Tom a Jerry

• Slovensko Tom a Jerry (více)

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel. (Vertical Entertainment)

helloween93

Bohužel první live action Tom & Jerry movie nedopadl nijak slavně. Za kameru se postavil zkušený režisér Tim Story (Shaft nebo série Ride Along), ale nepodařilo se mu vtisknout filmu typický Tom & Jerry feeling, protože základním problémem je, že primárně není o kocourovi a myšákovi, ale o Chloe Grace Moretz a o její organizaci svatby v luxusním hotelu. Tom s Jerrym jsou jenom vedlejší postavy. Humor téměř nefunguje a podivná je i výstavba světa, ve kterém animaované postavy (všechny zvířata) koexistují ve světě lidí a nikoho netrápí, že vypadají animovaně. Škoda, mohla to být feel good bomba pro všechny generace, které na kultovních groteskách vyrůstaly. 2* ()

Olík

Nejsem kdovíjaký fanoušek fúze kreslených postav a reálných herců…..Alvin a Chipmunkové, Šmoulové, Garfield a kdoví kdo ještě. Mám pocit, že animovaný vtip ve skutečném světe nefunguje a stejně je tomu i naopak. A když se bavíme o Tomu a Jerrym, jejichž nosnou zdí jsou od jakživa právě gagy, platí to dvojnásob. Celé to působí jako patnáct let stará komedie s Lindsay Lohan, jenom s tím rozdílem, že jim pod nohami pletou animované myš s kočkou. ()

geek.ondra

Nejhorší mainstreamový režisér servíruje další fail. Tom a Jerry je hnusně natočená, debilně napsaná hovadina kterou aspoň trochu drží božská Moretz a neobvykle příjemný Peña. Animace je samozřejmě k blití a Story už by neměl nikdy nic točit. 2,5/10 ()

guri

...ked to nebavi uz ani deti, niekde je brutalny problem. V tomto "filme" nefunguje nic - ani pre deti, ani pre dospelakov. ()

Vabr

Je to cringe, sra*ka, IQ 0 film - říkejte tomu jak chcete, ale jednoduše to spadá do této kategorie komedií. Takže kdo už předem ví, že nemá takový typ komedií rád, může tento film vynechat. Já jsem milovníkem přesně tohoto cringe retardovaného provedení, takže to je podle mého gusta. Je zde tuna scén, kdy se Tom a Jerry nesmyslně mlátí a nahání a vždy jsem se zasmál - ne že by to bylo vtipné, ale spíš jak to bylo prvoplánové a tupé, a to mě děsně bavilo. Ale oni jsou de facto vedlejší. Podstatnější a vtipnější tu je stoprocentně Chloë Grace Moretz, která se může prohlásit za plnoprávnou královnu tohoto skvostu. Ta holka prostě jede a vždy jsem se u ní zasmál...chci s ní VÍC komedií 😍🤩!! Takže komedie u mě zafungovala. Příběh je jednoduchý, ale přesto dokáže bavit a přicházet s vtipnými situacemi, takže opět skvělé! Postavy mě bavily stejně jako jejich vtipy a vmíchání 2D zvířat do 3D světa by nemohlo být funkčnější. Prostě na výbornou! Film jsem si užil a ode mě dostává zasloužené 4*. (Na 5* mi tam chybělo více vtipů.) Chtěl bych ještě zopakovat, že to není film pro každého, musíte totiž přistoupit na jejich humor, nebo si to neužijete - já si to užil, brácha ne. Vyhodnocení: V takovém hotelu bych chtěl být ubytovaný 🤗 ()

Maximilianus

V roku 2021 by som očakával trochu inú animáciu, najlepšie CGI postavy. 2D animácia nebola zlá a interakciu zvierat s reálnym svetom zvládli tvorcovia veľmi dobre, ale napriek tomu mi pripadali zvieratá a najmä Tom a Jerry ako z iného sveta. Takéto riešenie mi prišlo dosť nemoderné. Páčilo sa mi, že všetky zvieratá boli animované, aj keď to stále pôsobilo ako päsť na oko. Tom a Jerry spolu so Spikom si išli svoje, ako keby boli stále v animáku z minulého storočia, a zvyšok sveta sa musel prispôsobiť. Taktiež bolo zvláštne, že nerozprávali, ale v skutočnosti boli asi nemí, keďže s ľuďmi aj medzi sebou komunikovali pantomímou. Avšak keď hral Tom na klavíri, tak spieval, tak neviem. Príbeh samotný bol jednoduchý a milionkrát natočený. Celé to na mňa pôsobilo ako film pre mladšie publikum, ktorý sa snaží byť niečo viac. 4,9/10. ()

AnnalieseK

Nechápu některé zdejší lidi, kteří jsou pohoršení něčím, čemu se sami v dětství smáli. A ještě víc mě to překvapuje u zdejších expertů, kteří jsou schopní odpálit 5 hvězd filmu, kde probíhá násilí na dětech, ale tady brečí u "brutality" animovaných postaviček. Omg, kam ten svět spěje... Některým lidem ta korektnost a další vymyšlené kraviny lezou pěkně na mozek a nejradši by zakázali úplně vše. Jsem ráda, že jsem mohla mít normální dětství, kdy tohle bylo všem u zadku a všichni jsme se uměli dobře bavit. A ne, nemám pocit, že by mě tento "krvák" jakkoliv v dětství poznamenal. Zábavný film, na který jsem koukala s nostalgickým pocitem. A i ty opakující gagy mě bavily, ráda jsem si je připomněla. ()

Trixinka

Film se jmenuje Tom a Jerry, ne Svatba v hotelu nebo Zkažená svatba. Proč tedy nebyl tento film o zmíněném kocourovi a myši? Proč se tam musel nacpat hlavní příběh holky, která lže aby dostala místo, zkazí jednu svatbu a nakonec vše napraví? Proč film nemohl být příběhem Toma a Jerryho v reálném světě, za nucené asistence hraných postav? Proč celou dobu působili jako nutná vata a vedlejší postavy celého příběhu? Na tyto otázky nemám odpověď a tudíž musím dát nižší hodnocení. Interakce mezi animovaným a reálným světem celkem šla, výběr herců také ucházející. Jen proto, že Toma s Jerrym miluju, dám 3*, reálně je to tak na 2 a méně. ()

Sharpooter

Toma a Jerryho mám sice rád už od malička, ale tohle bylo až moc špatné na to, abych to mohl doporučit. Celkově zde bylo hodně trapných momentů, které byly, ehm jak to říct, no prostě cringe. Příběh nic moc. Herci byly vybráni dobře. Chloe si svou roli užívala. Animace zvířat byla hezká, ale do reálného světa se prostě nehodí. Film je podprůměrný. 4/10 ()

GameboyNES

kerej uchylnej teplej buzerant měl potřebu tam místo hudby nacpat to opičí nadávání!!!! Takhle si opravdu ty groteskní vtípky nemůžu užít a měl jsem co dělat abych nedal odpad. sry Chloe ()

RAFT

Děs a hrůza jestli sem viděl letos horší film ,tak to nevím .Pustě si raději starší animované krátké filmy .Naprostá ztráta času.30% ()

Flory14

Od snímku jsem opravdu nic nečekal a trailer mi ukázal, že nebýt tak málo novinek, film bych asi vynechal. Nicméně značku miluju a je to srdcovka. Než film vyšel, z nostalgie jsem si pustil pár svých oblíbených dílů. A snímek mě mile překvapil. Jistě díru do světa to neudělá a je to jasně cílené pouze na děti. Jsou tam občas úlety ale humor není nějak extrémně trapný a snaží se stavět hlavně na situační komedii. To mě bavilo a sedlo. Ústřední dvojce si zachovala svoje kouzlo ( Jerry roztomilý hajzlík a Tom horkokrevný smolař). Bohužel za mě dvojce, dostala trochu méně prostoru než by měla a filmu by klidně slušelo více honiček. Postavy lidské jsou opravdu naivní. Grace zvládá svou úlohu dobře, prostě postava která se snaží, dělá chyby ale je sympatická. Dvojce páru, to je slabota a herecký neum, jejich linku bych osekal na minimum. Co považuju trochu za tvůrčí fail je nevyužití Peňi, mít ve snímku herce a komedianta takového kalibru a nedat mu pořádné scény, to je zklamání. Věřím že on by sám film vytáhnul výše. Animace mi nevadila a tolik nerušila, pomůže i dost barevný filtr. Plus je i odkaz na původní seriál kdy se využívají žerty a finty které nás bavili. Slabší tři hvězdy, film má rozhodně mezery ale podle mě si tak velkou kritiku nezaslouží. Nenudil jsem se, občas zasmál, Tom i Jerry bavili a 39% je fakt zbytečný hate, za mě by filmu aspoň 60tka slušela. ()

JimDeNiro

Pohodová oddechovka. Nevím, co každý čeká. Ze kreslené postavy dostanou Oscara 😀😆 Já se pobavil, film mi sednul 4* - 70% ()

Toshio

Nuda. Ty honičky a bitky už nefungujou. A ta "dospělácká" část je spíš na jednu hvězdičku. Taky nechápu proč všechna zvířata uměj mluvit, jen Tom a Jerry ne. To jsou nějak zaostalý? Jinak koukal jsem na to se svým retardovaným synkem (17 let) a tomu se to líbilo a právě si to pouští znovu. ()

Danny723 odpad!

Ani jsem to nedodíval, vypnuto po 10 minutách. Recyklované gagy z kresleného seriálu. Věděl jsem, že to bude film pro děti, ale z nostalgie jsem se na to těšil, bohužel je to infantilní film pro děti. ()

Blazkowicz

Hodně velký trapas. Proč se to jmenuje Tom a Jerry, když je to o jakési blbce? A i kdyby nebylo, tak to Tom a Jerry v takovémto podání, jak je nám tady prezentováno, neutáhnou. Nulové gagy a příšerná animace. Nevím, co to s ní bylo, ale vůbec se mi nelíbila a ani se tam nehodila. 1+ ()

Mamlas odpad!

Vydržel jsem 1 minutu. Naprosto tupá a vypatlaná degradace klasického Toma a Jerryho za účelem zisku. (0%) ()

ilclassico

Totální fiasko po všech stránkách. Spojit Toma a Jerryho s rapem může jen kulturní barbar. A samozřejmě Hollywood. V rámci žánru za 1,5. ()

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

27.12.2020

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (více)