Politicko - publicistická relácia Slovenskej televízie. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Politicko-publicistická diskusná relácia, ktorú už od roku 2006 pravidelne vysiela verejnoprávna Slovenská Televízia. Čo ku tomu ešte dodať? Kvôli fungovaniu demokracie je asi dobré, že existujú podobné záležitosti. Snáď to niekomu pomôže sa zorientovať v našom rozštiepenom, rozhádanom a pokryteckom politickom spektre. Hadám ešte niekoho stále baví počúvať krásne predvolebné sľuby, prázdne reči, nezrozumiteľné štatistiky, závažné obvinenia oponentov, či zaručene nespochybniteľné argumenty. Možno tomu niekto aj verí. Ja som už akosi rezignoval a relácie podobného typu beriem s veľkou rezervou. * ()

Lookass odpad!

Jednoznačný odpad. Hlavne od doby, kedy sa v relácii vystriedali traja najvyšší ústavní činitelia z tej istej strany. (pán prezident síce členom TEJ strany nie je, ale aj podľa jeho vyjadrení "ako keby ním bol") Relácia má slabú dramaturgiu, moderátorov len do počtu, často sa rozoberajú neaktuálne témy. Skrátka, takto sa to robiť nemá.. ()

dehlie odpad!

nedeľné diskusné relácie sledujem pravidelne so svojím otcom. na stv však vždy boli ovplyvnené tým, kto je práve pri koryte. ale to čo sa deje dnes to už hraničí s dobou keď bol premiérom istý V.M. "ostrý" moderátor nedá dýchať trojici najvyšších ústavných činiteľov (pre neznalých 2 sú z jednej strany a 3. je "ozaj" tiež skoro akoby jej členom). Celé to zhodnotí "nezávislá" politologička. no comment. ()

classic odpad!

Makara je jednoznačne tým úplne najhorším "sprievodcom" naprieč politickou (ne)kultúrou na Slovensku, keď si zároveň dovolím tvrdiť, že je taktiež i politicky naprosto zaujatý a ľahko ovplyvniteľný, no v podstate iba plní príkazy z jednotvárnej réžie, ak to tak môžem vôbec nazvať, ktorá proste musí byť presne takýmto spôsobom nadstavená, inak by zrejme nepritiekli peniažky od štátu v takom množstve, ako býval Rezník mimochodom doposiaľ zvyknutý, všakže ?! ()

tron

Proti politickým reláciám nič nemám. Nepatrím k Slovákom, ktorí si myslia, že politika je iba o tom, aby sa „svine nažrali“. Nemyslím si, že každý slovenský politik je automaticky sviňa, kurva a hajzel. Zaujíma ma, čo sa okolo mňa robí, v krajine, ktorá je mojim domovom, v ktorej som sa narodil. Samozrejme, ten-ktorý diel je alebo nie je dobrý aj podľa hostí a tém. Pokiaľ je o čom zaujímavom hovoriť a politici zázračne rozprávajú k veci, je to fajn. Nie na Pulitzera, ale fajn. Väčšinou to bohužiaľ neplatí. Konkurenčné politické relácie (Markíza - „Na telo“) sú síce kratšie, ako verejnoprávne „O 5 minút 12“, ale na rozdiel od neho si držia aspoň zdanie väčšej objektivity. Naopak, STV je neustále pod politickým tlakom (samozrejme vždy podľa toho, kto je práve pri moci), takže o objektivite nemôže byť veľa rečí... a Radovan Slobodník (*1983) nie je môj ideálny tip na moderátora politickej talkšou. ()