Christopher Nolan nebo Quentin Tarantino by měli problém tohle roztáhnout na relevantní celovečerní film. Jenže pořád je vidět, že prostě tvůrci vsadili na to, že na jakýsi pokus o zápletky prostě nalepí to, co tolik funguje na klasických groteskách Toma a Jerryho a bude to přitom fungovat. Jenže nefunguje. A především se tu v rámci konfrontací mezi Tomem a Jerrym bere důraz především na vyvrcholení a tedy ty momenty animované brutality, kdy někomu uletí hlava, někdo narazí do zdi a někdo spadne z mnohametrové výšky. Kouzlo původních grotesek s Tomem a Jerrym přitom nespočívalo v animovaném násilí, ale v komediálním načasování a v tom, že ty jednotlivé gagy byli v téhle legendární rozepři mezi kocourem a myšákem vždy minimálně dost vtipné, přičemž následky těchto konfrontací byli jen výtečnou pointou. Tento film ale cokoliv jako výtečné komediální načasování nebo samotnou chytrost a zábavnost gagů prostě postrádá. Tom a Jerry tímhle celovečerákem přichází o to, co je dělalo tak super a v rámci animované konkurence tolik výrazné. Argument o tom, že malé děti to účelově pochopitelně pobaví poté neberu. Právě staré grotesky s Tomem a Jerrym zvládli a dodnes zvládnou pobavit v libovolném věku. Jakožto strýce mě poté vyloženě děsí představa, že by tohle měli moje neteře vůbec vidět, přičemž by mě ještě více zarazilo to, kdyby se tohle stala jejich oblíbená pohádka, kterou by ve smyčce sjížděli pořád dokola. Už pro mě totiž první zhlédnutí představilo vyložená muka, kdy se mi vyloženě chtělo brečet nad tím, kam jsme to celé dopracovali. A strašně se modlil, aby se aspoň Space Jam 2 nepohnojil. Pár momentů v tomto filmu sice přece jen zavázání tou starou výtečnou školou, zbytek ale ten odkaz skutečně poplivává. Animované postavy to mají na rozdíl od živých herců výrazně snazší. Už dlouho mi nebylo žádných živých herců tolik líto. Mám strašně rád Michaela Peñu, jeho snaha o komediální kreace v tomto filmu ale vyloženě bolí. Peña je v tomto filmu výrazně snesitelnější ve vážné poloze, kdy se mu i celkem daří ztvárnit víceméně slušného hlavního záporáka. Jenomže pořád do té role vyloženě nesedne (těžko říct, co by z té role dostal původně zvažovaný Peter Dinklage) a osobně jsem ho skutečně chvílemi podezříval z toho, že by byl raději zrovna kdekoliv jinde. Rob Delaney a Ken Jeong, dva další velmi zábavní komici jsou poté v tomto filmu vyloženě nevyužiti, největší problém je ale ve finále s Chloë Grace Moretz. Hlavní lidská hrdinka snímku je do jisté míry nezajímavá a i když je Moretz sympatická, slabost scénáře a její postavy to celé neskryje. Těžko z toho vlastně vinit zrovna jí, protože ona je do jisté míry vlastně opravdu fajn. Ale ona samotná tenhle animák kdovíjak vytáhnout nemůže, o to by se měl snažit právě Story, který ale celou dobu prostě sází na to animované gagy, které jsou zasažené do reálného světa a odehrávají se kolem lidí z masa a kostí. Do příběhu se jinak samozřejmě scenáristé též snaží zakomponovat onu slavnou ´´ svatbu století´´, i tahle linka ale ve finále nikam nevede, což celkově dokazuje, že nikdo pořádně nevěděl co s tímto filmem dělat. Nechci ten film úplně shazovat. Uvědomuju si, že to celé muselo dát strašnou práci a určitě se spousta lidí snažilo tu animaci nějak reálně funkčně zakomponovat. Jenže ta animace ve finále vypadá zvláštně. Ne hezky, ne zajímavé, ale pouze zvláštně. Přitom to celé doprovází různé rapové písně, kdy rapují i holubi (jednoho z nich mluví sám šibal Story) a Bobby Cannavale z nějakého bizardního důvodu mluví Spikea. Je to fakt bizardní, přičemž to celé celou dobu působí tak, že někdo mává s odůvodněním toho, že to pořád je především film cílený na dětské publikum. Jenže film, který cílí na dětské publikum automaticky nemusí být automaticky hloupý, infantilní přes čáru a především v mnoha ohledech vyloženě hrozný. Celou dobu jednotlivé nápady s gagy nepůsobí vůbec kreativně a už vůbec nejsou vtipné. 5-leté dítě se možná zasměje, kdykoliv Tom dostane po čuni, zbytek si ale bude skutečně jenom říkat, že to šlo s touhle legendární dvojkou fakt šíleně z kopce. Mě osobně ani nostalgie z ošoupávání video kazet Tom a Jerry Kids a oblíbenost téhle dvojice nedonutí k tomu, abych přimhouřil oči nad tím, že to Story jednoduše posral a moje dva nejlepší kamarády z dětství vyloženě vymáchal v bahně. Ten film vyloženě nevyvolává Satana, ani nesvádí ke kastraci, tenhle pokus o oživení brandu Toma a Jerryho ale dost možná celý brand zabíjí tím nejbrutálnějším způsobem. Story natočil podívanou s brutálně nepřirozeným CGI, kde by možná šlo pár momentů vytěžit v podobě obstojných kraťasů, kompletně to ale celé vyloženě bolí. Film s nezajímavými hlavními postavami, strašně rušivou kombinací animace s hraným prostředím a především strašným popliváním odkazu téhle legendární animované dvojice. Tohle se dost možná mohlo rozpadnout pod rukama i mnoha schopnějším tvůrcům, věřím ovšem, že kdokoliv by přišel s kreativně zajímavějším a celkově snesitelnějším filmem. Kameraman Alan Stewart (který se pomalu stává dvorním kameramanem Guye Ritchieho) možná nadále umí pracovat s barvami, zrovna tohle je mu ale v rámci tohohle omylu houby platné....... () (méně) (více)

mzss1

[30%] Prostě ne. Animáče stejně moc nemusím. Jedinou výjimkou je pro mě TOM A JERRY – a to výhradně ty staré krátké díly ze 40 a 50 let!! ;) Tam to mělo na tu dobu úžasnou animaci a hudbu. Zde mi to vykouzlilo trochu úsměv na tváři tak prvních 30 minut a pak už jsem to málem nedodíval do konce. Nemám rád, aby se kreslené či animované záležitosti propojili do světa lidí. Zde to bylo naopak rušivé a ten pohled na lidi a do toho animované zvířata, byl dost divný. Ch.G.Mortez zde byla k nakousnutí, že jsem si představoval, jak jí svlékám. Ale když jsem přestal myslet na svého ptáka, tak mi zde po herecké stránce přišla úplně blbá, až trapná, že jsem musel přivírat oči. Ostatní herci - též nic moc. Takže když se vrátím k oblíbencům jako je TOM a JERRY, tak neříkám, že mě vyloženě zklamali, ale opravdu mě bavili jen tak půl hodiny. Nic nového zde nebylo, což ani kritizovat nechci, prostě už toho bylo natočeno dost. Potěšil mě i pes SPIKE, kterého zde vsunuli a aspoň v jedné scéně jsem se trochu zasmál. Jako, dál to bylo velmi svižné, furt se tu něco dělo, ale mě to už vůbec nezajímalo a nudilo. Prostě bych spíš udělal z tohoto seriál, třeba šestidílný po 20 – 25 minutách. Výsledně s tím spokojen nejsem a radši si budu jako repete pouštět ty staré, krátké epizody a budu happy! ()

kingik

Legendární myš jménem Jerry a legendární kocour  jménem Tom už spolu leccos legračního zažili a jejich věčně nesváry baví stále. Nic jim nebránilo, aby jejich "kočkomyší" spory dostaly patřičný filmový punc, lépe řečeno na světě je verze, co kombinuje animovaný film s hraným.  A když už jejich stereotypní naháněná odchovala nejednu diváckou generaci, byl vcelku ideální tah dostat myšáka s kocourem do reálného světa, kde se budou kamarádit s mile trhlou Chloe Grace Moretz, načež jejich nepřeberné množství vylomenin spolehlivě pobaví diváckou kategorii do 10 let. Starší ročníky mohou jejich dobrodružství spolehlivě vynechat, neboť  shledají jejich návštěvu v reálném světě naprosto prostoduchou a ryze naivní. Ustálená tvůrčí dvojice scenáristů Michael H.Weber a Scott Neustadter mnoho nápaditého nevymyslela. Dějství zasadila převážně do luxusního hotelu, kde se chystá velkolepá mezinárodní svatba století, do toho se Tom s Jerrym pořád  neúnavně mydlí hlava nehlava, animovanou společnost jim dělají sloni, pávy i buldog. A taky je k vidění Michael Peňa coby relativně vtipný hotelový manažer. Film má poměrně jednotvárný ráz, kupodivu Tim Story se režijně snaží z toho celého udělat snesitelnou zábavu pro celou rodinu. Nejvíce zvětrale působila animace, interakce s živými herci nebyla nikterak oslnivá. Pokud si potrpíte na revoluční techniky v oblasti animace, nezkoušejte na něco takového ani pomyslet. Hotelové dobrodružství Toma a Jerryho jede v zajetých kolejích osvědčené a vděčné rodinné zábavy, staví na vtipech typu "uklouznutí po banánové slupce" a příliš inovativního nenabízí.  A i když myš s kocourem už pamatují za svá dlouhá léta existence hodně naschválů a škodolibých vtípků, než se definitivně odeberou do zvířecího důchodu, užijeme si s nimi nemálo legrace. 6/10 ()

Dzeyna

Mně se to líbilo. Chloe mám ráda a sem se opravdu hodila. Sice tam jsou občas trochu zdlouhavé a nudné scény, které by asi bavily jen děti, nicméně i tak je to povedené a pro celou rodinu. ()

silentname

Od "Tom & Jerry" som rozhodne neočakával kvalitný film. Najmä už len z titulu, že sa to odohráva v reálnom New Yorku a je to hybrid animácie s reálnymi hercami. Žiadny z týchto filmov nie je vysoko kvalitný a neponúka toho veľa. A tento nie je výnimkou. Poviem to na rovinu. Ak chcete kvalitnú zábavu s Tomom a Jerrym pozrite si staré krátke animáky od Freda Quimbyho. To je kvalitná dávka zábavy a tie príbehy majú dušu. To nie je prípad tohto filmu. Hlavná dejová línia ohľadom Chloë Grace Moretz nei je veľmi dobrá, plus je pravda, že Kayla vôbec nie je sympatickou postavou. Je to poriadna podvodníčka. No ak ona je podvodníčka, tak Jerry je tu doslova malý špinavý zlodej. Problémom je pre mňa aj skutočnosť, že niektoré gagy, ktoré sa tu dostanú v animovanej časti sú zrecyklované zo starých kraťasov. A hoci sú tie časti vtipné, tak opakovaný vtip už prestáva byť vtipný. Ale to isté by sa dalo povedať aj o scénke, kde Tom dostane bránou do hlavy a potom sa to niekoľkokrát zopakuje. Ale na druhú stranu zase film ukazuje čo asi väčšina ľudí bude chcieť. Naháňačku Toma a Jerryho, kde sa všetko okolo bude demolovať, uvidíme aj ich spoluprácu pre dobrú vec a okrem toho tie animované časti pôsobia veľmi prirodzene a fungujú. V jadre nemôžem povedať, že je to dobrý film, ale ako oddychový film na víkendové ráno je to v pohode. Ale nemyslím si, že fanúšikovia Toma a Jerryho to budú považovať za niečo výnimočné. Tí sa asi radšej vrátia k pôvodným starým animákom. Hodnotenie: C ()

Chrustyn

Zvláštní bizár, který mi trochu připomínal celovečeráky s Mr. Beanem. Vše co se zde děje jsme viděli, takže to nemůže bavit žádného milovníka této legendární dvojíce (a to se mezi ně řadím) a nepochopil jsem tvůrčí nápad, kdy živé herce propojí se světem, kde jsou všechna zvířata animovaná. ()

Arsenal83

Tom a Jerry v celovečeráku, prečo nie? Lenže očakával som aj kvalitu a humor z dôb dávno zašlých. Dostal som však poloanimák začlenený do reálneho prostredia a to bolo jednoducho strašné. Prostá dejová linka, slabučká animácia, veľmi zlé efekty, humor takmer žiadny a Chloe fakt neviem čo už robí, ale necháva sa obsadzovať do filmov, ktoré pochovávajú jej nesporný talent. Aj dve hviezdy by bolo priveľa. ()

Stanislaus

Jak už zde napsali jiní, Tom a Jerry není vyloženě o "odvěkém souboji kámošů jak hrom", nýbrž se stejnou, místy i větší měrou soustředí na lidské postavy. Problém je v tom, že většina těchto postav je zle napsaná a jejich představitelé nemají pořádně co hrát - více mě zaujala snad jen "creepy" Joy v podání Patsy Ferran. Mnoho použitých gagů jsme viděli již dříve ve starších příbězích Toma a Jerryho, takže v tomto směru film moc nepřekvapí - a nepomáhají tomu ani technologické vymoženosti. Nicméně abych jen nehanil, chválím nápad vytvořit všechna zvířata animovaně - holuby si ale mohli tvůrci odpustit. ()

BMW12

Tom a Jerry jsou moje srdcovka. Ze začátku jsem si musel zvykat, že půlka filmu je animovaná (všechna zvířata) a půlka hraná, ale časem jsem si zvykl. Bylo tam dost odkazů na původní seriál, což se mi líbilo. Do tohoto filmu by mi ale více sedělo, kdyby Tom a Jerry mluvili. Jinak Chloe Grace Moretz byla skvělá volba do tohoto příběhu, to kvituji. Celkově to pobavilo, ale film určitě rezervy měl, takže mé hodnocení je 3,5*. ()

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

27.12.2020

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (více)