Poslední templář (TV film)

• Kanada

Last Templar, The

• slovenský

Posledný templár

Drama / Thriller / Dobrodružný / Fantasy

Kanada, 2009, 2x90 min

Už tak dost přepálenou knižní předlohu tvůrci ještě "vyšperkovali" (dalšími) akčními scénami, hvězdička navíc za odkvétající M.Sorvino.(18.2.2010)

Kupodivu to není takový škvár, jaký jsem očekávala :)(5.1.2011)

• Brouk

Mix Lovců pokladů, šifry mistra Leonarda a dalších snímků na toto téma. Ať tak či tak na to, že to je TV verze bylo to koukatelné a nijak mě to nepohoršilo (nelze to už říci o logice). A pokud nechce člověk moc přemýšlet nad logikou a chce se nechat pár desítek minut pasivně zabavit a zrovna nikde v TV nic kloudného nedávají....... proč ne.... NO FEAR...(20.4.2009)

• Roseinka

Hrůza! Hrůza! Hrůza! Takhle zmrvit úžasnou knížku... no comment... Obsazení, režie = příšerný!!! Kdyby tu bylo ještě něco horšího než odpad, tak to dám!(31.7.2011)

• PavelVanekArt

Tupé filmové ztvárnění ne tak tupé knihy.(28.9.2015)

• - Adaptácia románu Raymonda Khouryho - "Posledný templár" (The Last Templar). (Smok)

• - Román Poslední templář byl debutem Raymonda Khouryho a na listině bestsellerů New York Timesu se udržel 22 týdnů. (hippyman)