Na telo (TV pořad)

Publicistický

Slovensko, 1999, 25 min

• sellsakul

1* za sympatickú Zlaticu :-) EDIT: Macejko (22matelko), dal som 1* preto, lebo som heterosexuál (čo znamená, že sa mi páči opačné pohlavie, čiže ženy) a Zlatica je podľa mňa v pohode (malá, vrtká, dobre pivo čapuje:). Ja viem, že ty by si na jej mieste rád videl nejakého fešného chlapa (napr. taký Janko Plesník), to by si si dal čo??? Ale tak, každý sme nejaký a za svoju sexuálnu orientáciu predsa človek nemôže...PEACE...(10.5.2009)

Ako už toto hodnotiť. Preafektovaná Zlatka Puškarová (ďalej ZP.) a sparingpartneri. Ale tak už oproti stv to má lepšiu dynamiku, futuristickejší stolík a barové stoličky:).. Pokým nemá teta ZP. na stole vyložených všetkých tomov a ottov tak je to znesiteľné. Rátajú sa mi tie moderatoské vsuvky ako napr. "divaci nebudu rozumieť", posuňme sa ďalej atd...Tiež je zaujímavé že názorový oponenti sedia v študiu vedla seba tak si aspoň môžu dávať lakťovky keď sa dourážajú, v stv by museli skočiť cez stôl a to je nepohodlné:). Škoda že ZP zrušila vedomostný kvíz na konci relácie, zrejme niektorý politici vyzerali ako tupidlá tak je to zatrhli. ZP vie robiť investigatívnu žurnalistiku a určite to dotiahne ďalej ako je exkolega Danko Krajcer. Kto by už chcel byť dnes ministrom kultúry.:))(19.9.2010)

• Anderton

Televízia Markíza sa ako jediná rozhodla, že ich dvaja hostia budú sedieť vedľa seba (žeby odtiaľ ten názov?). Nechápem, aký to má význam, pretože k bitke ešte nedošlo (asi to bol zámer interiérového architekta). K obsahu len toľko, že si nemienim ničiť víkendové poludnie demagógiou našich politikov a že moderátorka dáva občas také otázky, že nechápem, ako dokáže pri nich udržať kameraman kameru na svojom mieste.(2.10.2012)

• 22matelko

Bože lukáš sympatickú zlaticu. čistý odpad kôli zlatici. Tak za prvé Lukáško alias ( Sellsakul ) ak Zlatica vyzerá ako žena tak Janko Plesník je potom Pamela Anderson a ohľadom mojej sexualnej orientácii som čisto na nehomosexuálnych homosapiens ženského rodu. A ten tvoj vkus ala šenkárka u miškov a jej synátor teplý šrób radšej nekomentijem. nič proti :D:D:D bye bye(12.9.2009)

• Peenugirl

Slabota, neskutočne krátke a hlavne, nikdy sa nedozviem nič nové a prevratné. Politici hovoria celý čas to isté len vždy inými slovami : "To nie my..." "Počas vášho obdobia sa pokazilo..." "Nemáte pravdu..." "My nič..." Toto keď počujem, mozog mi prikazuje vypnúť telku. Publicistika by mala obohacovať poznatky ľudí novými poznatkami. V tejto publicistickej relácii sa to nedeje. Väčšinou sa nič nové nedozvedám len skáču z témy na tému práve vtedy keď by sme sa dozvedeli niečo. 30%(18.3.2012)