Surviving Sid

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2008, 7 min

Karen Disher

Lori Forte

ďalší vydarený úlet zo Sidom /80%/(14.10.2009)

https://vimeo.com/33369218 65% - 3*(28.12.2016)

Náhodou to bylo fajn. Sid je machr :-)(25.6.2009)

Špatný to není, ale od kraťasu z DOby ledové člověk automaticky očekává zábavu, smích, kterého se nedostává.(20.12.2011)

• swamp

Sid umí být pěkný suchar, ale většinou to je vtipné - zde jako vedoucí tábora trochu vyhořel.(4.11.2013)

Krátká vtipná vsuvka mezi Dobami ledovými, která překvapí snad jen vznikem Grand Kaňonu :-) 55%(15.8.2009)

• HellFire

Neskutečné. Tohle je jen a pouze okopírovaný nápad z dalšího kraťasu, tentokrát se 100x zábavnějším Scratem, který dokázal pohnout kontinenty. Neskutečně nevtipné.(16.10.2009)

Sympaticky natočená jednohubka k Době ledové, ve které mě nejvíce pobavily rýpavé narážky mladých zvířátek vůči Sidovi a samotný vznik Grand Canyonu. Rozhodně bych nechtěl mít Sida za skautského vedoucího - pokud bych se tedy nechtěl dobrovolně rozloučit s životem!(25.9.2016)

Kraťasy já rád. A kraťasy z doby ledové ještě radši. Sid je bourák!(25.10.2012)

• Davosh

Prostě Doba ledová. Komu se filmy líbily asi bude potěšen i při sledování tohoto krátkého filmu, komu se však v Době ledové líbila pouze veverka Scrat a jinak spíše zíval nudou, tak tímhle klipem si vážně názor nezmění. Pár povedených vtipů a vcelku vtipný konec. Nic víc, nic míň.(27.1.2009)

Lenochod Sid vede partu zvířecích mláďat za dobrodružstvím, ale to co mělo být zábavným a poučným táborem se pod jeho vedením mění na boj o holý život - tedy do chvíle, než se mláďata se Sidem vypořádají. Typický animovaný kraťas od Dreamworks překvapil tím, že jeho hrdinou tentokrát není šavlozubá veverka Scart. Ta se mihne jenom v krátkém cameu. Solidní dávka lehce infantilního humoru a inteligentních narážek nebo promyšlená pointa (Grand Canyon) přesto nechybí.(9.2.2009)

Taková srandička od tvůrců doby ledové...asi aby jsme se nenudili při čekání na trojku. Celkem sranda. Zde se můžete podívat http://cz.youtube.com/watch?v=-fwi-8HyIW4(26.1.2009)

Další kraťas ala Doba Ledová, ale mě se to líbil. Tak takhle vznikl Grant Kaňon. :-D(24.10.2009)

Sid dostává na starost zvířecí omladinu, a rozhodne se je naučit něco málo o kempování. A protože je to Sid, tak bude mít omladina co dělat, aby jeho tábor přežila ve zdraví... Obrovskou výhodou těchto kraťasů je to, že pokud se u nich náhodou nijak moc nebavíte, stačí vydržet pár minut a je konec. Je zvláštní, jak je vše relativní - v měřítku filmů a animáků Doby Ledové patří Surviving Sid k těm nejhorším, ale v globálním měřítku jde stále o nadstandardně zábavný filmeček - alespoň já se bavil. A je vidět, že nejenom Scrat dokáže velké věci ..(30.4.2012)

Náhodou místy vtipnější než Doba ledová nebo příběhy se Scratem. Jestli máš přírodu rád, drž od ní lenochoda dál.(29.5.2013)

Větší sranda než jsem čekal.Sid pobavil a Grand kanon mě dostal:D(2.7.2013)

Taká rýchlokvaska, ktorej hl. postavou je tá nesympatická časť z DL. Rýchlohumor ale ušiel, na rozdiel od záveru.(29.4.2015)

• Midnite

Hviezdička naviac za Scrata (ktorý sa tam nachvíľu objavil) a hlášku bobra na záver.. :) .. inak to bolo dosť slabé, až sa mi nechce veriť, že to má niečo s Dobou ľadovou..(20.6.2009)

Sid je moja oblubena postavička takže aj tento krátky shot s ním pobavý, hlavne keď učí deti chytať ryby :-))...(18.10.2012)

<< předchozí 1 2