Tom a Jerry

• Slovensko Tom a Jerry (více)

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel. (Vertical Entertainment)

Herzeleid

Nebýt sentimentality z dětství tak by to byl odpad. Je to prostě slátanina a kombinace filmu a animace jednoduše nefunguje. ()

sedm.1

Kdyby se nejednalo o mou srdcovku, na které jsem prakticky vyrostl, tedy na řádění Toma a Jerryho, asi bych do podobného filmu vůbec nešel, neboť rozhodně nejsem příznivcem kombinovaných filmů animace s klasickým obrazem, ale prostě tady jsem výjimku udělal rád, i když má důvěra v úspěch byla tedy stejně očekávaně velmi malá. O to více jsem byl ale nakonec mile překvapen, jelikož se ve výsledku nejedná o vůbec špatný film. Po pravdě jsem čekal dětinskou, naivní a s původním řádění dvou ústředních hrdinů nic společného podívanou, ovšem nic z toho se naštěstí nenaplnilo. Jako zásadní plus každopádně vidím to, že se zde prakticky vůbec nevyskytují děti, takže tím film úplně minulo to klasické pitomoučké tajrdlíkování kolem rozmachaných parchantů, a místo toho dostaly slovo dospělácká témata, dále se tu tvůrci vyhnuli opravdu infantilním momentům a především, Tom s Jerrym řádí jako za svých nejlepších časů, a ani vůbec nevadilo, že ve spoustě scénách se jednalo o neskrývané vykrádačky starých epizod, jelikož dřív fungovaly maximálně a maximálně fungovali i tentokrát. Další velké plus tohoto snímku je výrazný casting, se sympatickou Grace Moretz v čele, nicméně pro mě si veškerou pozornost ukrádal sám pro sebe svými výstupy nehorázně zábavný Michael Peňa, jenž tu tak působí jako jednoznačně nejvtipnější element celého filmu. Tom a Jerry 2021 tak zkrátka působí překvapivě velmi dobře, je to zábavné, svižné, vtipné, a především to není úplně infantilní, čehož jsem se bál asi nejvíc. Milá podívaná, kterou rád jemně nadhodnotím. ()

iXtr3m3

Veľmi slabý priemer. Dcérke sa to síce ľúbilo, ale na Šmolkov to nemalo ani náhodou. Tento typ animácie moc do filmu nesedel, ľudia na kreslených slonoch? Videl som všetky možné animáky resp. kombinácie hranej a kreslenej podoby, ale toto naozaj bolo ako päsť na oko. Škoda, lebo Tom a Jerry je legendárna partia a zaslúžila si niečo viac. Mrhalo sa tak ich možnosťami, tak talentom Peňu a zostalo to na Chloe Grace Moretz, ktorá najlepšiu úlohu svojho života strihla v sérii Kick-Ass a odvtedy nič moc. ()

filipvrbik

Je to sice blbinka pro děti, ale je to super natočeno (hlavně se mi líbilo, že všechna zvířata jsou animovaná, nejen Tom a Jerry)... Dá se to označit za kýčovité a infantilně vtipné, ale nakonec je tam i nějaký příběh a dá se to přežít - taky ještě před pár lety by měli přidat žánr sci-fi ( videohovory, dron, skate s GPS). Celkově vzato, mi to výjde na slabší průměr...50% ()

suzanne1997

U dobrých komedií mám jedno zásadní kritérium: musí mě u nich rozbolet od smíchu bránice, jedině tak poznám, že jsou dobré. A to se mi teď stalo. Tak dobře jsem se už dlouho u nějakého filmového počinu nepobavila. V této komedii do sebe všechno krásně zapadá, herci jsou skvělí a neustálé špičkování Toma a Jerryho příběh jenom podtrhuje. Nápad skloubit hrané s kresleným je skvělý, nakreslená zvířata film krásně doplňují a popravdě, ani mi nevadilo, že to tak je. Toma a Jerryho znám jenom v kreslené podobě a nějaká počítačová napodobenina jich samotných by mi asi vadila. Tenhle film mě opravdu potěšil, má všechno, co by komedie měla mít, je skvělý na odreagování se a protože nikdy nejdu s davem, hodnotím jej nejlépe, jak můžu. Kdybych mohla, klidně mu udělím i dvojnásobné hodnocení, protože si myslím, že tenhle "risk" s hraným a kresleným chtěl opravdu velkou odvahu a výsledek určitě stojí zato. Ale to může být jen můj názor, samozřejmě. Jestli si chcete utvořit ten svůj, prostě se na tento film podívejte a neohlížejte se na počet negativních hodnocení, třeba se vám zrovna tenhle Tom a Jerry zalíbí ... ()

berry.77

Koukám že to spousta nepochopilo, ale tento kousek je připomínka starých scén vytržené z mnoha dílů a plus spousty postaviček okolo. Já osobně cokoli se stalo Jerrymu nebo Tomovi jsem si připomněl na scény ze seriálu. Prostě super naposledy jsem se bavil u Králíka Rogerse. A 5* na srovnání neznalosti co tvůrce stvořil. ()

Marius_ss

Veľmi slabé. Absolútne tu chýba atmosféra legendárneho seriálu. A úplne najhoršie, čo mi sledovanie znechutilo asi najviac, bol ten rap-ový soundtrack. ()

Kacitr

Ta animace do reálného světa působila jako pěst na oko. A příprava svatby se jeví jako velmi nezáživná zápletka. Hlavně pokud ji chcete použít jako hlavní motiv k filmu pro dětského diváka. Těšila jsem se na Toma a Jerryho. Ale ti dva byli zastrčeni kamsi úplně do pozadí a tentokrát to nezachránila ani moje oblíbená Chloe. I když dělala co mohla. ()

bobstock

Rutinní práce věčné války nemluvných legend animáku v cool beasty hip hop černošském rapu, protože jinak už se v NYC nechytíš bro. Škoda, že humor zase jen závisel na bití a rozbíjení věcí kolem a tvůrci nešli za rámec.  30% ()

maty39

Mám rád Toma a Jerryho. Od filmové verze jsem moc nečekal a dostal jsem ještě méně než jsem očekával. Tvůrci dali dohromady možná 5 minut taškařic hlavních postav a kolem toho vybudovali 95 minut naprosto zbytečné, generické a nudné vaty. Nejhorší je že těch 5 minut honiček se tomu co si pamatuji pod značkou Tom a Jerry absolutně nemůže rovnat. Pusťte si staré klasické grotesky. Třeba jen na pět minut. Pobavíte se více a ušetříte čas. Starší filmové zpracování Looney Tunes, nebo Space Jam byly mnohem zdařilejší díla, což mluví za vše. ()

lardko

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Na Tom a Jerry jsem vyrostl a mám tuhle dvojku strašně rád , ale toto ?! Tohle byl opravdu děs. Dvě hvězdy dávám jen skrz Chloe Moretzovou. ()

bozka10 odpad!

Totálna dehonestácia animovaného detského kultu.O nejakej forme humoru sa tu nedá hovoriť, pôsobí to absolútne neprirodzene.William Hanna a Joseph Barbera sa musia v hrobe obracať z tejto zlátanej blvanice. ()

Bozvav

To co v kresleném filmu působí jako legrace, v hraném v kombinaci s animací jako návod na týrání zvířat. Už se vidím, jak vysvětluji např. takovému pěti letému capartovi, že kočka fakt nepřežije pád z deseti metrů, aní rámu ž)horkou žehličkou do ksichtu a jiné podobné taškařice. Pro dětské oči může působit natolik reálně, že si z toho odnesou akorát tak chuť zaexperimentovat s domácími mazlíčky. Pro ty starší a dospělé je tam zase málo děje, který by dával nějaký ucelený obraz, potažmo smysl, nemluvě o tom, že stylizace prostě nepůsobí úplně přesvědčivě. Chápu snahu tvůrců, oblíbené postavičky přenést do reálného světa, ale v některých případech, je lepší, nechat věci, tak jak jsou. Za mne jedna hvězda za snahu. ()

TomasKotlant

Řekl bych, že ti dva by si zasloužili hezčí pomník než aby byli jen rekvizita na svatbě. S jejich zapojením je to teda spíš stavba ta svatba... :) ()

SpeedyCZ

Stopadesáté zkouknutí seriálu ze 40 let minulého století vám udělá lepší službu i 80 let poté. Ve filmu jsou tradiční x viděné fóry T+J, předvídatelný děj a přehrávající Chloe. Peňa dobrý. Není to potřeba vidět. ()

CaptainCzech

Jestli Warneři chtěli původně dát tento snímek do kin, tak jsou to obyčejní zloději. Za tohle zaplatit, tak bych byl těžce nespokojen. Takto jen mávnu rukou a řeknu že to byla ztráta času a kokosárna na druhou. Velký rušivý element je animace v reálném světě, dost často mě to vytrhávalo z děje. Návrat do dětství proběhl na maximum, páč Jerryho jsem nesnášel celý film, stejně jako tehdy. Jeho šikana vůči Tomovi je příšerná a nejsmutnější na to je, že záměrem režiséra je aby se tomu divák zasmál. Na to že tu mají poměrně dobrý herce, tak nemají co hrát a to je zkrátka bída. Nejsmutnější je, že kdyby to nebylo o T a J a dalších hrozně animovaných zvířatech, mohla to být docela zábavná komedie o tom jak se holka která si nikdy neudrží práci, podvodem dostane do managementu hotelu. Na to bych se klidně podíval a tahle linka mě i bavila za to taky ta 1* víc si to nezaslouží. ()

Rathalos

Tom a Jerry su animovane postavicky mojho detstva,vyrastal som na nich a samozrejme nikto nemoze cakat,ze to bude take ako kedysi,ale jednoducho ako zabava to postaci,spomienky sa vracaju a vycari to usmev,k tomu vsetkemu Chloe mam rad,cize pohoda...:-) ()

BOURQUE

Tom a Jerry sú jedným z najväčších hrdinov môjho detstva. Ich druhý veľký celovečerný film v reálnom prostredí mal byť predovšetkým oslavou toho, že sú na scéne už viac ako 80 rokov. Miesto toho sme dostali spíš akúsi jednohubku, ktorá síce miestami obsahuje zopár dobrých nápadov (napr. odkazovanie na Batmana), ale dominantne čerpá z riešení a scén, ktoré veľmi dobre poznáme z ich krátkych príbehov/rozprávok. Celý film/príbeh je dosť vypočítateľný, herecké výkony sú dvojdimenzionálne (teraz ani Chloë Grace Moretz nejako výrazne nevyniká). Určitý potenciál sa skrýva ešte vo vedľajších postáv (malý kocúr a Spike), ktoré však nedostanú väčší priestor. Úprimne povediac, nečakal som dych berúci film. Nehovorím, že som nejako extra sklamaný, ale to áno, že tvorcovia by mohli viac rozobrať možnosti, ktoré ponúka New York pre túto neskutočne zábavnú a milú dvojicu. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

27.12.2020

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (více)