poster

Chata v horách

 • Česko

  Chata v lesích

  (festivalový název)
 • USA

  The Cabin in the Woods

 • Slovensko

  Chata v horách

 • Velká Británie

  The Cabin in the Woods

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bloody13
  *****

  A cenu pro nejlepší "horor" roku získává... Cabin in the Woods už z traileru prozradil dost, takže všem natěšeným fandům muselo být zkrátka jasný, že slasherem z prostředí lesní chaty to rozhodně neskončí. Jenže masakr, který následuje potom, je ještě lepší! Tolik břitkýho humoru, geekovských nápadů a trefných reakcí na žánr obecně (Asiaté mají dlouhovlasé duchy, Amíci zase zombies nebo dodržování zajetých pravidel vyvražďovaček) by se vešlo do dalších deseti filmů. Zkrátka DOKONALOST. A nejlepší na tom je, že absolutně nic vás nepřipraví na to, co vás tady čeká. Kurva, tohle vidět v kině!(15.8.2012)

 • LihO
  ****

  Hovoril som si, že určite pôjde zas o lacné klišé o umieraní v uzavretom priestore založené na lacných, dokonalo predvídateľných, lakačkách s chabým pokusom o vytvorenie napínavej atmosféry. Prvých 70 minút je robené podľa akejsi hororovej "šablóny" s pokusom okoreniť to motívom reality show, čo na mňa akosi nefungovalo... no posledných 25 minút filmu je ukážka šantenia scenáristu, otrhnutého z reťaze, ktoré sa oplatí vidieť ;)(3.10.2012)

 • MM_Ramone
  ****

  Tento film je určený predovšetkým pre divákov, ktorí majú radi horrorovú tvorbu a majú napozerané klasiky tohto filmového subžánru. Tým sa bude "Chata v horách" určite páčiť. Horror je mojou vášňou už pekných pár rokov, takže ja som sa pri tomto titule dosť dobre zabavil. Spoznal som všetky odkazy a narážky na kultové diela, vychutnával som si žánrové klišé a miestami sa pousmial na dobre zakomponovanej hláške. "Chata v horách" ma príjemne prekvapila. Avšak ako som už napísal v úvode komentára, odporučil by som ju jedine horrorovým fajnšmekrom. ****(31.8.2015)

 • castor
  ***

  Četné pomrkávání na diváka je asi fajn, ale jakožto milovník hororů, a tak trochu čistých žánrů, jsem se blahem rozhodně netetelil. Humor mezi řádky prostě očekávám (VĚTŠINOU) od jiných látek, i když musím uznat, že debutující režisér Drew Goddard (pero si s ním do ruky vzal i tvůrce Avengers Joss Whedon) talent má a nadhled určitě také nepostrádá. Ospravedlňuje už notně zaprášená schémata, nejde na to zle, ale.. třeba to napodruhé vyjde o poznání lépe!! Signál pro odvážné tvůrce tu ale od dua Goddard - Whedon určitě je!!(25.6.2012)

 • Malarkey
  ****

  Nikdy jsem takový film neviděl a zřejmě už ani nikdy neuvidím. Horor na druhou, kdy všechno, co vždy bylo vnímáno jako klasicky hororové je zde otočeno vzhůru nohama a Vy nestačíte nic jiného, než zírat. A dost...víc neřeknu. Tohle je zrovna jeden z těch filmů, kde každého dalšího komentáře je škoda. Prostě se na to podívejte a pak sem dejte vědět, jak moc jste v šoku, ať se na to podívá víc lidí. Věřím, že to bude stačit.(14.7.2014)

 • - Natáčanie prebiehalo vo Vancouvri, Coquihalla Canyon Park a Britskej Kolumbii. (Danny88)

 • - Dana (Kristen Connolly), Curt (Chris Hemsworth), Jules (Anna Hutchison) a Marty (Fran Kranz) sú takmer dokonalými kópiami hlavných hrdinov animovaného seriálu Scooby-Doo. (Macejko)

 • - Spoiler: Na seznamu monster na tabuli sázek jsou vlkodlak, mimozemská bestie, mutanti, přízrakové, zombíci, Reptilius, klauni, čarodějnice, sexy čarodějnice, démoni, Hell Lord, Angry Molesting Tree, obří had, Deadites – posedlí lidé, Kevin z filmu Musíme si promluvit o Kevinovi (2011), mumie, nevěsta, The Scarecrow Folk, sněhulák, drakopýr neboli Camazotz z mayské mytologie, upíři, Dismemberment Gobllins, Sugarplum Fairy, mořský muž, The Reanimated, jednorožec, Huron, Sasquatch/Wendigo/Yeti, panenky, doktoři, Zombie Redneck Torture Family, Jack O' Lantern – svítící dýně s vyřezaným obličejem, obr a dvojčata. (Corpsegrinder)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace