poster

Londýnský gangster

 • USA

  London Boulevard

 • Slovensko

  Kšeft za všetky prachy

Krimi / Drama / Romantický / Thriller

USA / Velká Británie, 2010, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ***

  Zasraní fotbalisti. Divné. LONDÝNSKÝ GANGSTER nemá spád. Má obrovský potenciál, skvělé herce, solidní zápletku, ale místy strašně ztrácí dech. Keira Knightley je jinak úžasná, dlouho jsem ji v ničem neviděl, ale i na tom malém prostoru mě znovu uhranula. Jinak výběr hudby se povedl jako už dlouho ne. Geniální soundtrack.(27.3.2011)

 • D.Moore
  ****

  Tedy musím říct, že pod tíhou dosti drsných hodnocení, která Londýnskému gangsterovi přiřkli někteří zdejší uživatelé a uživatelky, jejichž názoru si vážím, jsem čekal leccos. Že se ale z filmu vyklube tak zábavná věc, to ani ne. Scénář sice žádná sláva, předvídatelně spojuje hlavně nepřekonatelnou Carlitovu cestu a Costnerova Bodyguarda, nicméně britská šmrncovní atmosféra a spousta sympatických herců (kromě ústředního dua především Ray Winstone a David Thewlis, bylo by ale nefér opomenout slizouna Bena Chaplina a přeroztomilou Annu Friel) mě nakonec nenásilně přiměly na klišé zapomenout, dívat se, bavit se, poslouchat parádní soundtrack a nepřemýšlet, kde už jsem tohle hernajs viděl.(13.11.2011)

 • Spiker01
  ***

  Jednou větou bych Londýnského Gangstera mohl definovat jako děsná nuda. Za celou dobu jsem nepochopil, o čem ten film vlastně je. Knihu jsem samozřejmě nečetl. Ve filmu nebyla ani pořádná přestřelka, aby diváka navnadila. Tři hvězdičky si film zaslouží jen kvůli Colinu Farrellovi a Keiře Knightley, bez nich byla to byla ještě větší slabota, hold angličani...45%(17.2.2013)

 • Roman.Ticka
  ***

  Netuším či jde o spagetti, comics, retro, parodii, remake aj. variaci na gangsterku a je mi to fuk. Neodpustím si ale pár dobře míněných rad: 1. Nehledej u gangsterů zákoník práce (výpověď), 2. Nehraj vabank s bosenským důchodcem, 3. Nevěř nadějným čutajícím Skautům. (podobný hattrick si střihl Carlito a jak to dopadlo!) Mě zaujal hlavně Colin Farrell. Colin jeans prdelka, Colin v obleku, Colin lítostivý, Colin zlomený, Colin naštvaný, Colin ublížený, Colin dojatý, Colin s úsměvem, Colin v akci, Colin sexy, Colin tři hvězdy, Colin Colin a Colin..... "A co já s tím?!" Pic! ;-)(15.5.2011)

 • jojinecko
  **

  Vďaka aspoň za Colina...Všetko ostatné je zabalené v akože cool obale, ale obsahuje čudný guláš z viacerých navzájom sa bijúcich ingrediencií, nedovarený, nedopečený (prípadne prepečený), balancujúci na hranici úplného shitu s občasnými veľmi svetlými momentami, ktoré potešia sami o sebe, ale v rámci celku pôsobia ako päsť na oko...A Keira sa týmto opäť jemne posunula v mojom antisympaticko-herečkovskom rebríčku k popredným priečkam, gratulujem. Skôr 1,5*/5 - slabé ako grécka ekonomika!(24.6.2011)

 • - Mitchel (Colin Farrell) nosí ve filmu hodinky Omega Railmaster. (Roland Sands)

 • - Natáčení probíhalo od 19. června 2010 v Londýně, Hammerwoodském parku a v Los Angeles. (Kuzmik)

 • - Spoiler: Mezi filmem a původní knihou lze najít několik rozdílů. Tím nejpodstatnějším pak může být závěr. Zatímco ve filmu hlavní postava Mitchel (Colin Farrell) zemře, v knize tomu tak není. (BLANIK.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace